Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karolina Zaborska MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 2 45 22.50
2. Agnieszka Lichomska UKS 4 Ursus Warszawa 2 40 20.00
3. Klaudia Rusinek SMKK Siedlce 2 36 18.00
4. Klaudia Karwowska AKS ZŁY Warszawa 2 35 17.50
5. Wiktoria Stępień MUKS AZS Umed Łódź 1 35 35.00
6. Emilia Bołbot MUKS AZS Umed Łódź 2 34 17.00
7. Katarzyna Agnieszczak MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 2 34 17.00
8. Martyna Sabatowska UKS Trójka Żyrardów 2 32 16.00
9. Hanna Dulnik UKS Nowa Wieś 2 29 14.50
10. Katarzyna Krajewska UKS 4 Ursus Warszawa 2 27 13.50
11. Aleksandra Welenc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 26 13.00
12. Oliwia Trzymkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 26 13.00
13. Daria Doga MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 2 24 12.00
14. Paulina Bukowska AKS ZŁY Warszawa 2 24 12.00
15. Zofia Wrona UKS Nowa Wieś 2 24 12.00
16. Alicja Janczak SKS 12 Warszawa 2 24 12.00
17. Wiktoria Jastrzębska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 22 11.00
18. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów 2 21 10.50
19. Magdalena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 2 21 10.50
20. Julia Tymoszuk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 21 10.50
21. Eryka Rygielska UKS Trójka Żyrardów 2 20 10.00
22. Wiktoria Ozga MUKS AZS Umed Łódź 2 20 10.00
23. Anna Charytoniuk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 20 10.00
24. Aleksandra Dec MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 19 9.50
25. Jolanta Nowocin MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 2 19 9.50
26. Katarzyna Owczarek MUKS AZS Umed Łódź 2 19 9.50
27. Wiktoria Grobelska SKS 12 Warszawa 1 19 19.00
28. Paulina Komar SMKK Siedlce 2 18 9.00
29. Aleksandra Kazarnowicz UKS Nowa Wieś 2 18 9.00
30. Inga Korczak AKS ZŁY Warszawa 1 16 16.00
31. Natalia Rudzińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 15 15.00
32. Weronika Karpiszuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 15 7.50
33. Martyna Stefańska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 15 7.50
34. Patrycja Wróbel AKS ZŁY Warszawa 2 14 7.00
35. Adrianna Januszko UKS Huragan Wołomin 1 14 14.00
36. Gabriela Sosińska UKS Trójka Żyrardów 2 14 7.00
37. Natalia Staręga SMKK Siedlce 2 14 7.00
38. Zuzanna Gortat Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 14 14.00
39. Klaudia Mężyńska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 14 7.00
40. Julia Januszewska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 13 13.00
41. Marta Jurczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 13 6.50
42. Kinga Kruk UKS Nowa Wieś 2 13 6.50
43. Natalia Gejcyg UKS 4 Ursus Warszawa 2 12 6.00
44. Magdalena Kowalska MUKS AZS Umed Łódź 2 12 6.00
45. Toma Ralyte AKS ZŁY Warszawa 2 12 6.00
46. Natalia Rozińska UKS 4 Ursus Warszawa 2 12 6.00
47. Anna Pietkiewicz UKS Huragan Wołomin 1 12 12.00
48. Wiktoria Woźniak SKS 12 Warszawa 2 12 6.00
49. Monika Opiatowska UKS 4 Ursus Warszawa 2 12 6.00
50. Patrycja Bogusz MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 11 5.50
51. Nadia Makowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 11 5.50
52. Natalia Życka UKS Nowa Wieś 2 11 5.50
53. Marlena Pietraszek SMKK Siedlce 2 11 5.50
54. Patrycja Borawska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 11 5.50
55. Katarzyna Szubińska SKS 12 Warszawa 1 11 11.00
56. Katarzyna Skrzypczak UKS Nowa Wieś 2 11 5.50
57. Heidi Paprocki AKS ZŁY Warszawa 2 10 5.00
58. Aleksandra Wolska UKS 4 Ursus Warszawa 2 10 5.00
59. Lucyna Sawicka MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 1 10 10.00
60. Łucja Gędek MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 2 9 4.50
61. Julia Zbudniewek MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 2 9 4.50
62. Julia Zdanowska UKS Trójka Żyrardów 1 9 9.00
63. Martyna Banaszek-Ziemińska UKS Huragan Wołomin 1 9 9.00
64. Laura Ślabska SKS 12 Warszawa 1 8 8.00
65. Jagoda Kowalczyk Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 8 8.00
66. Anna Banaszek UKS Huragan Wołomin 1 8 8.00
67. Maja Jasińska SKS 12 Warszawa 2 8 4.00
68. Alicja Głąbikowska UKS Nowa Wieś 2 8 4.00
69. Anna Muszyńska UKS 4 Ursus Warszawa 2 8 4.00
70. Karolina Dżochowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 8 8.00
71. Amelia Trybułowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 8 4.00
72. Justyna Szczygielska SMKK Siedlce 2 7 3.50
73. Justyna Kozarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 7 3.50
74. Magdalena Pingwara MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 7 3.50
75. Aleksandra Piechota UKS 4 Ursus Warszawa 2 6 3.00
76. Julia Kowalczyk SKS 12 Warszawa 2 6 3.00
77. Kaja Jaguś UKS Nowa Wieś 2 6 3.00
78. Małgorzata Chojnacka MUKS AZS Umed Łódź 1 6 6.00
79. Martyna Zdunek Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 6 6.00
80. Eliza Zalewska SMKK Siedlce 2 6 3.00
81. Marta Cepek SMKK Siedlce 1 6 6.00
82. Izabela Cabaj SMKK Siedlce 2 6 3.00
83. Krystyna Arkabuz UKS Trójka Żyrardów 2 6 3.00
84. Agata Młyńska UKS Nowa Wieś 2 6 3.00
85. Karolina Rybkowska AKS ZŁY Warszawa 2 6 3.00
86. Kinga Stasinowska SKS 12 Warszawa 1 5 5.00
87. Wiktoria Maślanka MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1 5 5.00
88. Daria Zach UKS Huragan Wołomin 1 5 5.00
89. Natalia Pietrzak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 5 2.50
90. Iga Radwan SKS 12 Warszawa 2 5 2.50
91. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 5 5.00
92. Sara Kwiatkowska UKS Huragan Wołomin 1 5 5.00
93. Alicja Więcek MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 2 5 2.50
94. Agnieszka Koprowska UKS 4 Ursus Warszawa 2 4 2.00
95. Julia Ogonowska UKS Trójka Żyrardów 2 4 2.00
96. Żaneta Januszewska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 4 4.00
97. Julia Świech SKS 12 Warszawa 1 4 4.00
98. Barbara Dyduch UKS 4 Ursus Warszawa 1 4 4.00
99. Julia Stuleblak MUKS AZS Umed Łódź 2 4 2.00
100. Oliwia Tryc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 4 2.00
101. Natalia Lampkowska SKS 12 Warszawa 1 4 4.00
102. Agnieszka Jędrzejewska AKS ZŁY Warszawa 1 4 4.00
103. Klaudia Rombel SMKK Siedlce 2 4 2.00
104. Patrycja Zakrzewska MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 2 4 2.00
105. Łucja Michalak MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 1 4 4.00
106. Marta Stęplewska AKS ZŁY Warszawa 1 4 4.00
107. Natalia Kobza SKS 12 Warszawa 2 4 2.00
108. Daria Galant UKS Nowa Wieś 1 3 3.00
109. Oliwia Kukulak AKS ZŁY Warszawa 1 3 3.00
110. Daniela Gankowska UKS Huragan Wołomin 1 3 3.00
111. Magdalena Ślusiewicz AKS ZŁY Warszawa 2 3 1.50
112. Aneta Supeł UKS 4 Ursus Warszawa 2 3 1.50
113. Natalia Klimczyk Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 3 3.00
114. Olga Chrobocińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 3 3.00
115. Zuzanna Topolska MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 2 3 1.50
116. Paulina Janczura AKS ZŁY Warszawa 1 3 3.00
117. Zofia Szarpak UKS Nowa Wieś 1 3 3.00
118. Aleksandra Kucharska UKS Trójka Żyrardów 1 2 2.00
119. Marlena Przybyłek-Moczybroda SMKK Siedlce 2 2 1.00
120. Weronika Brzycka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 2 2.00
121. Estera Pierzak Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 2 2.00
122. Mariola Dzikowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1 2 2.00
123. Hanna Durka SKS 12 Warszawa 2 2 1.00
124. Natalia Domańska SMKK Siedlce 1 2 2.00
125. Oliwia Stefaniak MUKS AZS Umed Łódź 1 2 2.00
126. Magda Rapucha Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 2 2.00
127. Kinga Sierakowska Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 2 2.00
128. Małgorzata Majchrzak UKS Nowa Wieś 1 2 2.00
129. Lidia Antolak UKS Trójka Żyrardów 2 2 1.00
130. Antonina Szubert UKS 4 Ursus Warszawa 1 2 2.00
131. Aleksandra Januszko UKS Huragan Wołomin 1 2 2.00
132. Oliwia Niedźwiecka UKS Huragan Wołomin 1 2 2.00
133. Eliza Stasiak UKS Trójka Żyrardów 1 2 2.00
134. Aleksandra Zagrajek UKS 4 Ursus Warszawa 2 2 1.00
135. Joanna Konarska UKS Trójka Żyrardów 2 2 1.00
136. Magdalena Kulińska AKS ZŁY Warszawa 1 1 1.00
137. Aleksandra Proc SKS 12 Warszawa 2 1 0.50
138. Julia Czarnocka SMKK Siedlce 1 0 0.00
139. Natalia Pawłowska MUKS AZS Umed Łódź 1 0 0.00
140. Maja Majewska UKS Trójka Żyrardów 2 0 0.00
141. Olga Składanek AKS ZŁY Warszawa 2 0 0.00
142. Magdalena Ptak UKS Huragan Wołomin 1 0 0.00
143. Michalina Moszyńska SMKK Siedlce 1 0 0.00
144. Wiktoria Wolan MUKS AZS Umed Łódź 1 0 0.00
145. Mariola Cholewińska UKS Trójka Żyrardów 1 0 0.00
146. Zofia Dąbrowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 0 0.00
147. Paulina Olszak AKS ZŁY Warszawa 1 0 0.00
148. Kinga Kokosza UKS Huragan Wołomin 1 0 0.00
149. Małgorzata Gratys MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 1 0 0.00
150. Aleksandra Urbaniak SKS 12 Warszawa 2 0 0.00
151. Julia Runkwitz UKS Nowa Wieś 1 0 0.00
152. Zofia Zbrożek MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 1 0 0.00
153. Roksana Bala MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice 1 0 0.00
154. Maja Skowrońska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 1 0 0.00
155. Aleksandra Podskoczyj Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 1 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz