Kadeci ŁKS kończą na 1/2 MMP
W dniach 1 - 3 maja br. rozegrane zostały turnieje półfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15.
W dniach 1 - 3 maja br. rozegrane zostały turnieje półfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15.
Koszykarki Basketu 4EVER Ksawerów zostały Mistrzem Województwa Łódzkiego w cyklu U17K (juniorki).
Zawodnicy z Pabianic wygrali w Bydgoszczy turniej strefowy 3x3 w kategorii U23M, zapewniając sobie awans do finałów Mistrzostw Polski oraz tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego.
Kolejny cykl rozgrywkowy dziewcząt padł łupem Basketu 4EVER Ksawerów. Tym razem ksawerowianki okazały się najlepsze wśród żaczek.
Komisja Przyznawania Organizacji Turniejów Szczebla Centralnego przyznała prawo organizacji turniejów ćwierćfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski klubom z: Łodzi, Słupska, Katowic, Lublina, Krakowa, Żar, Rydzyny oraz Warszawy.
Mistrzostwo Województwa Łódzkiego kadetów w koszykówce 3x3 zdobyli koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy w turnieju strefowym zajęli 3. miejsce.
W dniach 27 - 29 marca br. w: Krakowie, Opalenicy, Poznaniu, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim i Katowicach, rozegrane zostaną turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15.
W Ksawerowie odbył się turniej finałowy w ostatniej żeńskiej kategorii, rozgrywanej w sezonie 2025/2026. Mistrzem Województwa Łódzkiego skrzatek (U11K) została ekipa PTK Ola Transport Pabianice.
Łódzki Klub Sportowy ze złotymi medalami w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Żaków.
Za nami pierwszy turniej strefowy 3x3. W cyklu juniorów najlepszy okazał się Kasprowicz Inowrocław.
W dniach 12 - 15 marca br. w Łodzi rozegrany został finał strefowy juniorów (U17M), w którym konkurowali mistrzowie i wicemistrzowie z województw: łódzkiego oraz kujawsko-pomorskiego.
W dniach 1 - 3 maja br. rozegrane zostaną turnieje półfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15. Woj. Łódzkie reprezentuje ŁKS Szkoła Gortata.