Rozgrywki

Odsłon: 1222

Piotr Ciesielski

MWŁ 3x3 - terminarz na 22-23 maja

Już w sobotę i niedzielę na boiskach w hali Vera Sport w Łodzi wyłonimy Mistrzów Województwa Łódzkiego w koszykówce 3x3 w kolejnych 4 kategoriach.

Terminarz meczów w ramach Mistrzostw Województwa Łódzkiego 3x3 dostępny jest na platformie FIBA 3x3:

TERMINARZ

Na powyższej stronie znaleźć można także składy poszczególnych drużyn, a w dniu zawodów będzie można na bieżąco sprawdzać wyniki zakończonych spotkań.

Bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie, kiedy Państwa drużyna rozgrywa swój pierwszy mecz. Rozgrywki męskie rozpoczynają się w oba dni o godzinie 10:00, zaś żeńskie w sobotę o 12:00 i w niedzielę o 12:30.

Przypominamy, że każdy zespół musi stawić się do weryfikacji w Biurze Zawodów nie później niż 30 minut przed swoim pierwszym zaplanowanym spotkaniem.

Mecze rozgrywane będą zgodnie z Oficjalnymi Przepisami Gry w Koszykówkę 3x3. W meczach grupowych czas zatrzymywany będzie jedynie w ostatniej minucie.

Awans do rozgrywek centralnych o Mistrzostwo Polski wywalczą zespoły z miejsc 1-2 wśród dziewcząt oraz z miejsc 1-4 wśród chłopców.

Ostateczny system rozgrywek przedstawia się następująco:

U15M - 16 drużyn

- rywalizacja w 4 grupach po 4 drużyny (dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów)
- ćwierćfinały
- półfinały
- finał i mecz o III miejsce

U23M - 10 drużyn

- rywalizacja w 2 grupach po 5 drużyn (cztery najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów)