Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

22.02.2021

Kadry

Odsłon: 1572

Olga Gocek

Kadra Woj. Łódzkiego gotowa do walki

Od środy 24 lutego br. Kadra wojewódzka młodziczek rozpoczyna walkę w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Łodzianki to drużyna, która przyzwyczaiła nas w ostatnim czasie do medali. Rok temu bowiem dziewczyny wywalczyły 3. miejsce, a w 2018 były najlepsze!

Nasz zespoół do Człuchowa pojedzie w następującym składzie: Banasiak Klaudia, Canert Amelia, Dobrosz Natalia, Dobroszek Zuzanna, Duczek Maria, Koryzna Julia, Kosior Natalia, Olszyńska Karolina, Papuga Amelia, Redłowska Tatiana, Stępińska Martyna, Tomasik Oliwia i Uławska Wiktoria. W składzie znalazły się zawodniczki doświadczone już w walce o medale na OOM. W finale w 2019 r. w Cieszynie, zagrały bowiem Klaudia Banasiak i Julia Koryzna z Basket 4Ever Ksawerów oraz Natalia Dobrosz, Tatiana Redłowska i Wiktoria Uławska z PTK Pabianice.

Trenerkami naszej kadry od trzech lat niezmiennie są Anna Chodera i Sylwia Wieczorek (asystent). Fizjoterapeutką jest Sonia Bałwas.

Łódzkie znalazło się w grupie B, w której zmierzy się z województwami:
- Mazowieckim,
- Kujawsko-Pomorskim
- Śląskim.

W grupie A zagrają:
- Pomorskie,
- Małopolskie,
- Wielkopolskie
- Dolnośląskie.

Terminarz

Grupa B

środa 24.02.2021
12:00 Mazowieckie - Kujawsko-Pomorskie
14:15 Łódzkie - Śląskie

czwartek 25.02.2021
12:00 Śląskie - Kujawsko-Pomorskie
14:15 Łódzkie - Mazowieckie

piątek 26.02.2021
12:00 Mazowieckie - Śląskie
14:15 Kujawsko-Pomorskie - Łódzkie

Grupa A

środa 24.02.2021
16:30 Pomorskie - Małopolskie
18:45 Wielkopolskie - Dolnośląskie

czwartek 25.02.2021
16:30 Wielkopolskie - Pomorskie
18:45 Dolnośląskie - Małopolskie

piątek 26.02.2021
16:30 Pomorskie - Dolnośląskie
18:45 Małopolskie - Wielkopolskie

Runda finałowa

sobota 27.02.2021
O utrzymanie w dywizji A
12:00 A3 - B4
14:15 B3 - A4
Półfinał
16:30 Pomorskie - Śląskie
18:45 Łódzkie - Wielkopolskie

niedziela 28.02.2021
O 3 miejsce
10:00 Pomorskie - Łódzkie
O 1 miejsce
12:15 Śląskie - Wielkopolskie


Wyniki na bieżąco można śledzić TUTAJ
Transmisja live ze wszystkich meczów na kanale Youtube PZKosz TUTAJ

Oficjana zdjęcia zdjęciowa przed wyjazdem do obejrzenia TUTAJ

POWODZENIA!

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz