Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I

10.10.2020 09:30 Widzew Łódź - PTK Pabianice 66:41
10.10.2020 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów II 89:35
10.10.2020 11:35 AKS SMS Geocover Łódź - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 54:76
11.10.2020 14:30 ŁKS KK Łódź - KS APP Intenso Kutno 88:37

Kolejka II

21.10.2020 17:00 Basket 4EVER Ksawerów II - Widzew Łódź 45:72
04.11.2020 18:15 PTK Pabianice - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 46:65
22.11.2020 14:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 83:53
16.12.2020 16:00 ŁKS KK Łódź - AKS SMS Geocover Łódź 62:51

Kolejka III

21.10.2020 16:00 ŁKS KK Łódź - PTK Pabianice 79:20
24.10.2020 11:00 KS APP Intenso Kutno - AKS SMS Geocover Łódź 66:54
24.10.2020 11:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - Basket 4EVER Ksawerów II 42:48
03.01.2021 12:00 Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 66:51

Kolejka IV

24.10.2020 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - Widzew Łódź 43:69
31.10.2020 11:00 PTK Pabianice - KS APP Intenso Kutno 72:42
31.10.2020 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 75:54
07.02.2021 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka V

07.11.2020 11:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 69:35
03.12.2020 17:00 KS APP Intenso Kutno - Basket 4EVER Ksawerów II 40:52
06.01.2021 11:00 AKS SMS Geocover Łódź - PTK Pabianice 62:48
10.02.2021 16:00 ŁKS KK Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka VI

14.11.2020 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - KS APP Intenso Kutno 80:41
21.11.2020 10:00 Widzew Łódź - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 56:26
06.02.2021 14:00 Basket 4EVER Ksawerów II - AKS SMS Geocover Łódź --:--
14.02.2021 11:45 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka VII

18.11.2020 16:00 ŁKS KK Łódź - Widzew Łódź 51:56
21.11.2020 11:00 KS APP Intenso Kutno - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 32:60
09.12.2020 18:15 PTK Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów II 43:55
20.01.2021 20:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AKS SMS Geocover Łódź 78:46

Kolejka VIII

18.11.2020 18:15 PTK Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 67:87
28.11.2020 10:30 Widzew Łódź - KS APP Intenso Kutno 110:32
04.12.2020 12:00 ŁKS KK Łódź - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 67:35
11.01.2021 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - AKS SMS Geocover Łódź 63:55

Kolejka IX

05.12.2020 10:00 PTK Pabianice - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 59:66
08.12.2020 18:30 KS APP Intenso Kutno - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 40:77
06.01.2021 18:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Ksawerów II 68:59
13.02.2021 12:00 AKS SMS Geocover Łódź - Widzew Łódź --:--

Kolejka X

28.11.2020 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 49:65
12.12.2020 11:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - AKS SMS Geocover Łódź 61:56
12.12.2020 12:30 PTK Pabianice - Widzew Łódź 35:97
12.01.2021 16:00 KS APP Intenso Kutno - ŁKS KK Łódź 44:60

Kolejka XI

02.12.2020 18:15 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 61:49
19.12.2020 11:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - PTK Pabianice 61:44
19.12.2020 12:30 AKS SMS Geocover Łódź - ŁKS KK Łódź 41:63
19.12.2020 13:00 Widzew Łódź - Basket 4EVER Ksawerów II 105:34

Kolejka XII

09.01.2021 10:00 AKS SMS Geocover Łódź - KS APP Intenso Kutno 96:51
09.01.2021 10:00 PTK Pabianice - ŁKS KK Łódź 40:50
09.01.2021 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 33:50
09.01.2021 20:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 45:87

Kolejka XIII

16.01.2021 10:30 Widzew Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 77:32
16.01.2021 11:00 KS APP Intenso Kutno - PTK Pabianice 38:36
17.01.2021 13:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 54:64
20.01.2021 16:00 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Ksawerów II 69:33

Kolejka XIV

23.01.2021 11:45 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 54:63
23.01.2021 12:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 73:67
23.01.2021 14:00 Basket 4EVER Ksawerów II - KS APP Intenso Kutno 78:38
27.01.2021 18:30 PTK Pabianice - AKS SMS Geocover Łódź 52:57

Kolejka XV

30.01.2021 09:45 AKS SMS Geocover Łódź - Basket 4EVER Ksawerów II --:--
30.01.2021 12:30 KS APP Intenso Kutno - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
30.01.2021 13:00 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--
31.01.2021 11:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - Widzew Łódź --:--

Kolejka XVI

17.02.2021 17:00 Widzew Łódź - ŁKS KK Łódź --:--
20.02.2021 11:45 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - KS APP Intenso Kutno --:--
20.02.2021 14:00 Basket 4EVER Ksawerów II - PTK Pabianice --:--
21.02.2021 14:00 AKS SMS Geocover Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka XVII

11.11.2020 15:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - PTK Pabianice 80:59
06.02.2021 13:15 KS APP Intenso Kutno - Widzew Łódź --:--
27.02.2021 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - ŁKS KK Łódź --:--
27.02.2021 10:00 AKS SMS Geocover Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--

Kolejka XVIII

25.11.2020 17:00 Widzew Łódź - AKS SMS Geocover Łódź 104:33
06.03.2021 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - KS APP Intenso Kutno --:--
06.03.2021 11:45 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - PTK Pabianice --:--
06.03.2021 14:00 Basket 4EVER Ksawerów II - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz