Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
fot. Platin Studio news

26.02.2024

Kadry

Odsłon: 1650

Przemysław Drożdż

Młodziczki z łódzkiego ruszają na Olimpiadę

Kadra Wojewódzka Młodziczek rywalizować będzie w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie.
Reprezentacja łódzkiego gra w finałach dywizji A już 5 rok z rzędu, za każdym razem plasując się w pierwszej czwórce turnieju.
Tegoroczna rywalizacja rozpocznie się 28 lutego i zakończy 3 marca br.

 SKŁAD KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Zawodniczki:
Wiktoria Danych (Basket 4EVER Ksawerów)
Karina Gacka (Basket 4EVER Ksawerów)
Zuzanna Grzelak (PTK Pabianice)
Zofia Jabłońska (TK Basket Stryków)
Julia Kiełbowska (MUKS Widzew Łódź)
Aleksandra Podsędek (UMKS Łowicz)
Klara Rakowska (Basket 4EVER Ksawerów)
Iga Rozwandowicz (Basket 4EVER Ksawerów)
Maria Sima (UKS Basket Aleksandrów Łódzki)
Oliwia Sobczak (KS Kutno)
Justyna Sobczyk (PTK Pabianice)
Hanna Szymańska (UMKS Łowicz)
Nadia Tłuściak (Basket 4EVER Ksawerów)
Natasza Tomaszewska (Basket 4EVER Ksawerów)
Lena Wesołowska (Basket 4EVER Ksawerów)

Trenerzy:
Patryk Dembowski - I trener
Michał Chudzicki - II trener
Kalina Pietrzak - fizjoterapia

PODZIAŁ NA GRUPY

GRUPA A                        GRUPA B
Wielkopolskie                  Mazowieckie
Zachodniopomorskie      Łódzkie
Pomorskie                       Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie      Śląskie

 Terminarz Finał OOM dywizja A
(AGH Kraków)

GRUPA B
28.02.2024
15:30 Łódzkie - Mazowieckie - link do transmisji na żywo TUTAJ
18:00 Dolnośląskie - Śląskie - link do transmisji na żywo TUTAJ
29.02.2024
15:30 Mazowieckie - Śląskie - link do transmisji na żywo TUTAJ
18:00 Łódzkie - Dolnośląskie - link do transmisji na żywo TUTAJ
01.03.2024
15:30 Dolnośląskie - Mazowieckie - link do transmisji na żywo TUTAJ
18:00 Śląskie - Łódzkie - link do transmisji na żywo TUTAJ

O utrzymanie w Dywizji A
02.03.2024
10:00 - Kujawsko-Pomorskie - Dolnośląskie  - link do transmisji na żywo TUTAJ
12:30 - Śląskie - Zachodniopomorskie  - link do transmisji na żywo TUTAJ

Półfinał
02.03.2024
15:30 Pomorskie vs. Łódzkie - link do transmisji na żywo TUTAJ
18:00 Mazowieckie vs. Wielkopolskie - link do transmisji na żywo TUTAJ

O 3 MIEJSCE
03.03.2024
10:00 Pomorskie vs. Mazowieckie - link do transmisji na żywo TUTAJ

FINAŁ
03.03.2024
12:30 Łódzkie vs. Wielkopolskie - link do transmisji na żywo TUTAJ

Sesja zdjęciowa przed wyjazdem na OOM - TUTAJ

Powodzenia! Trzymamy kciuki za Nasze Dziewczyny!

 

 

 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

PZkosz Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi