ETB Łódź w półfinałach 3. ligi mężczyzn!
W dniach 10 - 12 kwietnia br. w: Tarnobrzegu, Świeciu, Legnicy, Piasecznie, Rudzie Śląskiej i Wieliczce, rozegrane zostaną turnieje półfinałowe 3. ligi mężczyzn.
W dniach 10 - 12 kwietnia br. w: Tarnobrzegu, Świeciu, Legnicy, Piasecznie, Rudzie Śląskiej i Wieliczce, rozegrane zostaną turnieje półfinałowe 3. ligi mężczyzn.
W sobotę 13 czerwca br, na rynku łódzkiej Manufaktury odbędzie się XXX edycja największego w Polsce turnieju 3x3. W turnieju udział weźmie 21 męskich i 10 żeńskich drużyn. Początek o godz. 10, a finały ok godz. 16,20
W dniach 18 - 22 lutego br. rozegrany został turniej finałowy MMP U19K, a reprezentująca woj. drużyna Basket 4Ever Ksawerów wywalczyła 6 miejsce.
Turniej półfinałowe MMP U13 rozegrane zostaną w dniach 8 - 10 maja br., a łódzkie reprezentować będą zespły: ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź oraz PKK 99 Pabianice.
W dniach 22 - 26 kwietnia br. w Poznaniu rozegrany został turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U17. Województwo Łódzkie reprezentowała drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego.
Podczas gali 100-lecia łódzkiej koszykówki, odsłonięty został sztandar Łódzkiego Związku Koszykówki, symbol jedności i tradycji. To on będzie teraz towarzyszył społeczności koszykarskiej podczas kolejnych etapów sportowej drogi w woj. łódzkim.
Ksiądz Paweł Miziołek, Duszpasterz Sportowców Archidiecezji Łódzkiej, śle wielkanocne życzenia.
W studiu TV Toya, z redaktorem Piotrem Krawczykiem spotkali się Prezes ŁZKosz, Bartłomiej Wojdak oraz Marek Kondrciuk, autor książki wydanej na 100-lecie łódzkiej koszykówki. Wspomnieniom nie było końca...
W dniach 23 - 24 czerwca w Radzyniu Podlaskim rozegrana został Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w koszykówce 3x3.