Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) 1 Liga Mężczyzn - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Alphonso Willis BS Polonia Bytom 22 21.77 479
2. Kaheem Ransom HydroTruck Radom 35 20.83 729
3. Artur Łabinowicz MKKS Żak Koszalin 25 19.40 485
4. Filip Małgorzaciak SKS Starogard Gdański 41 17.95 736
5. Norbert Ziółko Start Lublin 30 17.50 525
6. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 43 16.93 728
7. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 26 16.58 431
8. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 29 15.76 457
9. James Washington Sensation Kotwica Kołobrzeg 36 15.39 554
10. Szymon Pawlak PGE GiEK Turów Zgorzelec 34 15.21 517
11. Michał Jankowski Miasto Szkła Krosno 34 15.18 516
12. Arinze Chidom Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 29 14.93 433
13. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 39 14.90 581
14. Damian Jeszke HydroTruck Radom 42 14.17 595
15. Thomas Davis Decka Pelplin 34 14.06 478
16. Mateusz Bartosz Dziki Warszawa 40 13.98 559
17. Klavs Dubults Miasto Szkła Krosno 33 13.91 459
18. Wojciech Czerlonko SKS Starogard Gdański 43 13.63 586
19. Marcin Dymała Enea Basket Poznań 30 13.57 407
20. Mateusz Kaszowski MKKS Żak Koszalin 32 13.41 429
21. Szymon Kiwilsza WKK Active Hotel Wrocław 33 13.39 442
22. Hubert Pabian Weegree AZS Politechnika Opolska 27 13.26 358
23. Tomasz Ochońko WKK Active Hotel Wrocław 33 13.24 437
24. Wojciech Fraś Enea Basket Poznań 34 12.79 435
25. Michał Grzesiak Start Lublin 24 12.79 307
26. Marcin Tomaszewski Enea Basket Poznań 33 12.76 421
27. Szymon Szmit AZS AGH Kraków 23 12.74 293
28. Krzysztof Jakóbczyk PGE GiEK Turów Zgorzelec 34 12.68 431
29. Dominik Rutkowski WKK Active Hotel Wrocław 33 12.58 415
30. Aleksander Leńczuk WKS Śląsk II Wrocław 31 12.52 388
31. Daniel Venzant SKS Starogard Gdański 25 12.44 311
32. Piotr Wieloch GKS Tychy 36 12.33 444
33. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 34 12.18 414
34. Patryk Kędel GKS Tychy 36 12.08 435
35. Patryk Pełka KKS Polonia Warszawa 32 11.91 381
36. Wiktor Kępka Start Lublin 24 11.88 285
37. Damian Pieloch Sensation Kotwica Kołobrzeg 38 11.87 451
38. Alan Czujkowski Dziki Warszawa 43 11.81 508
39. Wojciech Leszczyński AZS AGH Kraków 22 11.73 258
40. Wojciech Pisarczyk MKKS Żak Koszalin 34 11.71 398
41. Maksymilian Wilczek WKK Active Hotel Wrocław 34 11.71 398
42. Arkadiusz Adamczyk PGE GiEK Turów Zgorzelec 34 11.62 395
43. Michał Lis AZS AGH Kraków 31 11.55 358
44. Michał Chrabota BS Polonia Bytom 34 11.44 389
45. Damian Ciesielski Decka Pelplin 37 11.35 420
46. Damian Szczepanik BS Polonia Bytom 34 11.29 384
47. Michał Aleksandrowicz Dziki Warszawa 43 11.23 483
48. Sebastian Bożenko WKS Śląsk II Wrocław 27 11.19 302
49. Szymon Sobiech AZS AGH Kraków 34 11.18 380
50. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 33 11.12 367
51. Bartosz Majewski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 43 11.07 476
52. Adrian Kordalski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 38 11.00 418
53. Mateusz Itrich MKKS Żak Koszalin 32 10.97 351
54. Piotr Lis SKS Starogard Gdański 43 10.84 466
55. Piotr Śmigielski Sensation Kotwica Kołobrzeg 37 10.65 394
56. Maciej Koperski GKS Tychy 37 10.57 391
57. Aleksander Wiśniewski WKS Śląsk II Wrocław 20 10.55 211
58. Patryk Stankowski GKS Tychy 26 10.42 271
59. Samson Barnes-Thompkins KKS Polonia Warszawa 19 10.37 197
60. Marek Piechowicz BS Polonia Bytom 29 10.28 298
61. Jakub Motylewski SKS Starogard Gdański 43 10.23 440
62. Karol Obarek Decka Pelplin 33 10.21 337
63. Marcus Azor Dziki Warszawa 29 10.14 294
64. Filip Pruefer PGE GiEK Turów Zgorzelec 29 10.03 291
65. Paweł Bogdanowicz BS Polonia Bytom 28 9.96 279
