Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz

Poniżej przedstawiamy listę klubów wraz z danymi osób kontaktowych, które w tym sezonie będą zajmować się szkoleniem najmłodszych. Lista jest naprawdę bardzo długa, możliwości jest mnóstwo, wystarczy tylko zrobic ten krok i dokonać wyboru. Naprawdę warto!

DZIEWCZĘTA

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
- UKS Aleksandrów Łódzki - Dorota Sima - 663 490 973, dorota.sima@o2.pl, Dariusz Raczyński - 602 488 562, d.raczynski@op.pl

BEŁCHATÓW
- MUKS Bełchatów - Tomasz Wojciechowski - 793 291 972, kobi_one@wp.pl, muks_belchatow@wp.pl

KSAWERÓW
- Basket 4ever Ksawerów - Bartosz Śpiewak - 608 038 840, btspiewak@gmail.com

KUTNO
- KS Kutno - Mariusz Łubiński - 501 225 720, lub Tomasz Pasiński - 886 241 093 kosz@kskutno.pl
- UKS "SIÓDEMKA" Kutno - Tomasz Skowron - 694 247 748, uks7kutno@op.pl

ŁOWICZ
- UMKS KSIĘŻAK Łowicz - Robert Kucharek - 693 529 469, umksksiezak@gmail.com

ŁÓDŹ
- AKS SMS Łódź (treningi na ul. Milionowej) - Elżbieta Nowak - 602 195 375, elle120@poczta.onet.pl
- ŁKS Koszykówka Kobiet (treningi na SP11 - Hufcowa 20, SP6 - Kusocińskiego 116, Hala Sportowa - Skorupki 21) - Elena Agafonikowa-Redłowska - 602 819 103, Jakub Głuszek - 512 335 932, jakub.gluszek83@gmail.com
- MUKS Widzew Łódź (treningi na ul. Czajkowskiego) - Jolanta Kurczewska - 603 185 613 nabor@widzewkosz.pl
- UKS Akademia Gortata (treningi na ul. Siemiradzkiego 4/8 lub ul. ks. Skorupki 21) - Olga Urbanowicz - 507 647 744, olga.urbanowicz@icloud.com
- Basket Fabryka (treningi na ul. Kusocińskiego 116) - Marcin Owczarek - 603 550 283, basketfabryka@gmail.com
- Sportowa Akademia Koszykówki (treningi w Szkole Podstawowej nr 184, przy ul. Syrenki 19a lub Zespole Szkół Geodezyjno - Technicznych przy ul. Skrzydlatej 15 lub w Szkole Podstawowej nr 142 ul. Łupkowa 6) - Urszula Szczepaniak - 798 932 911 urszulaszczepaniak@onet.pl

PABIANICE
- PTK Pabianice - Zbigniew Grzanka - 601 252 974, mtk@pabianice.com

KSAWERÓW
- Basket 4EVER Ksawerów - Bartosz Śpiewak - 608 038 840, btspiewak@gmail.com

SIERADZ
- LUKS TRÓJKA Sieradz - Grzegorz Andryszczak - 501 075 706, andrex56@gazeta.pl

SKIERNIEWICE
- MKS ÓSEMKA Skierniewice - Adrian El-Ward - 509 267 897, osemka@mks-osemka.pl

STRYKÓW
- TK BASKET Stryków - Bartłomiej Szczepaniak - 504 216 874, tkbasketstrykow@wp.pl

TOMASZÓW MAZOWIECKI
- Akademia Sportu PROEM - Dawid Złowodzki - 669 370 038, akademiasportu@proem.pl

UJAZD
- UKS ORLIK Ujazd - Marcin Kocięba - 694 074 106, mprofesor@wp.pl

CHŁOPCY

KUTNO
- KS Kutno - Michał Pawlak - 609 304 677, kosz@kskutno.pl
- UKS "SIÓDEMKA" Kutno - Tomasz Skowron - 694 247 748, uks7kutno@op.pl

ŁOWICZ
UMKS KSIĘŻAK Łowicz - Robert Kucharek - 693 529 469, umksksiezak@gmail.com

ŁÓDŹ
- ŁKS KM (treningi na ul. Karpackiej lub ul. Ks. Skorupki) - Piotr Trepka - 602 397 179, piotr.trepka@lkskm.pl
- UKS Akademia Gortata (treningi na ul. Siemiradzkiego 4/8 lub ul. ks.Skorupki 21) - Bartek Frątczak - 606 860 550, Olga Urbanowicz - 507 647 744, olga.urbanowicz@icloud.com
- SKS Start Łódź (treningi na ul. Św. Teresy) - Andrzej Walczyński - 603 096 123, start@sksstart.com
- Crossbasket Akademia Koszykówki Łódź - Grzegorz Zwoliński, 691 373 585 g.zwolinski@crossbasket.pl
- Basket Fabryka (treningi na ul. Kusocińskiego116) - Marcin Owczarek - 603 550 283, basketfabryka@gmail.com
- Sportowa Akademia Koszykówki (treningi w Szkole Podstawowej nr 184, przy ul. Syrenki 19a lub Zespole Szkół Geodezyjno - Technicznych przy ul. Skrzydlatej 15 lub w Szkole Podstawowej nr 142 ul. Łupkowa 6) - Urszula Szczepaniak - 798 932 911 urszulaszczepaniak@onet.pl
- Radogoszcz-Wschód - Paweł Bogucki - 604 085 212, bogucki.pawel.basketball@gmail.com

PABIANICE
- PKK99 Pabianice - Adam Jurga - 509 357 602, a.jurga@pkk99.pl

RZGÓW
- LUKS Sokół Rzgów - Mariusz Matecki - 796 123 867, lukssokolrzgow@gmail.com

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
- UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. - Adam Misztela - 502 411 853, Konrad Sikora - 796458189, biuroumkspiotrcovia@gmail.com

RADOMSKO
- UKKS Radomsko - Łukasz Cichuta - 604 785 074, ukks.radomsko@interia.pl

SIERADZ
- LUKS TRÓJKA Sieradz - Grzegorz Andryszczak - 501 075 706, andrex56@gazeta.pl

SKIERNIEWICE
- AZS PWSZ Skierniewice - Krzysztof Wiercioch - 605 100 598, wierci10@wp.pl
- MKS ÓSEMKA Skierniewice - Adrian El-Ward - 509 267 897, osemka@mks-osemka.pl

STRYKÓW
-TK BASKET Stryków - Bartłomiej Szczepaniak - 504 216 874, tkbasketstrykow@wp.pl

TOMASZÓW MAZOWIECKI
- MUKS KING Tomaszów Mazowiecki - Rafał Brzostowicz - 606 687 315 brzuska23@o2.pl
- Akademia Sportu PROEM - Dawid Złowodzki - 669 370 038, akademiasportu@proem.pl

ZGIERZ
- MKK Boruta Zgierz - Rafał Antoszewski - 604 129 920, r.antoszewski@onet.pl, Kamila Cieplikowska - 602 475 080

ZDUŃSKA WOLA
- MUKS Park Zduńska Wola - Tomasz Szewczyk - 605 830 204, muksparkzdw@onet.pl

W przypadku konieczności umieszczenia dodatkowych informacji, prosimy kluby o ich przesłanie na adres news@lzkosz.pl

 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz