Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I

08.10.2023 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 56:96
08.10.2023 11:00 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice - UMKS Piotrcovia 117:65
08.10.2023 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - Basket Stryków 93:77
23.10.2023 19:30 UMKS Księżak Łowicz - MKS ÓSEMKA Skierniewice 66:60

Kolejka II

22.10.2023 12:00 UMKS Piotrcovia - AZS PWSZ Skierniewice 108:75
22.10.2023 12:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 65:80
22.10.2023 14:00 UMKS Księżak Łowicz - Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 75:89
31.10.2023 19:30 Basket Stryków - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 69:98

Kolejka III

29.10.2023 10:30 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - UMKS Piotrcovia 87:70
29.10.2023 11:00 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice - MKS ÓSEMKA Skierniewice 103:71
29.10.2023 14:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - Basket Stryków 92:52
29.10.2023 17:00 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 65:89

Kolejka IV

05.11.2023 09:00 UMKS Księżak Łowicz - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 84:78
05.11.2023 10:00 UMKS Piotrcovia - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 67:87
05.11.2023 12:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Basket Stryków 105:56
09.11.2023 19:30 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice - AZS PWSZ Skierniewice 107:72

Kolejka V

12.11.2023 10:00 Basket Stryków - UMKS Piotrcovia 69:123
12.11.2023 12:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 58:93
16.11.2023 19:00 AZS PWSZ Skierniewice - MKS ÓSEMKA Skierniewice 70:93
25.11.2023 09:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UMKS Księżak Łowicz 96:56

Kolejka VI

19.11.2023 10:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UMKS Piotrcovia 96:72
19.11.2023 10:00 UMKS Księżak Łowicz - Basket Stryków 72:56
20.11.2023 18:30 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 95:91
28.11.2023 19:00 AZS PWSZ Skierniewice - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 62:66

Kolejka VII

26.11.2023 09:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 90:46
26.11.2023 10:00 Basket Stryków - Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 47:116
26.11.2023 10:00 UMKS Piotrcovia - UMKS Księżak Łowicz 95:57
06.12.2023 18:30 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - MKS ÓSEMKA Skierniewice 46:59

Kolejka VIII

03.12.2023 09:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 72:48
03.12.2023 10:00 UMKS Piotrcovia - Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 63:101
03.12.2023 12:30 Basket Stryków - AZS PWSZ Skierniewice 69:46
04.12.2023 18:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 83:59

Kolejka IX

10.12.2023 09:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice 92:58
10.12.2023 09:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - Basket Stryków 76:54
12.12.2023 18:30 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Piotrcovia 104:121
20.12.2023 19:30 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice - UMKS Księżak Łowicz 83:61

Kolejka X

16.12.2023 17:00 UMKS Księżak Łowicz - AZS PWSZ Skierniewice 60:90
17.12.2023 10:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 70:81
17.12.2023 10:00 UMKS Piotrcovia - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 87:64
17.12.2023 10:00 Basket Stryków - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 48:103

Kolejka XI

07.01.2024 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - UMKS Księżak Łowicz 71:37
07.01.2024 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 88:97
07.01.2024 10:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UMKS Piotrcovia 82:52
07.01.2024 10:00 Basket Stryków - MKS ÓSEMKA Skierniewice 33:66

Kolejka XII

21.01.2024 12:00 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 58:125
21.01.2024 16:00 UMKS Piotrcovia - Basket Stryków 101:58
24.01.2024 20:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - AZS PWSZ Skierniewice 80:64
25.01.2024 19:30 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 102:62

Kolejka XIII

13.02.2024 18:30 UMKS Piotrcovia - MKS ÓSEMKA Skierniewice 67:70
18.02.2024 10:00 Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz 58:67
18.02.2024 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - AZS PWSZ Skierniewice 91:60
18.02.2024 17:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 93:79

Kolejka XIV

28.02.2024 20:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UKS Siódemka Trans Michor Kutno --:--
03.03.2024 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź --:--
03.03.2024 11:00 Profi Sunbud PKK 99 Pabianice - Basket Stryków --:--
03.03.2024 11:00 UMKS Księżak Łowicz - UMKS Piotrcovia --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz