Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

13.05.2024

Kadry

Odsłon: 1271

Przemysław Drożdż

Podział grup na drugim zgrupowaniu KWŁ młodziczek

Patryk Dembowski, Trener Kadry Wojewódzkiej Młodziczek, podzielił na grupy zawodniczki jakie zaprosił na kolejne zgrupowanie.

Zgrupowanie odbędzie się w Szkole Podstawowej im. dr. H. Jordana ul. Zachodnia 33 w Ksawerowie w dniach 18-19 maja br. Powołane zawodniczki zostały podzielone na dwie grupy zgodnie z rozpiską godzinową poniżej.

Sobota - 18.05.2024 r. godz. 10 - 12
Grupa 1

1. Julia Czaplarska (MUKS Widzew Łódź)
2. Zofia Dudzic (MUKS Bełchatów)
3. Maja Górna (PTK Pabianice)
4. Lena Kaszczyk (PTK Pabianice)
5. Alicja Kiełbowska (MUKS Widzew Łódź)
6. Oksana Kosecka (PTK Pabianice)
7. Lena Kubiak (MUKS Bełchatów)
8. Julia Łęgowska (PTK Pabianice)
9. Aleksandra Markowiak (MUKS Bełchatów)
10. Amelia Nieradko (MUKS Bełchatów)
11. Nadia Słomian (MUKS Bełchatów)
12. Nikola Sobierajska (PTK Pabianice)
13. Zuzanna Stępińska (PTK Pabianice)
14. Laura Wdowiak (MUKS Bełchatów)

Sobota - 18.05.2024 r. godz. 12,15 - 14,15
Grupa 1

1. Wiktoria Danych (Basket 4EVER Ksawerów)
2. Tosia Gędek (MKS Ósemka Skierniewice)
3. Sara Guźda (MKS Ósemka Skierniewice)
4. Klaudia Kocięba (UKS Basket Aleksandrów Łódzki)
5. Maja Kudra (Basket 4EVER Ksawerów)
6. Julia Kurosadowicz (MKS Ósemka Skierniewice)
7. Nikola Rogulska (MUKS Widzew Łódź)
8. Iga Rozwandowicz (Basket 4EVER Ksawerów)
9. Kinga Sarnowiak (Basket 4EVER Ksawerów)
10. Natasza Tomaszewska (Basket 4EVER Ksawerów)
11. Lena Wesołowska (Basket 4EVER Ksawerów)
12. Klaudia Wlazło (PTK Pabianice)
13. Laura Wyszkowska (MKS Ósemka Skierniewice)

Niedziela - 19.05.2024 r. godz. 10-15
Sparingi z kadrą woj. kujawsko-pomorskiego

10:00 Mecz I
11:45 Mecz II
13:30 Mecz III

W niedziele wszystkie zawodniczki muszą przybyć na godzinę 9:30 Dla wszystkich zawodniczek będzie przewidziany obiad.

Powodzenia!

Tagi: KWŁ

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

PZkosz Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi