Rozgrywki

Odsłon: 365

Piotr Ciesielski

ŁKS KM mistrzem 3x3 w cyklu U23M

Młodzieżowcy ŁKS KM, występujący jako Łódzki Trójkąt Bermudzki, zdobyli tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego 3x3 w cyklu U23M.

Do zawodów zgłosiło się 7 ekip, które walczyły o tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego, a także o 6 miejsc w finale strefy BYDGOSZCZ. Ostatecznie, całe podium zajęli koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego. Zwyciężyła drużyna, ukrywająca się pod nazwą Łódzki Trójkąt Bermudzki, a za ich plecami znaleźli się: JM ŁKS 3x3 i ŁKS Youth.

Awans do turnieju strefowego wywalczyli także: Boruta Zgierz, ŁKS Odwalacze oraz debiutujący w oficjalnych rozgrywkach ŁZKosz - zespół AS PROEM Tomaszów Mazowiecki.

Mistrzami Województwa Łódzkiego zostali: Bartosz Stępień, Filip Starzyński i Kacper Maj.

Klasyfikacja końcowa MWŁ 3x3 w cyklu U23M: