Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Martyna Goszczyńska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 13 234 18.00
2. Aleksandra Kowalska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 13 189 14.54
3. Alicja Waszczykowska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 183 16.64
4. Aida Miazek Widzew Łódź 12 175 14.58
5. Oliwia Janicka Widzew Łódź 11 166 15.09
6. Oliwia Książek ŁKS KK Łódź 10 162 16.20
7. Nikola Tomasik Widzew Łódź 11 141 12.82
8. Julia Dresler Widzew Łódź 12 139 11.58
9. Otylia Pawlak Widzew Łódź 12 137 11.42
10. Justyna Andziak KS APP Intenso Kutno 12 126 10.50
11. Laura Banaszczyk Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 119 10.82
12. Wiktoria Kurzawska AKS SMS Geocover Łódź 11 119 10.82
13. Gabriela Wiercińska AKS SMS Geocover Łódź 11 112 10.18
14. Julia Wnorowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 110 9.17
15. Weronika Puchacz ŁKS KK Łódź 10 109 10.90
16. Iga Nalberczyńska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 13 106 8.15
17. Natalia Dobrosz PTK Pabianice 14 100 7.14
18. Oliwia Bęben UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 99 8.25
19. Wiktoria Uławska PTK Pabianice 14 97 6.93
20. Aleksandra Mackiel KS APP Intenso Kutno 12 95 7.92
21. Izabela Żak AKS SMS Geocover Łódź 11 94 8.55
22. Laura Weber UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 91 7.58
23. Aleksandra Mikuta UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 90 7.50
24. Maria Grudzień Widzew Łódź 9 87 9.67
25. Zuzanna Prochuń Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 86 7.82
26. Matylda Frydrych AKS SMS Geocover Łódź 11 84 7.64
27. Tatiana Redłowska PTK Pabianice 12 83 6.92
28. Paulina Poniszewska KS APP Intenso Kutno 10 80 8.00
29. Julia Rakowska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice, Basket 4EVER Ksawerów II 8 79 9.88
30. Natalia Młynarczyk PTK Pabianice 13 78 6.00
31. Julia Tomczak ŁKS KK Łódź 8 76 9.50
32. Patrycja Sadlik UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 74 9.25
33. Antonina Janicka PTK Pabianice 13 69 5.31
34. Weronika Dziśnieńska AKS SMS Geocover Łódź 9 65 7.22
35. Karolina Żygadło Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 13 63 4.85
36. Weronika Kirsz Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 10 63 6.30
37. Joanna Szeklicka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 63 9.00
38. Zuzanna Szremska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 13 61 4.69
39. Marcelina Błoch Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 9 60 6.67
40. Klaudia Białoskórska KS APP Intenso Kutno 11 58 5.27
41. Viktoria Bajer AKS SMS Geocover Łódź 8 58 7.25
42. Maja Strugarek ŁKS KK Łódź 9 56 6.22
43. Maja Woźniak ŁKS KK Łódź 8 56 7.00
44. Zuzanna Trybułowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 55 4.58
45. Barbara Lubaszka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 54 4.50
46. Aleksandra Dzięciołowska ŁKS KK Łódź 10 52 5.20
47. Maria Mohajt AKS SMS Geocover Łódź 11 51 4.64
48. Klaudia Banasiak Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice, Basket 4EVER Ksawerów II 7 50 7.14
49. Zuzanna Śliwkiewicz Basket 4EVER Ksawerów II 8 49 6.13
50. Julia Błażejewska PTK Pabianice 14 49 3.50
51. Oliwia Dajer KS APP Intenso Kutno 9 47 5.22
52. Natalia Kosior Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice, Basket 4EVER Ksawerów II 9 42 4.67
53. Zuzanna Lipińska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 8 40 5.00
54. Julia Koryzna Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice, Basket 4EVER Ksawerów II 6 40 6.67
55. Wiktoria Gajda Basket 4EVER Ksawerów II 10 39 3.90
56. Sandra Jarmakowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 39 3.90
57. Daria Uławska PTK Pabianice 14 38 2.71
58. Wiktoria Mikuła Basket 4EVER Ksawerów II 9 35 3.89
59. Anna Kamieniak Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 35 3.18
60. Nikola Kacprzyk - Rosiak Widzew Łódź 11 35 3.18
61. Amelia Papuga Basket 4EVER Ksawerów II 10 34 3.40
62. Natalia Bednarek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 34 3.09
63. Adrianna Bogusiewicz Widzew Łódź 9 33 3.67
64. Wiktoria Młynarczyk Widzew Łódź 12 28 2.33
65. Martyna Królikowska KS APP Intenso Kutno 12 28 2.33
66. Wiktoria Głębocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 27 2.70
67. Kinga Rutkowska ŁKS KK Łódź 10 26 2.60
68. Joanna Krawczyk Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 7 25 3.57
69. Martyna Stępińska PTK Pabianice 13 24 1.85
70. Zofia Kowalska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 12 24 2.00
71. Patrycja Kisiel ŁKS KK Łódź 7 21 3.00
72. Oliwia Tomasik KS APP Intenso Kutno 11 20 1.82
73. Amelia Kołodziej Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 11 20 1.82
74. Wiktoria Wilczek PTK Pabianice 11 19 1.73
75. Oliwia Łubińska KS APP Intenso Kutno 11 18 1.64
76. Aleksandra Śpiewak Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 10 16 1.60
77. Maria Błoch Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 10 16 1.45
78. Wiktoria Rutkowska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 12 16 1.33
79. Oliwia Radziszewska Basket 4EVER Ksawerów II 8 16 2.00
80. Olga Chrobocińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 13 1.86
81. Lena Kozłowska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 7 13 1.86
82. Weronika Błaszczyk Widzew Łódź 11 13 1.18
83. Aleksandra Ziółkowska Basket 4EVER Ksawerów II 7 13 1.86
84. Zuzanna Urban KS APP Intenso Kutno 11 11 1.00
85. Aleksandra Kubińska Basket 4EVER Ksawerów II 8 9 1.13
86. Wiktoria Jurkowska AKS SMS Geocover Łódź 6 8 1.33
87. Zofia Szafran PTK Pabianice 13 8 0.62
88. Nadia Zawierucha KS APP Intenso Kutno 6 8 1.33
89. Julita Kirsz Basket 4EVER Ksawerów II 7 6 0.86
90. Paulina Krawczyk KS APP Intenso Kutno 11 6 0.55
91. Wiktoria Rączka KS APP Intenso Kutno 10 4 0.40
92. Oliwia Florczak Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 6 3 0.50
93. Nikola Rączka KS APP Intenso Kutno 8 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz