Warszawskie drużyny wypełniły podmium Basketmanii!
Finałami Isetii z Legią LOTTO w kategorii męskiej i żeńskiej zakończyła się jubileuszowa 30. Basketmanie. W obu przypadkach zwyciężała Isetia. Turniej rozpoczął się punktualnie o godz. 10 w łódzkiej Manufakturze, a z poodu deszczu ok godz. 14 został przeniesiony do hali KS Społem Łódź.












