6. miejsce UKS Basket w finale MMP U17K
W dniach 22 - 26 kwietnia br. w Poznaniu rozegrany został turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U17. Województwo Łódzkie reprezentowała drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego.
W dniach 22 - 26 kwietnia br. w Poznaniu rozegrany został turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U17. Województwo Łódzkie reprezentowała drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego.
W dniach 29 kwietnia - 3 maja br., po raz pierwszy w historii klubu, w Ksawerowie odbędzie się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
Turniej półfinałowe MMP U13 rozegrane zostaną w dniach 8 - 10 maja br., a łódzkie reprezentować będą zespły: ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź oraz PKK 99 Pabianice.
W dniach 22 - 26 kwietnia br. odbywa się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U17, który rozgrywany jest w Poznaniu.
Hubert Lewandowski, trener Kadr Wojewódzkich 3x3, podał terminarze zgrupowań oraz listy powołanych do reprezentacji woj. łódzkiego, zawodniczek i zawodników.
Komisja Przyznawania Organizacji Turniejów Szczebla Centralnego przyznała prawo organizacji turniejów półfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski U13 klubom z: Rawicza, Zgorzelca, Raciborza i Pabianic.
Ostatnią kategorią, w której rozegrano Mistrzostwa Strefy ŁÓDŹ w koszykówce 3x3, były rozgrywki juniorek.
Mistrzostwo Województwa Łódzkiego kadetów w koszykówce 3x3 zdobyli koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy w turnieju strefowym zajęli 3. miejsce.
W dniach 17 - 19 kwietnia br. w: Leżajsku, Poznaniu, Rybniku i Gdańsku rozegrane zostały turnieje półfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15. Łódzkie reprezentowała drużyna z Ksawerowa.
W dniach 17 - 19 kwietnia br. odbyły się turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U13.
Zawodnicy z Pabianic wygrali w Bydgoszczy turniej strefowy 3x3 w kategorii U23M, zapewniając sobie awans do finałów Mistrzostw Polski oraz tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego.
Komisja Przyznawania Organizacji Turniejów Szczebla Centralnego przyznała prawo organizacji turniejów ćwierćfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski klubom z: Łodzi, Słupska, Katowic, Lublina, Krakowa, Żar, Rydzyny oraz Warszawy.