66. Michał Sitnik Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 29 9.83 285
67. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 36 9.75 351
68. Mikołaj Stopierzyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 36 9.67 348
69. Sebastian Dąbek BS Polonia Bytom 22 9.64 212
70. Michał Kroczak Weegree AZS Politechnika Opolska 32 9.50 304
71. Jan Piliszczuk KKS Polonia Warszawa 37 9.49 351
72. Maksymilian Motel Dziki Warszawa 44 9.43 415
73. Mikołaj Kurpisz Sensation Kotwica Kołobrzeg 38 9.42 358
74. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 34 9.41 320
75. Roman Janik Decka Pelplin 36 9.33 336
76. Michał Kierlewicz KKS Polonia Warszawa 37 9.27 343
77. Artur Mielczarek Weegree AZS Politechnika Opolska 20 9.25 185
78. Oskar Jakub Hlebowicki WKS Śląsk II Wrocław 21 9.14 192
79. Jakub Koelner WKK Active Hotel Wrocław 33 9.09 300
80. Maciej Bender WKS Śląsk II Wrocław 32 9.03 289
81. Adam Linowski KKS Polonia Warszawa 37 9.00 333
82. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 33 8.91 294
83. Marcin Kowalczyk Weegree AZS Politechnika Opolska 32 8.84 283
84. Karol Kamiński GKS Tychy 38 8.84 336
85. Arnold Sanders Ii MKKS Żak Koszalin 34 8.79 299
86. Paweł Dzierżak Sensation Kotwica Kołobrzeg 37 8.78 325
87. Michał Gabiński WKK Active Hotel Wrocław 34 8.59 292
88. Marcin Wieluński KKS Polonia Warszawa 37 8.38 310
89. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 42 8.36 351
90. Kacper Mąkowski GKS Tychy 38 8.24 313
91. Wojciech Nojszewski Start Lublin 28 8.21 230
92. Bartosz Ciechociński Enea Basket Poznań 31 8.16 253
93. Patryk Wieczorek BS Polonia Bytom 30 8.07 242
94. Mikołaj Adamczak WKS Śląsk II Wrocław 22 8.05 177
95. Damian Cechniak KKS Polonia Warszawa 36 8.03 289
96. Rafał Komenda Dziki Warszawa 42 8.02 337
97. Maksymilian Zagórski Miasto Szkła Krosno 34 7.94 270
98. Andrzej Krajewski GKS Tychy 36 7.86 283
99. Michał Wielechowski Enea Basket Poznań 33 7.82 258
100. Stanisław Heliński Miasto Szkła Krosno 33 7.76 256
101. Szymon Walski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 43 7.65 329
102. Patryk Pułkotycki Sensation Kotwica Kołobrzeg 38 7.61 289
103. Jakub Patoka HydroTruck Radom 42 7.57 318
104. Krzysztof Wąsowicz PGE GiEK Turów Zgorzelec 34 7.56 257
105. Damian Janiak SKS Starogard Gdański 40 7.40 296
106. Darrell Harris Miasto Szkła Krosno 31 7.39 229
107. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 34 7.32 249
108. Miłosz Góreńczyk WKS Śląsk II Wrocław 24 7.29 175
109. Patryk Gospodarek KKS Polonia Warszawa 31 7.23 224
110. Witalij Kowalenko Sensation Kotwica Kołobrzeg 33 7.18 237
111. Daniel Ziółkowski SKS Starogard Gdański 30 7.13 214
112. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 32 7.13 228
113. Edis Korman WKS Śląsk II Wrocław 23 6.96 160
114. Radosław Trubacz GKS Tychy 22 6.91 152
115. Damian Durski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 42 6.90 290
116. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 32 6.78 217
117. Hubert Łałak Miasto Szkła Krosno 34 6.74 229
118. Jakub Fiszer Enea Basket Poznań 34 6.44 219
119. Maciej Marcinkowski MKKS Żak Koszalin 30 6.43 193
120. Wojciech Siembiga WKS Śląsk II Wrocław 28 6.36 178
121. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 40 6.35 254
122. Bartosz Bochno PGE GiEK Turów Zgorzelec 27 6.30 170
123. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 33 6.27 207
124. Maksymilian Formella HydroTruck Radom 40 6.25 250
125. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 33 6.24 206
126. Kamil Białachowski Weegree AZS Politechnika Opolska 33 6.06 200
127. Michał Jędrzejewski PGE GiEK Turów Zgorzelec 19 6.05 115
128. Szymon Długosz Sensation Kotwica Kołobrzeg 25 5.88 147
129. Hubert Wyszkowski Decka Pelplin 30 5.87 176
130. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 20 5.75 115
131. Mateusz Kulis Decka Pelplin 36 5.56 200
132. Karol Nowakowski GKS Tychy 38 5.55 211
133. Kacper Majchrowicz Start Lublin 32 5.53 177
134. Dawid Sączewski Decka Pelplin 34 5.53 188
135. Miłosz Ziółkowski Start Lublin 30 5.37 161
136. Kacper Rojek HydroTruck Radom 32 5.28 169
137. Tymon Szymański AZS AGH Kraków 25 5.28 132
138. Wojciech Dzierżak Decka Pelplin 37 5.24 194
139. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 34 5.24 178
140. Daniel Wall HydroTruck Radom 27 5.15 139
141. Mikołaj Styczeń PGE GiEK Turów Zgorzelec 30 5.10 153
142. Kamil Zywert WKK Active Hotel Wrocław 27 5.04 136
143. Michał Sadło HydroTruck Radom 37 4.97 184
144. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 33 4.97 164
145. Paweł Kopycki Decka Pelplin 36 4.83 174
146. Mohamed Abdelaal AZS AGH Kraków 31 4.71 146
147. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 30 4.70 141
148. Kuba Piśla WKS Śląsk II Wrocław 21 4.67 98
149. Bartłomiej Pietras HydroTruck Radom 33 4.52 149
150. Sebastian Rompa MKKS Żak Koszalin 24 4.46 107
151. Mateusz Czempiel WKS Śląsk II Wrocław 23 4.43 102
152. Jakub Bereszyński WKS Śląsk II Wrocław 25 4.36 109
153. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 32 4.31 138
154. Oskar Życzkowski SKS Starogard Gdański 42 4.24 178
155. Krystian Tyszka Decka Pelplin 34 4.24 144
156. Karol Jagoda BS Polonia Bytom 31 4.19 130
157. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 25 4.08 102
158. Michał Samolak PGE GiEK Turów Zgorzelec 34 4.06 138
159. Błażej Sowa HydroTruck Radom 44 4.05 178
160. Maksymilian Estkowski PGE GiEK Turów Zgorzelec 26 4.04 105
161. Kacper Traczyk Miasto Szkła Krosno 31 4.03 125
162. Mikołaj Ratajczak Weegree AZS Politechnika Opolska 32 3.72 119
163. Jakub Simon Enea Basket Poznań 24 3.63 87
164. Mikołaj Kowalczyk WKK Active Hotel Wrocław 31 3.55 110
165. Łukasz Klawa Sensation Kotwica Kołobrzeg 38 3.37 128
166. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 41 3.29 135
167. Patryk Rosołowski WKK Active Hotel Wrocław 17 3.18 54
168. Iwo Olender HydroTruck Radom 22 3.14 69
169. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 31 3.10 96
170. Aleksander Griszczuk Dziki Warszawa 30 3.03 91
171. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 32 3.00 96
172. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 31 2.94 91
173. Dominik Krakowiak BS Polonia Bytom 27 2.93 79
174. Jan Jakubiak Enea Basket Poznań 19 2.79 53
175. Adrian Sobkowiak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 30 2.77 83
176. Cezary Karpik MKKS Żak Koszalin 32 2.75 88
177. Radosław Chorab BS Polonia Bytom 28 2.71 76
178. Artur Ziaja GKS Tychy 33 2.64 87
179. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 28 2.61 73
180. Kacper Świtacz Start Lublin 30 2.50 75
181. Tomasz Deja BS Polonia Bytom 17 2.35 40
182. Andrii Cherepanov Start Lublin 30 2.30 69
183. Michał Mindowicz WKS Śląsk II Wrocław 20 2.15 43
184. Mateusz Orłowski AZS AGH Kraków 21 2.10 44
185. Iwo Maćkowiak Enea Basket Poznań 26 2.08 54
186. Jakub Janik Dziki Warszawa 26 1.58 41
187. Michał Turewicz Start Lublin 22 1.55 34
188. Adam Anusewicz KKS Polonia Warszawa 29 1.52 44
189. Filip Cebula SKS Starogard Gdański 28 1.50 42
190. Szymon Kirwiel Start Lublin 23 1.26 29
191. Fryderyk Matusiak WKK Active Hotel Wrocław 22 1.23 27
192. Adam Lisewski KKS Polonia Warszawa 20 1.20 24
193. Filip Munyama Dziki Warszawa 28 1.14 32
194. Maciej Zabłocki WKK Active Hotel Wrocław 21 0.76 16
195. Mateusz Żebrok Decka Pelplin 20 0.70 14

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz