Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

07.04.2020

Kadry

Odsłon: 534

Olga Gocek

Nasi zawodnicy w Kadrze U15M

W szerokim składzie Młodzieżowej Reprezentacji Polski U15, znalazło się aż trzech reprezentantów naszego województwa, dwóch z ŁKS KM oraz jeden z PKK 99 Pabianice.

Lista wszystkich powołanych zawodników:


1. Adamowicz Adrian - ŁKS Koszykówka Męska
2. Baganc Iwo - Fundacja PBG Basket Junior
3. Baran Karol - MUKS Niedźwiadki
4. Biliński Nikodem - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
5. Borowski Ernest - Międzyszkolny Koszaliński Klub Sportowy Żak
6. Czerenkiewicz Witold - Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego
7. Frąc Mateusz - Uczniowski Klub Sportowy SP 27
8. Giec Filip - Słupskie Towarzystwo Koszykówki Czarni
9. Hodor Filip - Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół
10. Jaworski Kacper - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
11. Kamiński Karol - Stowarzyszenie Promocji Koszykówki
12. Karwik Maksymilian - Miejski Klub Sportowy Basket Szczawno Zdrój
13. Kępiński Szymon - Koszykarski Klub Sportowy Basket Żary
14. Kirwiel Szymon - Miejski Klub Sportowy Start SA
15. Kobiak Olgierd - Gdyńska Akademia Koszykówki
16. Kołaczkowski Maciej - Uczniowski Klub Sportowy Regis
17. Kornatka Jakub - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
18. Kosiorowski Marcin - Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik
19. Kowalski Mateusz - Twarde Pierniki SA
20. Kozłowicz Kacper - Słupskie Towarzystwo Koszykówki Czarni
21. Kucharski Filip - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
22. Kuczawski Kajetan - Uczniowski Klub Sportowy SP 27
23. Kundera Jakub - Klub Uczelnialny AZS Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
24. Łaniewski Jakub - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Komorów
25. Łuczak Piotr - Wrocławski Klub Koszykówki
26. Mieloch Piotr - Fundacja PBG Basket Junior
27. Mierzwa Mateusz - Stowarzyszenie HoopLife Basketball
28. Milicić Zoran - Ratiopharm Ulm
29. Miś Filip - Klub Uczelniany Akademicki Związek Sportowy Politechniki Rzeszowskiej
30. Mysiorek Kacper - Koszykarski Klub Sportowy Basket Żary
31. Mysiorek Jakub - Koszykarski Klub Sportowy Basket Żary
32. Nagel Maciej - Uczniowski Klub Sportowy Basket Ósemka/ SMS PZKosz Władysławowo
33. Najder Aleks - Basketball Club Sieraków
34. Nowak Mikołaj - Uczniowski Klub Sportowy Regis
35. Nowicki Jan - Basket Team Suchy Las
36. Nowicki Szymo - Gdyńska Akademia Koszykówki
37. Orłowski Mateusz - Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza SA
38. Osiński Jakub - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Basket
39. Pacenko Maksymilian - Gdyńska Akademia Koszykówki
40. Piorun Daniel - Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej Zastal
41. Płuciennik Szymon - Klub Koszykówki Wilki Morskie
42. Ratowski Janusz - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Komorów
43. Samiec Mateusz - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra/ SMS PZKosz Władysławowo
44. Sieradzki Igor - Klub Koszykówki Wilki Morskie
45. Siewruk Antoni - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
46. Soiński Franciszek - Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego
47. Sowiński Paweł - Twarde Pierniki SA
48. Sternicki Tymoteusz - Gdyńska Akademia Koszykówki
49. Stolarz Igor - Gdyńska Akademia Koszykówki
50. Szweda Patryk - Miejski Klub Sportowy Novum
51. Śmiglak Jan - Basketball Club Sieraków
52. Tomczyk Bartosz - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
53. Ucieszyński Jakub - Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza SA
54. Urban Igor - Fundacja PBG Basket Junior
55. Wierzchowski Wojciech - Pabianicki Klub Koszykówki 99
56. Zapart Jakub - ŁKS Koszykówka Męska

57. Zawrotniak Mikołaj - Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Komorów
58. Żeromski Milan - Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej Zastal


Planowane akcje szkoleniowe:
1. Konsultacja Szkoleniowa - COS Szczyrk - 27-31.05.2020r.
2. Zgrupowanie Szkoleniowe - COS Szczyrk - 03-09.08.2020r
3. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 10-11.09. 2020r
4. Gry Kontrolne - Warszawa - 11-14.09.2020r.
5. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 04-08.11.2020r
6. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 09-13.12.2020r
7. Konsultacja Szkoleniowa - 26.12.2020r - Miejsce do ustalenia
8. Turniej Nadziei Olimpijskich 2020r - 27-31.12.2020r - Miejsce do Ustalenia

Gratulujemy!

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz