Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

19.10.2023

Kadry

Odsłon: 1415

Przemysław Drożdż

Terminarz turniejów kadr woj. w drodze na OOM

 Znamy terminarz gier kadr województwa łódzkiego w koszykówce w drodze do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Żeńska reprezntacja województwa łódzkiego ma już zapewniony udział w dywizji A i zagra o jak najlepsze rozstawienie przed turniejem finałowym. Natomiast chłopcy o awans do finałów dywizji A powalczą w turnieju dywizji B.

DZIEWCZĘTA
Turniej o rozstawienie w dywizji A

Wielkopolskie
Dolnośląskie
Łódzkie
Pomorskie
Kujawsko-Pomorskie
Śląskie

Człuchów, 24 - 26 listopada 2023 roku
(Kompleks Sportowo-Wypoczynkowy, ul. Koszalińska 2a, Człuchów)

24.11.2023
9:00 Łódzkie – Pomorskie
11:15 Dolnośląskie – Kujawsko-Pomorskie
13:30 Wielkopolskie – Śląskie
15:45 Kujawsko-Pomorskie – Łódzkie
18:00 Śląskie – Pomorskie
20:15 Wielkopolskie - Dolnośląskie

25.11.2023
9:00 Pomorskie – Kujawsko - Pomorskie
11:15 Dolnośląskie – Śląskie
13:30 Łódzkie – Wielkopolskie
15:45 Śląskie – Kujawsko-Pomorskie
18:00 Dolnośląskie – Łódzkie
20:15 Wielkopolskie - Pomorskie

26.11.2023
9:00 Łódzkie - Śląskie
11:15 Pomorskie – Dolnośląskie
13:30 Kujawsko-Pomorskie - Wielkopolskie

 

CHŁOPCY
Turniej o awans do finałów dywizji A

Gr.A
Śląskie
Lubuskie
Podlaskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie

Gr.B
Dolnośląskie
Łódzkie
Lubelskie
Opolskie
Podkarpackie

Zielona Góra, Drzonków 17 - 19 listopada
Hala A (Hala Koszykarska, ul. Amelii 19, Zielona Góra)
Hala B (Hala ZE nr 4, ul. Olimpijska 20, Drzonków)

17.11.2023
Hala A 
10:00 Lubuskie – Warmińsko-Mazurskie
12:15 Podlaskie - Świętokrzyskie
14:30 Śląskie - Lubuskie
16:45 Warmińsko-Mazurskie – Podlaskie
19:00 Śląskie – Świętokrzyskie
Hala B 
10:00 Łódzkie - Podkarpackie
12:15 Lubelskie – Opolskie
14:30 Dolnośląskie – Łódzkie
16:45 Podkarpackie – Lubelskie
19:00 Dolnośląskie – Opolskie

18.11.2023
Hala A 
10:00 Łódzkie – Lubelskie
12:15 Opolskie – Podkarpackie
14:30 Lubelskie – Dolnośląskie
16:45 Opolskie - Łódzkie
19:00 Podkarpackie – Dolnośląskie
Hala B 
10:00 Lubuskie – Podlaskie 
12:15 Świętokrzyskie - Warmińsko-Mazurskie
14:30 Podlaskie – Śląskie
16:45 Świętokrzyskie - Lubuskie
19:00 Warmińsko-Mazurskie – Śląskie

19.11.2023
Hala A 
10:30 o awans 2 z gr. A - 1 z gr. B
13:00 o awans 2  gr. B - 1 z gr. A
ok godz. 15:30 uroczyste zakończenie
Hala B 
9:00 o 9. miejsce 5 z gr. A – 5 z gr. B
11:15 o 7. miejsce 4 z gr. A – 4 z gr. B
13:30 o 5. miejsce 3 z gr. B – 3 z gr. A

Do Dywizji A awans uzyskają tylko 2 najlepsze zespoły turnieju.

Powodzenia!

 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz