Gdzie zapisać dziecko?
Wykaz boisk i hal
Dokumenty
Archiwum
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U20M
U19M
U18M
U17M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U11M
Ligi żeńskie
2LK W
U22K
U19K
U18K
U17K
U16K
U15K
U14K
U13K
U12K
U11K
3x3
News
LDZ 3x3
Przepisy gry 3x3
Basketmania 2023 - U15, U17, U23
Basketmania 2023 - OPEN
MBL
Mini Basket Liga
Sędziowie
Przepisy
Ekwiwalenty
Regulamin Wydziału
Regulamin Sędziego
Obsługa tablic
Kontakt
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
2 Liga Kobiet W
3 Liga Mężczyzn
U19K
U19M
U17K
U17M
U15K
U15M
U14K
U14M
U13K
U13M
U12K
U12M
U11K
U11M
19.03.2024
Basket 4EVER Ksawerów mistrzem młodziczek
13.03.2024
MUKS KING Tomaszów Maz. mistrzem kadetów
11.03.2024
Basket 4EVER Ksawerów mistrzem kadetek
04.03.2024
Kadra Woj. Łódzkiego druga na Olimpiadzie!
04.03.2024
ŁKS KM Szkoła Gortata mistrzem juniorów
Aktualności
Najnowsze
Ważne
19.03.2024
Turniej strefowy U13K
18.03.2024
Wiktoria Danych "Gra dla Polski"
18.03.2024
Dwie drużyny awansowały do 1/4 MP kadetek
18.03.2024
Rozstrzygnięcia w turnieju strefowym U17M
13.03.2024
Turniej strefowy U15M
23.02.2024
Łódzkie na 6. miejscu w Polsce!
16.02.2024
UKS Basket Aleksandrów Łódzki mistrzem juniorek
07.02.2024
Kursy trenerskie (lic. B i C) od marca w Łodzi
27.01.2024
Maciej Kochaniak trenerem Kadry Młodzików
23.01.2024
Obóz Kadry Wojewódzkiej Młodziczek w Ujeździe
Newsletter - zapisz się
Zapisz
Galerie
18.03.2024
U15K. Basket 4EVER Ksawerów - MMKS Katarzynki Toruń
18.03.2024
U15K. PTK Fundacja My Kochamy Pabianice - Pantery Szubin
18.03.2024
U11M, PKK 99 Pabianice - UKS Akademia Gortata
17.03.2024
U13K: PTK Ola Transport Pabianice - MUKS Bełchatów
17.03.2024
U15K: PTK Fundacja My Kochamy Pabianice - MMKS Katarzynki Toruń
14.03.2024
U15K: PTK Fundacja My Kochamy Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
Zaproszenia
Sukcesy
06.03.2024
Mistrzostwa Strefy ŁÓDŹ 3x3
07.02.2024
Kursy trenerskie (lic. B i C) od marca w Łodzi
08.01.2024
Ruszają zapisy do Szkoły Trenerów PZKosz
27.12.2023
Konkurs na trenera Kadry Wojewódzkiej młodzików
16.12.2023
Kurs dla sędziów stolikowych w ferie
01.12.2023
Terminarz drugiego turnieju Centralnej Ligi Juniorek
25.11.2023
Warsztaty dla nauczycieli WF-u
15.09.2023
Eliminacje do Centralnej Ligi Juniorek
18.03.2024
Wiktoria Danych "Gra dla Polski"
06.03.2024
Trzy drużyny z łódzkiego w 1/4 MMP U17K
04.03.2024
Kadra Woj. Łódzkiego druga na Olimpiadzie!
22.02.2024
Powołania Młodzików na YDF TALENT CAMP
21.02.2024
Powołania Młodziczek na YDF TALENT CAMP
22.01.2024
UKS Basket i Widzew w 1/2 MMP U19K
11.01.2024
Widzew w 1/2 Młodzieżowego Pucharu Polski
18.12.2023
Kolejne łodzianki w Kadrze Narodowej U15
Wyniki
Kalendarz
U13M | 18.03.2024 19:00
MKS ÓSEMKA Skierniewice
133
UMKS Księżak Łowicz
23
U14K | 18.03.2024 18:30
UMKS Księżak Łowicz
61
Basket 4EVER Ksawerów
91
U17M | 17.03.2024 12:30
ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
80
Enea Apro Astoria Bydgoszcz
89
U17M | 17.03.2024 10:00
Profi Sunbud PKK 99 Pabianice
65
TKM Włocławek
73
U15K | 17.03.2024 10:00
PTK Fundacja My Kochamy Pabianice
53
INTECHSTAL Pantery Szubin
63
U15K | 17.03.2024 12:15
Basket 4EVER Ksawerów
60
MMKS Katarzynki Toruń
75
Znajdź nas na Facebook'u
Śledź nas na Twitterze
Obsługa rozgrywek
Sponsorzy
Sponsorzy 3x3
Partnerzy
Wyślij wiadomość