Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Patrycja Tomaszkiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 283 21.77
2. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 11 250 22.73
3. Emilia Szczepaniak UKS Szkoła Gortata 15 226 15.07
4. Magdalena Ryl LUKS TRÓJKA SIERADZ 12 224 18.67
5. Marta Obrębska UKS Szkoła Gortata 15 218 14.53
6. Tatiana Redłowska PTK Pabianice 11 214 19.45
7. Patrycja Lenart MUKS Bełchatów 14 204 14.57
8. Anna Popek Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 12 198 16.50
9. Amelia Dzianach Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 13 188 14.46
10. Anna Chwalbińska UKS Szkoła Gortata 15 187 12.47
11. Klaudia Banasiak Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 12 186 15.50
12. Zuzanna Śliwkiewicz Basket 4EVER Ksawerów 12 180 15.00
13. Wiktoria Uławska PTK Pabianice 12 173 14.42
14. Klaudia Stasiak AKS SMS SP 29 Łódź 11 168 15.27
15. Wiktoria Wacławek MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 161 12.38
16. Roksana Krawul Widzew Łódź 13 153 11.77
17. Amelia Papuga Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 13 147 11.31
18. Wiktoria Mikuła Basket 4EVER Ksawerów 14 146 10.43
19. Lilianna Malik Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 12 134 11.17
20. Marta Menkarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 133 10.23
21. Julia Rakowska Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 11 133 12.09
22. Natalia Dobrosz PTK Pabianice 12 132 11.00
23. Oliwia Marciniak MUKS Bełchatów 12 130 10.83
24. Julia Koryzna Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 11 126 11.45
25. Oliwia Gleń UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 121 12.10
26. Zofia Śmigiel Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 12 119 9.92
27. Antonina Janicka PTK Pabianice 10 119 11.90
28. Julia Błażejewska PTK Pabianice 12 117 9.75
29. Oliwia Dajer UKS Szkoła Gortata 12 107 8.92
30. Zuzanna Kowalska UKS Szkoła Gortata 15 104 6.93
31. Joanna Włodarczyk Basket 4EVER Ksawerów 7 101 14.43
32. Zuzanna Warnecka MUKS Bełchatów 11 100 9.09
33. Martyna Kubisiewicz UKS Szkoła Gortata 15 99 6.60
34. Weronika Lisiecka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 97 7.46
35. Natalia Młynarczyk PTK Pabianice 11 95 8.64
36. Aleksandra Graczyk Widzew Łódź 11 92 8.36
37. Zuzanna Jagielska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 92 7.67
38. Iga Stus MUKS Bełchatów 11 91 8.27
39. Oliwia Radziszewska Basket 4EVER Ksawerów 11 91 8.27
40. Lilianna Stępnik MUKS Bełchatów 14 89 6.36
41. Aleksandra Ziółkowska Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 15 88 5.87
42. Antonina Kowalska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 86 6.62
43. Jadwiga Trześniewska AKS SMS SP 29 Łódź 14 86 6.14
44. Natalia Socha Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 13 81 6.23
45. Natalia Kosior Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 10 81 8.10
46. Julita Kirsz Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 15 81 5.40
47. Wiktoria Wilczek PTK Pabianice 13 81 6.23
48. Martyna Stępińska PTK Pabianice 13 80 6.15
49. Karolina Olszyńska Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 12 78 6.50
50. Maria Duczek Widzew Łódź 11 75 6.82
51. Józefina Grzanek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 70 5.38
52. Hanna Musiałowicz Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 15 70 4.67
53. Wiktoria Gajda Basket 4EVER Ksawerów 14 69 4.93
54. Aleksandra Kubińska Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 16 67 4.19
55. Nadia Mirowska LUKS TRÓJKA SIERADZ 13 65 5.00
56. Aniela Kurkiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 63 5.25
57. Dominika Matelska UKS Szkoła Gortata 15 62 4.13
58. Kaja Serednicka Basket 4EVER Ksawerów II 11 62 5.64
59. Patrycja Flaszka Widzew Łódź 13 61 4.69
60. Oliwia Król MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 60 4.62
61. Daria Uławska PTK Pabianice 13 59 4.21
62. Nicola Piątczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 57 4.75
63. Karolina Wiśniowska MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 57 4.75
64. Aleksandra Bagińska Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 14 52 3.47
65. Jagoda Jurga Basket 4EVER Ksawerów II 12 49 4.08
66. Amelia Kowalska PTK Pabianice 9 48 5.33
67. Zuzanna Jeziorska Widzew Łódź 10 47 4.70
68. Barbara Heichman MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 43 3.31
69. Roksana Madej MUKS Bełchatów 10 40 4.00
70. Paulina Mirowska LUKS TRÓJKA SIERADZ 12 40 3.33
71. Wiktoria Rydlińska AKS SMS SP 29 Łódź 12 39 3.25
72. Wiktoria Matyjaszczyk Basket 4EVER Ksawerów II, Basket 4EVER Ksawerów 13 39 3.00
73. Amelia Romanowska Widzew Łódź 10 39 3.90
74. Oliwia Mąkolska MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 37 2.85
75. Zofia Wieczorek Widzew Łódź 13 36 2.77
76. Agata Słowińska UKS Szkoła Gortata 11 33 3.00
77. Wiktoria Ochędalska UKS Szkoła Gortata 13 31 2.38
78. Weronika Michalak LUKS TRÓJKA SIERADZ 7 29 4.14
79. Weronika Herman UKS Szkoła Gortata 12 28 2.33
80. Wiktoria Lipińska MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 26 2.17
81. Zuzanna Dobroszek Widzew Łódź 10 25 2.50
82. Joanna Pokorska Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 13 24 1.85
83. Wiktoria Białecka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 23 1.92
84. Aleksandra Wojtczak Widzew Łódź 10 22 2.20
85. Aleksandra Matusiak AKS SMS SP 29 Łódź 12 22 1.83
86. Maria Chodera Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 12 21 1.75
87. Gabriela Hilchen MKS ÓSEMKA Skierniewice 11 20 1.82
88. Marta Mazur AKS SMS SP 29 Łódź 13 17 1.31
89. Wiktoria Sobaniec MUKS Bełchatów 9 17 1.89
90. Klara Supera MKS ÓSEMKA Skierniewice 11 16 1.45
91. Natalia Gryś MUKS Bełchatów 11 12 1.09
92. Tola Chabowska AKS SMS SP 29 Łódź 7 12 1.71
93. Justyna Klatd Widzew Łódź 9 12 1.33
94. Natalia Puchalska AKS SMS SP 29 Łódź 10 11 1.10
95. Małgorzata Zapart MUKS Bełchatów 9 11 1.22
96. Marta Byczkiewicz Widzew Łódź 8 10 1.25
97. Zofia Szafran PTK Pabianice 11 10 0.91
98. Weronika Łazarska AKS SMS SP 29 Łódź 7 8 1.14
99. Wiktoria Jóźwiak AKS SMS SP 29 Łódź 14 8 0.57
100. Paulina Siudak Widzew Łódź 7 5 0.71
101. Lisa Jasińska MUKS Bełchatów 12 5 0.42
102. Zofia Dolacińska UKS Szkoła Gortata 10 4 0.40
103. Marta Choińska LUKS TRÓJKA SIERADZ 11 4 0.36
104. Karolina Jarmakowska Basket 4EVER Ksawerów II 9 2 0.22
105. Maja Sieradzka AKS SMS SP 29 Łódź 8 2 0.25
106. Oliwia Podkoń AKS SMS SP 29 Łódź 7 0 0.00
107. Kinga WALKOWSKA LUKS TRÓJKA SIERADZ 9 0 0.00
108. Oliwia Jasica AKS SMS SP 29 Łódź 9 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz