Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

05.11.2022 10:30 UKS Orlik Ujazd - SuperDrob Widzew Łódź 26:45
05.11.2022 11:30 SuperDrob Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 42:34
05.11.2022 12:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Orlik Ujazd 24:26

Kolejka II Gospodarz: Klub Sportowy Kutno

05.11.2022 12:15 Klub Sportowy Kutno - Basket 4EVER Ksawerów 20:58
05.11.2022 13:45 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Fabryka Wełny Pabianice 57:50
05.11.2022 15:15 PTK Fabryka Wełny Pabianice - Klub Sportowy Kutno 38:24

Kolejka III Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

26.11.2022 10:00 SuperDrob Widzew Łódź - Basket 4EVER Ksawerów 32:80
26.11.2022 11:15 PTK I Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź 32:24
26.11.2022 12:30 Basket 4EVER Ksawerów - PTK I Pabianice 54:3

Kolejka IV Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

26.11.2022 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów 20:50
26.11.2022 11:30 MUKS Bełchatów - Klub Sportowy Kutno 10:61
26.11.2022 13:00 Klub Sportowy Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 64:13

Kolejka V Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

03.12.2022 11:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KK Łódź 60:10
03.12.2022 12:45 ŁKS KK Łódź - UKS Orlik Ujazd 66:34
03.12.2022 14:00 UKS Orlik Ujazd - MKS ÓSEMKA Skierniewice 5:56

Kolejka VIII Gospodarz: MUKS Bełchatów

10.12.2022 10:00 MUKS Bełchatów - PTK I Pabianice --:--
10.12.2022 11:30 PTK I Pabianice - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
10.12.2022 13:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - MUKS Bełchatów --:--

Kolejka VII Gospodarz: ŁKS KK Łódź

10.12.2022 10:00 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Ksawerów --:--
10.12.2022 11:45 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
10.12.2022 13:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka VI Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

10.12.2022 10:30 PTK Fabryka Wełny Pabianice - Klub Sportowy Kutno --:--
10.12.2022 11:45 SuperDrob Widzew Łódź - PTK Fabryka Wełny Pabianice --:--
10.12.2022 9:15 Klub Sportowy Kutno - SuperDrob Widzew Łódź --:--

Kolejka X Gospodarz: ŁKS KK Łódź

17.12.2022 PTK Fabryka Wełny Pabianice - MUKS Bełchatów --:--
17.12.2022 MUKS Bełchatów - ŁKS KK Łódź --:--
18.12.2022 10:00 ŁKS KK Łódź - PTK Fabryka Wełny Pabianice --:--

Kolejka IX Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

17.12.2022 11:15 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - SuperDrob Widzew Łódź --:--
17.12.2022 12:45 UKS Orlik Ujazd - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
17.12.2022 14:15 SuperDrob Widzew Łódź - UKS Orlik Ujazd --:--

Kolejka XI Gospodarz: PTK I Pabianice

17.12.2022 13:15 PTK I Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów --:--
17.12.2022 14:45 Basket 4EVER Ksawerów - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
17.12.2022 16:15 MKS ÓSEMKA Skierniewice - PTK I Pabianice --:--

Kolejka XII Gospodarz: MUKS Bełchatów

07.01.2023 MUKS Bełchatów - ŁKS KK Łódź --:--
07.01.2023 ŁKS KK Łódź - SuperDrob Widzew Łódź --:--
07.01.2023 SuperDrob Widzew Łódź - MUKS Bełchatów --:--

Kolejka XIII Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

07.01.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Klub Sportowy Kutno --:--
07.01.2023 Klub Sportowy Kutno - Basket 4EVER Ksawerów --:--
07.01.2023 Basket 4EVER Ksawerów - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XIV Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

07.01.2023 UKS Orlik Ujazd - PTK I Pabianice --:--
07.01.2023 PTK I Pabianice - PTK Fabryka Wełny Pabianice --:--
07.01.2023 PTK Fabryka Wełny Pabianice - UKS Orlik Ujazd --:--

Kolejka XVII Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

11.02.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
11.02.2023 ŁKS KK Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
11.02.2023 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XVI Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

11.02.2023 Klub Sportowy Kutno - UKS Orlik Ujazd --:--
11.02.2023 UKS Orlik Ujazd - MUKS Bełchatów --:--
11.02.2023 MUKS Bełchatów - Klub Sportowy Kutno --:--

Kolejka XV Gospodarz: PTK Fabryka Wełny Pabianice

11.02.2023 SuperDrob Widzew Łódź - PTK Fabryka Wełny Pabianice --:--
11.02.2023 Basket 4EVER Ksawerów - SuperDrob Widzew Łódź --:--
11.02.2023 PTK Fabryka Wełny Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Kolejka XIX Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

18.02.2023 PTK Fabryka Wełny Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
18.02.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - PTK Fabryka Wełny Pabianice --:--
18.02.2023 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--

Kolejka XX Gospodarz: Klub Sportowy Kutno

18.02.2023 PTK I Pabianice - Klub Sportowy Kutno --:--
18.02.2023 ŁKS KK Łódź - PTK I Pabianice --:--
18.02.2023 Klub Sportowy Kutno - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XVIII Gospodarz: MUKS Bełchatów

18.02.2023 UKS Orlik Ujazd - MUKS Bełchatów --:--
18.02.2023 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Orlik Ujazd --:--
18.02.2023 MUKS Bełchatów - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Kolejka XXIII Gospodarz: PTK Fabryka Wełny Pabianice

04.03.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - PTK Fabryka Wełny Pabianice --:--
04.03.2023 UKS Orlik Ujazd - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
04.03.2023 PTK Fabryka Wełny Pabianice - UKS Orlik Ujazd --:--

Kolejka XXII Gospodarz: ŁKS KK Łódź

04.03.2023 PTK I Pabianice - ŁKS KK Łódź --:--
04.03.2023 ŁKS KK Łódź - SuperDrob Widzew Łódź --:--
04.03.2023 SuperDrob Widzew Łódź - PTK I Pabianice --:--

Kolejka XXI Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

04.03.2023 MUKS Bełchatów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
04.03.2023 Basket 4EVER Ksawerów - MUKS Bełchatów --:--
04.03.2023 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Kolejka XXIV Gospodarz: PTK I Pabianice

18.03.2023 PTK Fabryka Wełny Pabianice - MUKS Bełchatów --:--
18.03.2023 Klub Sportowy Kutno - ŁKS KK Łódź --:--
18.03.2023 PTK I Pabianice - MUKS Bełchatów --:--
18.03.2023 Klub Sportowy Kutno - UKS Orlik Ujazd --:--
18.03.2023 PTK Fabryka Wełny Pabianice - ŁKS KK Łódź --:--
18.03.2023 PTK I Pabianice - UKS Orlik Ujazd --:--

Kolejka XXV Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

25.03.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - SuperDrob Widzew Łódź --:--
25.03.2023 MUKS Bełchatów - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
25.03.2023 SuperDrob Widzew Łódź - MUKS Bełchatów --:--

Kolejka XXVI Gospodarz: PTK I Pabianice

25.03.2023 Klub Sportowy Kutno - PTK I Pabianice --:--
25.03.2023 PTK I Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
25.03.2023 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Klub Sportowy Kutno --:--

Kolejka XXVII Gospodarz: Klub Sportowy Kutno

15.04.2023 Klub Sportowy Kutno - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
15.04.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - SuperDrob Widzew Łódź --:--
15.04.2023 SuperDrob Widzew Łódź - Klub Sportowy Kutno --:--

Kolejka XXVIII Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

15.04.2023 PTK I Pabianice - PTK Fabryka Wełny Pabianice --:--
15.04.2023 PTK Fabryka Wełny Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
15.04.2023 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK I Pabianice --:--

Kolejka XXIX Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

15.04.2023 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Orlik Ujazd --:--
15.04.2023 UKS Orlik Ujazd - ŁKS KK Łódź --:--
15.04.2023 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz