Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka III Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

21.11.2021 10:00 UKS Orlik Ujazd - PTK Compact Project Pabianice 29:63
21.11.2021 11:15 PTK Compact Project Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź 67:17
21.11.2021 12:30 SuperDrob Widzew Łódź - UKS Orlik Ujazd 7:53

Kolejka I Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

21.11.2021 10:45 Basket 4EVER Ksawerów - ŁKS KK Łódź 58:48
21.11.2021 12:30 ŁKS KK Łódź - Basket Stryków 53:36
21.11.2021 14:15 Basket Stryków - Basket 4EVER Ksawerów 23:47

Kolejka II Gospodarz: ŁKS KK Łódź

05.12.2021 10:30 PTK Cocomore Pabianice - UKS Orlik Ujazd 64:14
05.12.2021 11:45 UKS Orlik Ujazd - ŁKS KK Łódź 17:68
05.12.2021 9:15 ŁKS KK Łódź - PTK Cocomore Pabianice 30:58

Kolejka I Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

14.01.2022 16:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - SuperDrob Widzew Łódź 54:30
14.01.2022 17:15 SuperDrob Widzew Łódź - Basket 4EVER Ksawerów 2:52
14.01.2022 18:30 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 53:2

Kolejka IV Gospodarz: PTK Compact Project Pabianice

19.12.2021 10:15 Basket 4EVER Ksawerów - ŁKS KK Łódź 69:52
19.12.2021 11:30 ŁKS KK Łódź - PTK Compact Project Pabianice 75:41
19.12.2021 9:00 PTK Compact Project Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów 0:50

Kolejka III Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

11.02.2022 16:00 SuperDrob Widzew Łódź - Basket Stryków --:--
11.02.2022 17:00 Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz --:--
11.02.2022 18:00 UMKS Księżak Łowicz - SuperDrob Widzew Łódź --:--

Kolejka V Gospodarz: Basket Stryków

09.01.2022 10:00 Basket Stryków - KS Kutno 90:39
09.01.2022 11:30 KS Kutno - SuperDrob Widzew Łódź 61:21
09.01.2022 13:00 SuperDrob Widzew Łódź - Basket Stryków 8:58

Kolejka VI Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

09.01.2022 10:30 ŁKS KK Łódź - UKS Orlik Ujazd 68:18
09.01.2022 12:00 UKS Orlik Ujazd - UMKS Księżak Łowicz 0:51
09.01.2022 9:00 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KK Łódź 68:18

Kolejka VII Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

09.01.2022 11:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Compact Project Pabianice 64:34
09.01.2022 12:15 PTK Compact Project Pabianice - PTK Cocomore Pabianice 23:61
09.01.2022 13:30 PTK Cocomore Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 48:41

Kolejka VIII Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

UKS Orlik Ujazd - Basket 4EVER Ksawerów --:--
Basket 4EVER Ksawerów - Basket Stryków --:--
Basket Stryków - UKS Orlik Ujazd --:--

Kolejka IX Gospodarz: KS Kutno

KS Kutno - SuperDrob Widzew Łódź --:--
SuperDrob Widzew Łódź - PTK Compact Project Pabianice --:--
PTK Compact Project Pabianice - KS Kutno --:--

Kolejka X Gospodarz: PTK Cocomore Pabianice

PTK Cocomore Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UMKS Księżak Łowicz --:--
UMKS Księżak Łowicz - PTK Cocomore Pabianice --:--

Kolejka XI Gospodarz: Basket Stryków

06.02.2022 Basket Stryków - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
06.02.2022 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Orlik Ujazd --:--
06.02.2022 UKS Orlik Ujazd - Basket Stryków --:--

Kolejka XII Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

06.02.2022 UMKS Księżak Łowicz - Basket 4EVER Ksawerów --:--
06.02.2022 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Cocomore Pabianice --:--
06.02.2022 PTK Cocomore Pabianice - UMKS Księżak Łowicz --:--

