Nie żyje Sławomir Zdep
Sławomir "Sławek" Zdep, niezwykła postać łódzkiego środowiska koszykówki, zmarł w czwartek 11 sierpnia br.
Sławomir "Sławek" Zdep, niezwykła postać łódzkiego środowiska koszykówki, zmarł w czwartek 11 sierpnia br.
Z przykrością informujemy, że we wtorek 23 czerwca br. odszedł wieloletni Prezes Łódzkiego Związku Koszykówki, sędzia, trener i nauczyciel akademicki, Włodzimierz Narczyński.
W poniedziałek 24 lutego 2020 roku zmarł były członek zarządu Startu, a przede wszystkim zasłużony trener koszykówki męskiej w bałuckim klubie.
W wieku 86 lat odszedł Ireneusz Linkowski, wieloletni zawodnik łódzkich klubów, a następnie wybitny sędzia koszykówki i komisarz.
Z przykrością informujemy że zmarł wieloletni trener koszykarek ŁKS, z którymi w latach osiemdziesiątych zdobywał medale Mistrzostw Polski, w tym dwukrotnie tytuł najlepszej drużyny w kraju.