Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka III Gospodarz: UKS Akademia Gortata

19.11.2023 09:00 UKS Akademia Gortata - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 33:55
19.11.2023 10:30 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - PKK 99 Pabianice 57:10
19.11.2023 12:00 PKK 99 Pabianice - UKS Akademia Gortata 13:26

Kolejka I Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź

19.11.2023 14:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 42:33
19.11.2023 15:45 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - UMKS Księżak Łowicz 32:24
19.11.2023 17:30 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 23:73

Kolejka II Gospodarz: KS Kutno

26.11.2023 12:15 KS Kutno - AZS PWSZ Skierniewice 2:53
26.11.2023 14:00 AZS PWSZ Skierniewice - FABRYKANCI 65:15
26.11.2023 15:45 FABRYKANCI - KS Kutno 59:8

Kolejka IV Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź

03.12.2023 16:15 KS Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 2:52
03.12.2023 17:45 PKK 99 Pabianice - KS Kutno 51:1
03.12.2023 19:15 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - PKK 99 Pabianice 34:33

Kolejka VIII Gospodarz: FABRYKANCI

10.12.2023 10:00 FABRYKANCI - UKS Akademia Gortata 62:12
10.12.2023 11:30 UKS Akademia Gortata - UMKS Księżak Łowicz 17:68
10.12.2023 13:00 UMKS Księżak Łowicz - FABRYKANCI 46:63

Kolejka VI Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź

10.12.2023 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 51:1
10.12.2023 13:45 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 43:70
10.12.2023 15:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 6:56

Kolejka IX Gospodarz: FABRYKANCI

07.01.2024 10:00 PKK 99 Pabianice - FABRYKANCI 41:44
07.01.2024 11:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - PKK 99 Pabianice 50:0
07.01.2024 13:00 FABRYKANCI - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 18:69

Kolejka X Gospodarz: MUKS King Tomaszów Mazowiecki

07.01.2024 10:00 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 44:41
07.01.2024 11:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - KS Kutno 54:4
07.01.2024 13:00 KS Kutno - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 2:52

Kolejka XI Gospodarz: Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź

07.01.2024 10:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 28:78
07.01.2024 11:30 AZS PWSZ Skierniewice - MKS ÓSEMKA Skierniewice 51:0
07.01.2024 13:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 0:50

Kolejka XII Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

14.01.2024 10:00 UMKS Księżak Łowicz - KS Kutno 51:0
14.01.2024 11:30 KS Kutno - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 2:52
14.01.2024 13:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - UMKS Księżak Łowicz 46:80

Kolejka XIII Gospodarz: AZS PWSZ Skierniewice

14.01.2024 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 68:17
14.01.2024 11:30 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - UKS Akademia Gortata 54:28
14.01.2024 13:00 UKS Akademia Gortata - AZS PWSZ Skierniewice 15:66

Kolejka XIV Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

14.01.2024 16:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - FABRYKANCI 14:66
14.01.2024 17:15 FABRYKANCI - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 73:66
14.01.2024 18:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice 72:22

Kolejka XV Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź

21.01.2024 09:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UKS Akademia Gortata 51:0
21.01.2024 10:45 UKS Akademia Gortata - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 21:56
21.01.2024 12:30 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 14:64

Kolejka XVII Gospodarz: KS Kutno

21.01.2024 14:00 KS Kutno - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 0:51
21.01.2024 15:30 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - PKK 99 Pabianice 65:32
21.01.2024 17:00 PKK 99 Pabianice - KS Kutno 50:0

Kolejka XVI Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź

17.03.2024 10:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Księżak Łowicz --:--
17.03.2024 11:30 UMKS Księżak Łowicz - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
17.03.2024 13:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź --:--

Kolejka XIX Gospodarz: UKS Akademia Gortata

18.02.2024 11:00 UKS Akademia Gortata - KS Kutno 55:4
18.02.2024 12:30 KS Kutno - MKS ÓSEMKA Skierniewice 11:38
18.02.2024 14:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UKS Akademia Gortata 6:57

Kolejka XX Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

18.02.2024 11:00 UMKS Księżak Łowicz - FABRYKANCI 79:37
18.02.2024 12:45 FABRYKANCI - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 7:58
18.02.2024 14:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UMKS Księżak Łowicz 70:19

Kolejka XVIII Gospodarz: Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź

18.02.2024 12:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 44:41
18.02.2024 13:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - PKK 99 Pabianice 53:28
18.02.2024 15:00 PKK 99 Pabianice - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 33:78

Kolejka V Gospodarz: MUKS King Tomaszów Mazowiecki

25.02.2024 10:00 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - MKS ÓSEMKA Skierniewice 50:0
25.02.2024 11:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 0:51
25.02.2024 13:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 64:41

Kolejka XXI Gospodarz: UKS Akademia Gortata

03.03.2024 UKS Akademia Gortata - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź --:--
03.03.2024 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź --:--
03.03.2024 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UKS Akademia Gortata --:--

Kolejka XXIII Gospodarz: Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź

03.03.2024 09:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - UMKS Księżak Łowicz --:--
03.03.2024 10:30 UMKS Księżak Łowicz - KS Kutno --:--
03.03.2024 12:00 KS Kutno - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź --:--

Kolejka XXVI Gospodarz: FABRYKANCI

10.03.2024 FABRYKANCI - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź --:--
10.03.2024 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
10.03.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - FABRYKANCI --:--

Kolejka XXV Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

10.03.2024 10:30 UMKS Księżak Łowicz - MUKS King Tomaszów Mazowiecki --:--
10.03.2024 12:00 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź --:--
10.03.2024 13:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Księżak Łowicz --:--

Kolejka XXIV Gospodarz: PKK 99 Pabianice

10.03.2024 13:30 PKK 99 Pabianice - UKS Akademia Gortata --:--
10.03.2024 14:45 UKS Akademia Gortata - AZS PWSZ Skierniewice --:--
10.03.2024 16:00 AZS PWSZ Skierniewice - PKK 99 Pabianice --:--

Kolejka VII Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

24.03.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - MUKS King Tomaszów Mazowiecki --:--
24.03.2024 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - PKK 99 Pabianice --:--
24.03.2024 PKK 99 Pabianice - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XXIX Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź

24.03.2024 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - PKK 99 Pabianice --:--

Kolejka XXVII Gospodarz: AZS PWSZ Skierniewice

24.03.2024 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź --:--
24.03.2024 11:30 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź --:--
24.03.2024 13:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - AZS PWSZ Skierniewice --:--

Kolejka XXVIII Gospodarz: KS Kutno

24.03.2024 12:00 KS Kutno - FABRYKANCI --:--
24.03.2024 13:45 FABRYKANCI - UKS Akademia Gortata --:--
24.03.2024 15:30 UKS Akademia Gortata - KS Kutno --:--

Kolejka XXXI Gospodarz: Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź

07.04.2024 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź --:--

Kolejka XXXII Gospodarz: FABRYKANCI

07.04.2024 FABRYKANCI - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź --:--

Kolejka XXX Gospodarz: AZS PWSZ Skierniewice

07.04.2024 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
07.04.2024 10:00 UMKS Księżak Łowicz - PKK 99 Pabianice --:--
07.04.2024 11:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - PKK 99 Pabianice --:--
07.04.2024 11:30 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz --:--

Kolejka XXXIII Gospodarz: UKS Akademia Gortata

07.04.2024 9:00 UKS Akademia Gortata - MUKS King Tomaszów Mazowiecki --:--

Kolejka XXXIV Gospodarz: PKK 99 Pabianice

14.04.2024 PKK 99 Pabianice - UMKS Księżak Łowicz --:--
14.04.2024 UMKS Księżak Łowicz - AZS PWSZ Skierniewice --:--
14.04.2024 AZS PWSZ Skierniewice - PKK 99 Pabianice --:--

Kolejka XXXV Gospodarz: Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź

14.04.2024 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - MUKS King Tomaszów Mazowiecki --:--
14.04.2024 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - FABRYKANCI --:--
14.04.2024 FABRYKANCI - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź --:--

Kolejka XXXVI Gospodarz: KS Kutno

14.04.2024 KS Kutno - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
14.04.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź --:--
14.04.2024 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - KS Kutno --:--

Kolejka XXXVII Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź

14.04.2024 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UKS Akademia Gortata --:--

Kolejka XXII Gospodarz: MUKS King Tomaszów Mazowiecki

21.04.2024 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - FABRYKANCI --:--
21.04.2024 FABRYKANCI - AZS PWSZ Skierniewice --:--
21.04.2024 AZS PWSZ Skierniewice - MUKS King Tomaszów Mazowiecki --:--

Kolejka XXXVIII Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź

28.04.2024 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - AZS PWSZ Skierniewice --:--
28.04.2024 AZS PWSZ Skierniewice - KS Kutno --:--
28.04.2024 KS Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź --:--

Kolejka XXXIX Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

28.04.2024 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz --:--
28.04.2024 UMKS Księżak Łowicz - UKS Akademia Gortata --:--
28.04.2024 UKS Akademia Gortata - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XL Gospodarz: MUKS King Tomaszów Mazowiecki

28.04.2024 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź --:--

Kolejka XLI Gospodarz: PKK 99 Pabianice

28.04.2024 PKK 99 Pabianice - FABRYKANCI --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz