Rozstrzygnięcia w finale strefowym U13K
W dniach 2 - 6 kwietnia br. rozegrane zostały finały strefy pomiędzy mistrzami i wicemistrzami z województw: łódzkiego i kujawsko-pomorskiego.
W dniach 2 - 6 kwietnia br. rozegrane zostały finały strefy pomiędzy mistrzami i wicemistrzami z województw: łódzkiego i kujawsko-pomorskiego.
W dniach 4 - 6 kwietnia br. w Kutnie, rozgrywany był turniej półfinałowy o awans do II ligi koszykarzy.
W dniach 4 - 6 kwietnia br., równolegle w sześciu grupach rozegrane zostały turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U17K.
Komisja przyznawania organizacji turniejów szczebla centralnego, po rozpatrzeniu nadesłanych aplikacji przyznała prawo organizacji turniejów półfinałowych 3 Ligi Mężczyzn klubom z: Legnicy, Piaseczna, Gorlic, Wadowic, Sochaczewa oraz z Kutna.
Komisja przyznawania organizacji turniejów szczebla centralnego, po rozpatrzeniu nadesłanych aplikacji przyznała prawo organizacji turniejów ćwierćfinałowych MMP klubom z: Opola, Krakowa, Łańcuta, Zabierzowa, Komorowa oraz z Jeleniej Góry.
Komisja przyznawania organizacji turniejów szczebla centralnego, po rozpatrzeniu nadesłanych aplikacji przyznała prawo organizacji turniejów ćwierćfinałowych MMP klubom z: Gorzowa Wielkopolskiego, Krakowa, Pabianic, Lublina, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Jeleniej Góry.
Ksawerowianki wystąpią w turniej półfinałowym 2 ligi kobiet, dzięki przyznaniu im tzw. "dzikiej karty".
Wydział Rozgrywek PZKosz podał gospodarzy turniejów, kolejnej rundy sezonu zasadniczego w Centralnej Lidze Juniorek, w sezonie 2024/2025.
Komisja przyznawania organizacji turniejów szczebla centralnego przyznała prawo organizacji turniejów półfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski, klubom z Gdyni i z Łodzi.
W dniach 7 - 9 lutego br. rozegrane zostały turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski juniorów starszych. Zdwóch łódzkich drużyn do półfinału awansował tylko ŁKS PŁ.
W dniach 7 - 9 lutego br. rozegrane zostaną turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski juniorów starszych. Drużyny z województwa łódzkiego tj. PKK 99 Pabianice i ŁKS Politechnika Łódzka, będą gospodarzami tych turniejów.
W dniach 22 - 26 stycznia br. rozgrany został finałowy turniej strefowy juniorów starszych, którego gospodarzem był zespół ŁKS Politechnika Łódzka. Łódzkie drużyny mierzyły się z zespołami z woj. kujawsko-pomorskiego.