Kolejka XIII Gospodarz: ŁKS KK Łódź

06.02.2022 ŁKS KK Łódź - PTK Compact Project Pabianice --:--
06.02.2022 PTK Compact Project Pabianice - KS Kutno --:--
06.02.2022 KS Kutno - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XIV Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

06.03.2022 UMKS Księżak Łowicz - KS Kutno --:--
06.03.2022 KS Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
06.03.2022 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UMKS Księżak Łowicz --:--

Kolejka XV Gospodarz: ŁKS KK Łódź

13.03.2022 ŁKS KK Łódź - SuperDrob Widzew Łódź --:--
13.03.2022 SuperDrob Widzew Łódź - UMKS Księżak Łowicz --:--
13.03.2022 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XVI Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

13.03.2022 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Compact Project Pabianice --:--
13.03.2022 PTK Compact Project Pabianice - PTK Cocomore Pabianice --:--
13.03.2022 PTK Cocomore Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Kolejka XVII Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

13.03.2022 UKS Orlik Ujazd - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
13.03.2022 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KS Kutno --:--
13.03.2022 KS Kutno - UKS Orlik Ujazd --:--

Kolejka XVIII Gospodarz: PTK Compact Project Pabianice

27.03.2022 PTK Cocomore Pabianice - Basket Stryków --:--
27.03.2022 ŁKS KK Łódź - KS Kutno --:--
27.03.2022 PTK Compact Project Pabianice - Basket Stryków --:--
27.03.2022 ŁKS KK Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
27.03.2022 PTK Cocomore Pabianice - KS Kutno --:--
27.03.2022 PTK Compact Project Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka XX Gospodarz: KS Kutno

10.04.2022 KS Kutno - Basket 4EVER Ksawerów --:--
10.04.2022 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Orlik Ujazd --:--
10.04.2022 UKS Orlik Ujazd - KS Kutno --:--

Kolejka XXI Gospodarz: Basket Stryków

10.04.2022 Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz --:--
10.04.2022 UMKS Księżak Łowicz - PTK Compact Project Pabianice --:--
10.04.2022 PTK Compact Project Pabianice - Basket Stryków --:--

Kolejka XIX Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

10.04.2022 10:30 ŁKS KK Łódź - PTK Cocomore Pabianice --:--
10.04.2022 11:45 PTK Cocomore Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź --:--
10.04.2022 9:15 SuperDrob Widzew Łódź - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XXII Gospodarz: PTK Cocomore Pabianice

24.04.2022 PTK Cocomore Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź --:--
24.04.2022 SuperDrob Widzew Łódź - UKS Orlik Ujazd --:--
24.04.2022 UKS Orlik Ujazd - PTK Cocomore Pabianice --:--

Kolejka XXIII Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

24.04.2022 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź --:--
24.04.2022 ŁKS KK Łódź - Basket Stryków --:--
24.04.2022 Basket Stryków - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka XXIV Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

24.04.2022 Basket 4EVER Ksawerów - KS Kutno --:--
24.04.2022 KS Kutno - UMKS Księżak Łowicz --:--
24.04.2022 UMKS Księżak Łowicz - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Kolejka XXVI Gospodarz: KS Kutno

08.05.2022 KS Kutno - Basket Stryków --:--
08.05.2022 Basket Stryków - PTK Cocomore Pabianice --:--
08.05.2022 PTK Cocomore Pabianice - KS Kutno --:--

Kolejka XXVII Gospodarz: PTK Compact Project Pabianice

08.05.2022 PTK Compact Project Pabianice - UKS Orlik Ujazd --:--
08.05.2022 UKS Orlik Ujazd - UMKS Księżak Łowicz --:--
08.05.2022 UMKS Księżak Łowicz - PTK Compact Project Pabianice --:--

Kolejka XXV Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

08.05.2022 10:30 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
08.05.2022 11:45 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - SuperDrob Widzew Łódź --:--
08.05.2022 9:15 SuperDrob Widzew Łódź - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport Gremium

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz