Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I Gospodarz: KS Kutno

20.02.2021 10:00 KS Kutno - ŁKS KK Łódź 10:61
20.02.2021 12:00 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Ksawerów 61:51
20.02.2021 14:00 Basket 4EVER Ksawerów - KS Kutno 54:17

Kolejka II Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

20.02.2021 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 63:13
20.02.2021 12:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 15:52
20.02.2021 14:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 60:29

Kolejka III Gospodarz: PTK Ola Pabianice

21.03.2021 10:30 PTK Lauer Pabianice - UMKS Księżak Łowicz 47:46
21.03.2021 12:00 UMKS Księżak Łowicz - PTK Ola Pabianice 40:34
21.03.2021 9:00 PTK Ola Pabianice - PTK Lauer Pabianice 35:44

Kolejka IV Gospodarz: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie

06.03.2021 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - Basket 4EVER Ksawerów 36:61
06.03.2021 12:00 Basket 4EVER Ksawerów - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 58:8
06.03.2021 14:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 18:68

Kolejka VI Gospodarz: Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków

06.03.2021 10:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - ŁKS KK Łódź 61:40
06.03.2021 11:45 ŁKS KK Łódź - PTK Ola Pabianice 60:37
06.03.2021 13:30 PTK Ola Pabianice - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 30:54

Kolejka V Gospodarz: PTK Lauer Pabianice

13.03.2021 11:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II - KS Kutno 0:50
13.03.2021 12:30 KS Kutno - PTK Lauer Pabianice 4:55
13.03.2021 9:30 PTK Lauer Pabianice - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II 53:2

Kolejka VII Gospodarz: Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków

20.03.2021 10:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - Basket 4EVER Ksawerów 56:37
20.03.2021 11:45 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Lauer Pabianice 54:34
20.03.2021 13:30 PTK Lauer Pabianice - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 22:64

Kolejka VIII Gospodarz: KS Kutno

20.03.2021 10:00 KS Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 12:54
20.03.2021 11:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 52:1
20.03.2021 13:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - KS Kutno 16:64

Kolejka IX Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

20.03.2021 10:00 UMKS Księżak Łowicz - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II 52:2
20.03.2021 11:30 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 0:50
20.03.2021 13:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - UMKS Księżak Łowicz 24:40

Kolejka XIV Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd

24.04.2021 10:45 Basket 4EVER Ksawerów - UMKS Księżak Łowicz --:--
24.04.2021 12:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II - ŁKS KK Łódź --:--
24.04.2021 13:15 PTK Ola Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów --:--
24.04.2021 14:30 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - UMKS Księżak Łowicz --:--
24.04.2021 15:45 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II - PTK Ola Pabianice --:--
24.04.2021 9:30 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XV Gospodarz: ŁKS KK Łódź

08.05.2021 ŁKS KK Łódź - PTK Lauer Pabianice --:--
08.05.2021 PTK Lauer Pabianice - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie --:--
08.05.2021 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XVI Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

08.05.2021 10:00 UMKS Księżak Łowicz - KS Kutno --:--
08.05.2021 11:30 KS Kutno - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków --:--
08.05.2021 13:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz --:--

Kolejka XVII Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

08.05.2021 11:30 Basket 4EVER Ksawerów - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II --:--
08.05.2021 13:15 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
08.05.2021 15:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Kolejka XII Gospodarz: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie

15.05.2021 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - PTK Ola Pabianice --:--
15.05.2021 PTK Ola Pabianice - KS Kutno --:--
15.05.2021 KS Kutno - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie --:--

Kolejka XIII Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II

15.05.2021 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd --:--
15.05.2021 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków --:--
15.05.2021 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd II --:--

Kolejka XI Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

15.05.2021 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź --:--
15.05.2021 12:00 ŁKS KK Łódź - UMKS Księżak Łowicz --:--
15.05.2021 14:00 UMKS Księżak Łowicz - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka X Gospodarz: PTK Ola Pabianice

22.05.2021 PTK Lauer Pabianice - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd --:--
22.05.2021 PTK Ola Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
22.05.2021 PTK Ola Pabianice - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd --:--
22.05.2021 PTK Lauer Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz