1 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
Emocje TV - 2023-09-28 17:55
22.09.2023 18:00
22.09.2023 18:00
88:81
AZS AGH Kraków - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Emocje TV - 2023-09-23 15:55
23.09.2023 16:00
23.09.2023 16:00
70:88
WKK Active Hotel Wrocław - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Emocje TV - 2023-09-23 15:55
23.09.2023 16:00
23.09.2023 16:00
91:59
HydroTruck Radom - SKS Fulimpex Starogard Gdański
Emocje TV - 2023-09-23 17:55
23.09.2023 18:00
23.09.2023 18:00
66:73
Enea Basket Poznań - Decka Pelplin
Emocje TV - 2023-09-23 17:55
23.09.2023 18:00
23.09.2023 18:00
78:96
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - GKS Tychy
Emocje TV - 2023-09-28 19:55
23.09.2023 20:00
23.09.2023 20:00
65:71
KKS Polonia Warszawa - Miasto Szkła Krosno
Emocje TV - 2023-09-28 19:55
24.09.2023 20:00
24.09.2023 20:00
67:92
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Górnik Zamek Książ Wałbrzych
Emocje TV - 2023-09-25 18:55
25.09.2023 19:00
25.09.2023 19:00
63:56
WKS Śląsk II Wrocław - MKKS Żak Koszalin
Emocje TV - 2023-12-18 17:55
18.12.2023 18:00
18.12.2023 18:00
--:--

2 kolejka

WKS Śląsk II Wrocław - HydroTruck Radom
Emocje TV - 2023-09-30 13:55
30.09.2023 14:00
30.09.2023 14:00
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - KKS Polonia Warszawa
Emocje TV - 2023-09-30 15:55
30.09.2023 16:00
30.09.2023 16:00
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - Weegree AZS Politechnika Opolska
Emocje TV - 2023-09-30 15:55
30.09.2023 16:00
30.09.2023 16:00
--:--
GKS Tychy - Enea Basket Poznań
Emocje TV - 2023-09-30 17:55
30.09.2023 18:00
30.09.2023 18:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Niedźwiadki Chemart Przemyśl
Emocje TV - 2023-09-30 19:55
30.09.2023 20:00
30.09.2023 20:00
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Sensation Kotwica Kołobrzeg
Emocje TV - 2023-10-01 13:55
01.10.2023 14:00
01.10.2023 14:00
--:--
Decka Pelplin - WKK Active Hotel Wrocław
Emocje TV - 2023-10-01 15:55
01.10.2023 16:00
01.10.2023 16:00
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Emocje TV - 2023-10-01 17:55
01.10.2023 18:00
01.10.2023 18:00
--:--
AZS AGH Kraków - MKKS Żak Koszalin
Emocje TV - 2023-10-02 15:55
02.10.2023 16:00
02.10.2023 16:00
--:--

3 kolejka

KKS Polonia Warszawa - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
Emocje TV - 2023-10-05 18:55
05.10.2023 19:00
05.10.2023 19:00
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKKS Żak Koszalin
Emocje TV - 2023-10-06 18:55
06.10.2023 19:00
06.10.2023 19:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - SKS Fulimpex Starogard Gdański
Emocje TV - 2023-10-07 13:55
07.10.2023 14:00
07.10.2023 14:00
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - GKS Tychy
Emocje TV - 2023-10-07 15:55
07.10.2023 16:00
07.10.2023 16:00
--:--
HydroTruck Radom - AZS AGH Kraków
Emocje TV - 2023-10-07 17:55
07.10.2023 18:00
07.10.2023 18:00
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKS Śląsk II Wrocław
Emocje TV - 2023-10-07 19:55
07.10.2023 20:00
07.10.2023 20:00
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Górnik Zamek Książ Wałbrzych
Emocje TV - 2023-10-08 15:55
08.10.2023 16:00
08.10.2023 16:00
--:--
Decka Pelplin - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Emocje TV - 2023-10-08 15:55
08.10.2023 16:00
08.10.2023 16:00
--:--
Enea Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno
Emocje TV - 2023-10-08 17:55
08.10.2023 18:00
08.10.2023 18:00
--:--

4 kolejka

SKS Fulimpex Starogard Gdański - KKS Polonia Warszawa
Emocje TV - 2023-10-11 16:55
11.10.2023 17:00
11.10.2023 17:00
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg
Emocje TV - 2023-10-11 16:55
11.10.2023 17:00
11.10.2023 17:00
--:--
GKS Tychy - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Emocje TV - 2023-10-11 17:55
11.10.2023 18:00
11.10.2023 18:00
--:--
MKKS Żak Koszalin - HydroTruck Radom
Emocje TV - 2023-10-11 17:55
11.10.2023 18:00
11.10.2023 18:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - WKK Active Hotel Wrocław
Emocje TV - 2023-10-11 18:55
11.10.2023 19:00
11.10.2023 19:00
--:--
AZS AGH Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska
Emocje TV - 2023-10-11 18:55
11.10.2023 19:00
11.10.2023 19:00
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Decka Pelplin
Emocje TV - 2023-10-11 19:55
11.10.2023 20:00
11.10.2023 20:00
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Enea Basket Poznań
Emocje TV - 2023-10-11 19:55
11.10.2023 20:00
11.10.2023 20:00
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Niedźwiadki Chemart Przemyśl
Emocje TV - 2023-10-11 19:55
11.10.2023 20:00
11.10.2023 20:00
--:--

5 kolejka

KKS Polonia Warszawa - WKS Śląsk II Wrocław
Emocje TV - 2023-10-14 15:55
14.10.2023 16:00
14.10.2023 16:00
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin
Emocje TV - 2023-10-14 17:55
14.10.2023 18:00
14.10.2023 18:00
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - Górnik Zamek Książ Wałbrzych
Emocje TV - 2023-10-14 17:55
14.10.2023 18:00
14.10.2023 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków
Emocje TV - 2023-10-14 19:55
14.10.2023 20:00
14.10.2023 20:00
--:--
HydroTruck Radom - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Emocje TV - 2023-10-15 15:55
15.10.2023 16:00
15.10.2023 16:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Emocje TV - 2023-10-15 17:55
15.10.2023 18:00
15.10.2023 18:00
--:--
Decka Pelplin - GKS Tychy
Emocje TV - 2023-10-15 17:55
15.10.2023 18:00
15.10.2023 18:00
--:--
Enea Basket Poznań - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
Emocje TV - 2023-10-15 19:55
15.10.2023 20:00
15.10.2023 20:00
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - SKS Fulimpex Starogard Gdański
Emocje TV - 2023-11-22 18:55
22.11.2023 19:00
22.11.2023 19:00
--:--

6 kolejka

WKS Śląsk II Wrocław - Niedźwiadki Chemart Przemyśl
Emocje TV - 2023-10-18 15:55
18.10.2023 16:00
18.10.2023 16:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin
Emocje TV - 2023-10-18 16:55
18.10.2023 17:00
18.10.2023 17:00
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - Enea Basket Poznań
Emocje TV - 2023-10-18 16:55
18.10.2023 17:00
18.10.2023 17:00
--:--
AZS AGH Kraków - KKS Polonia Warszawa
Emocje TV - 2023-10-18 17:55
18.10.2023 18:00
18.10.2023 18:00
--:--
MKKS Żak Koszalin - Sensation Kotwica Kołobrzeg
Emocje TV - 2023-10-18 17:55
18.10.2023 18:00
18.10.2023 18:00
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Emocje TV - 2023-10-18 18:55
18.10.2023 19:00
18.10.2023 19:00
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - WKK Active Hotel Wrocław
Emocje TV - 2023-10-18 18:55
18.10.2023 19:00
18.10.2023 19:00
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy
Emocje TV - 2023-10-18 19:55
18.10.2023 20:00
18.10.2023 20:00
--:--
HydroTruck Radom - Weegree AZS Politechnika Opolska
Emocje TV - 2023-10-18 19:55
18.10.2023 20:00
18.10.2023 20:00
--:--

7 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Emocje TV - 2023-10-21 15:55
21.10.2023 16:00
21.10.2023 16:00
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
Emocje TV - 2023-10-21 15:55
21.10.2023 16:00
21.10.2023 16:00
--:--
Enea Basket Poznań - WKS Śląsk II Wrocław
Emocje TV - 2023-10-21 17:55
21.10.2023 18:00
21.10.2023 18:00
--:--
Decka Pelplin - Górnik Zamek Książ Wałbrzych
Emocje TV - 2023-10-21 17:55
21.10.2023 18:00
21.10.2023 18:00
--:--
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno
Emocje TV - 2023-10-21 19:55
21.10.2023 20:00
21.10.2023 20:00
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS AGH Kraków
Emocje TV - 2023-10-22 15:55
22.10.2023 16:00
22.10.2023 16:00
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - SKS Fulimpex Starogard Gdański
Emocje TV - 2023-10-22 15:55
22.10.2023 16:00
22.10.2023 16:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - HydroTruck Radom
Emocje TV - 2023-10-22 17:55
22.10.2023 18:00
22.10.2023 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - MKKS Żak Koszalin
Emocje TV - 2023-10-22 17:55
22.10.2023 18:00
22.10.2023 18:00
--:--

8 kolejka

Górnik Zamek Książ Wałbrzych - GKS Tychy
Emocje TV - 2023-10-28 15:55
28.10.2023 16:00
28.10.2023 16:00
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Decka Pelplin
Emocje TV - 2023-10-28 17:55
28.10.2023 18:00
28.10.2023 18:00
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
Emocje TV - 2023-10-28 17:55
28.10.2023 18:00
28.10.2023 18:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Emocje TV - 2023-10-28 19:55
28.10.2023 20:00
28.10.2023 20:00
--:--
HydroTruck Radom - KKS Polonia Warszawa
Emocje TV - 2023-10-28 19:55
28.10.2023 20:00
28.10.2023 20:00
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - WKK Active Hotel Wrocław
Emocje TV - 2023-10-29 15:55
29.10.2023 16:00
29.10.2023 16:00
--:--
MKKS Żak Koszalin - Niedźwiadki Chemart Przemyśl
Emocje TV - 2023-10-29 17:55
29.10.2023 18:00
29.10.2023 18:00
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Sensation Kotwica Kołobrzeg
Emocje TV - 2023-10-29 17:55
29.10.2023 18:00
29.10.2023 18:00
--:--
AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań
Emocje TV - 2023-10-29 19:55
29.10.2023 20:00
29.10.2023 20:00
--:--

9 kolejka

Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 12.11.2023
12.11.2023
--:--
KKS Polonia Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 12.11.2023
12.11.2023
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - HydroTruck Radom 12.11.2023
12.11.2023
--:--
Enea Basket Poznań - MKKS Żak Koszalin 12.11.2023
12.11.2023
--:--
AZS AGH Kraków - WKK Active Hotel Wrocław 12.11.2023
12.11.2023
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - WKS Śląsk II Wrocław 12.11.2023
12.11.2023
--:--
Decka Pelplin - SKS Fulimpex Starogard Gdański 12.11.2023
12.11.2023
--:--
GKS Tychy - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 12.11.2023
12.11.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 12.11.2023
12.11.2023
--:--

10 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 15.11.2023
15.11.2023
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Miasto Szkła Krosno 15.11.2023
15.11.2023
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - GKS Tychy 15.11.2023
15.11.2023
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 15.11.2023
15.11.2023
--:--
AZS AGH Kraków - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 15.11.2023
15.11.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - WKK Active Hotel Wrocław 15.11.2023
15.11.2023
--:--
HydroTruck Radom - Enea Basket Poznań 15.11.2023
15.11.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 15.11.2023
15.11.2023
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - KKS Polonia Warszawa 15.11.2023
15.11.2023
--:--

11 kolejka

KKS Polonia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18.11.2023
18.11.2023
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Sensation Kotwica Kołobrzeg 18.11.2023
18.11.2023
--:--
Enea Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 18.11.2023
18.11.2023
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - HydroTruck Radom 18.11.2023
18.11.2023
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - MKKS Żak Koszalin 18.11.2023
18.11.2023
--:--
Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 18.11.2023
18.11.2023
--:--
GKS Tychy - WKS Śląsk II Wrocław 18.11.2023
18.11.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - SKS Fulimpex Starogard Gdański 18.11.2023
18.11.2023
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 22.11.2023
22.11.2023
--:--

12 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
Emocje TV - 2023-11-24 18:55
24.11.2023 19:00
24.11.2023 19:00
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 25.11.2023
25.11.2023
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 25.11.2023
25.11.2023
--:--
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 25.11.2023
25.11.2023
--:--
HydroTruck Radom - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 25.11.2023
25.11.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Active Hotel Wrocław 25.11.2023
25.11.2023
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Basket Poznań 25.11.2023
25.11.2023
--:--
KKS Polonia Warszawa - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 25.11.2023
25.11.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - Decka Pelplin 29.11.2023
29.11.2023
--:--

13 kolejka

Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 02.12.2023
02.12.2023
--:--
Enea Basket Poznań - KKS Polonia Warszawa 02.12.2023
02.12.2023
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg 02.12.2023
02.12.2023
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Weegree AZS Politechnika Opolska 02.12.2023
02.12.2023
--:--
Decka Pelplin - HydroTruck Radom 02.12.2023
02.12.2023
--:--
GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin 02.12.2023
02.12.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - AZS AGH Kraków 02.12.2023
02.12.2023
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - WKS Śląsk II Wrocław 02.12.2023
02.12.2023
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - SKS Fulimpex Starogard Gdański 02.12.2023
02.12.2023
--:--

14 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - SKS Fulimpex Starogard Gdański 09.12.2023
09.12.2023
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 09.12.2023
09.12.2023
--:--
AZS AGH Kraków - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 09.12.2023
09.12.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - Miasto Szkła Krosno 09.12.2023
09.12.2023
--:--
HydroTruck Radom - GKS Tychy 09.12.2023
09.12.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 09.12.2023
09.12.2023
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 09.12.2023
09.12.2023
--:--
KKS Polonia Warszawa - WKK Active Hotel Wrocław 09.12.2023
09.12.2023
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Enea Basket Poznań 09.12.2023
09.12.2023
--:--

15 kolejka

WKS Śląsk II Wrocław - SKS Fulimpex Starogard Gdański
Emocje TV - 2023-12-15 18:55
15.12.2023 19:00
15.12.2023 19:00
--:--
Enea Basket Poznań - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 16.12.2023
16.12.2023
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - KKS Polonia Warszawa 16.12.2023
16.12.2023
--:--
Decka Pelplin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 16.12.2023
16.12.2023
--:--
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 16.12.2023
16.12.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 16.12.2023
16.12.2023
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - MKKS Żak Koszalin 16.12.2023
16.12.2023
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - AZS AGH Kraków 16.12.2023
16.12.2023
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 20.12.2023
20.12.2023
--:--

16 kolejka

SKS Fulimpex Starogard Gdański - AZS AGH Kraków
Emocje TV - 2023-12-22 18:55
22.12.2023 19:00
22.12.2023 19:00
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk II Wrocław 23.12.2023
23.12.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23.12.2023
23.12.2023
--:--
HydroTruck Radom - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 23.12.2023
23.12.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 23.12.2023
23.12.2023
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 23.12.2023
23.12.2023
--:--
KKS Polonia Warszawa - Decka Pelplin 23.12.2023
23.12.2023
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 23.12.2023
23.12.2023
--:--
Enea Basket Poznań - WKK Active Hotel Wrocław 23.12.2023
23.12.2023
--:--

17 kolejka

WKK Active Hotel Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30.12.2023
30.12.2023
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Enea Basket Poznań 30.12.2023
30.12.2023
--:--
Decka Pelplin - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 30.12.2023
30.12.2023
--:--
GKS Tychy - KKS Polonia Warszawa 30.12.2023
30.12.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - Sensation Kotwica Kołobrzeg 30.12.2023
30.12.2023
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 30.12.2023
30.12.2023
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - HydroTruck Radom 30.12.2023
30.12.2023
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - MKKS Żak Koszalin 30.12.2023
30.12.2023
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - AZS AGH Kraków 30.12.2023
30.12.2023
--:--

18 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Kraków 06.01.2024
06.01.2024
--:--
MKKS Żak Koszalin - WKS Śląsk II Wrocław 06.01.2024
06.01.2024
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - HydroTruck Radom 06.01.2024
06.01.2024
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Weegree AZS Politechnika Opolska 06.01.2024
06.01.2024
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Sensation Kotwica Kołobrzeg 06.01.2024
06.01.2024
--:--
Miasto Szkła Krosno - KKS Polonia Warszawa 06.01.2024
06.01.2024
--:--
GKS Tychy - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 06.01.2024
06.01.2024
--:--
Decka Pelplin - Enea Basket Poznań 06.01.2024
06.01.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - WKK Active Hotel Wrocław 06.01.2024
06.01.2024
--:--

19 kolejka

MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 13.01.2024
13.01.2024
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - Decka Pelplin 13.01.2024
13.01.2024
--:--
Enea Basket Poznań - GKS Tychy 13.01.2024
13.01.2024
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Miasto Szkła Krosno 13.01.2024
13.01.2024
--:--
KKS Polonia Warszawa - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 13.01.2024
13.01.2024
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 13.01.2024
13.01.2024
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - SKS Fulimpex Starogard Gdański 13.01.2024
13.01.2024
--:--
HydroTruck Radom - WKS Śląsk II Wrocław 13.01.2024
13.01.2024
--:--
MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków 13.01.2024
13.01.2024
--:--

20 kolejka

MKKS Żak Koszalin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 17.01.2024
17.01.2024
--:--
AZS AGH Kraków - HydroTruck Radom 17.01.2024
17.01.2024
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 17.01.2024
17.01.2024
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - Sensation Kotwica Kołobrzeg 17.01.2024
17.01.2024
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - KKS Polonia Warszawa 17.01.2024
17.01.2024
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 17.01.2024
17.01.2024
--:--
Miasto Szkła Krosno - Enea Basket Poznań 17.01.2024
17.01.2024
--:--
GKS Tychy - WKK Active Hotel Wrocław 17.01.2024
17.01.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Decka Pelplin 17.01.2024
17.01.2024
--:--

21 kolejka

Decka Pelplin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 20.01.2024
20.01.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - GKS Tychy 20.01.2024
20.01.2024
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - Miasto Szkła Krosno 20.01.2024
20.01.2024
--:--
Enea Basket Poznań - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 20.01.2024
20.01.2024
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 20.01.2024
20.01.2024
--:--
KKS Polonia Warszawa - SKS Fulimpex Starogard Gdański 20.01.2024
20.01.2024
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk II Wrocław 20.01.2024
20.01.2024
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AGH Kraków 20.01.2024
20.01.2024
--:--
HydroTruck Radom - MKKS Żak Koszalin 20.01.2024
20.01.2024
--:--

22 kolejka

SKS Fulimpex Starogard Gdański - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 24.01.2024
24.01.2024
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 27.01.2024
27.01.2024
--:--
MKKS Żak Koszalin - Weegree AZS Politechnika Opolska 27.01.2024
27.01.2024
--:--
AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg 27.01.2024
27.01.2024
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - KKS Polonia Warszawa 27.01.2024
27.01.2024
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Enea Basket Poznań 27.01.2024
27.01.2024
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - WKK Active Hotel Wrocław 27.01.2024
27.01.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Miasto Szkła Krosno 27.01.2024
27.01.2024
--:--
GKS Tychy - Decka Pelplin 27.01.2024
27.01.2024
--:--

23 kolejka

GKS Tychy - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 31.01.2024
31.01.2024
--:--
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 31.01.2024
31.01.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 31.01.2024
31.01.2024
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 31.01.2024
31.01.2024
--:--
Enea Basket Poznań - SKS Fulimpex Starogard Gdański 31.01.2024
31.01.2024
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - WKS Śląsk II Wrocław 31.01.2024
31.01.2024
--:--
KKS Polonia Warszawa - AZS AGH Kraków 31.01.2024
31.01.2024
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - MKKS Żak Koszalin 31.01.2024
31.01.2024
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - HydroTruck Radom 31.01.2024
31.01.2024
--:--

24 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Weegree AZS Politechnika Opolska 03.02.2024
03.02.2024
--:--
HydroTruck Radom - Sensation Kotwica Kołobrzeg 03.02.2024
03.02.2024
--:--
MKKS Żak Koszalin - KKS Polonia Warszawa 03.02.2024
03.02.2024
--:--
AZS AGH Kraków - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 03.02.2024
03.02.2024
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Enea Basket Poznań 03.02.2024
03.02.2024
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - WKK Active Hotel Wrocław 03.02.2024
03.02.2024
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 03.02.2024
03.02.2024
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Decka Pelplin 03.02.2024
03.02.2024
--:--
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 03.02.2024
03.02.2024
--:--

25 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Miasto Szkła Krosno 10.02.2024
10.02.2024
--:--
GKS Tychy - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 10.02.2024
10.02.2024
--:--
Decka Pelplin - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 10.02.2024
10.02.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - SKS Fulimpex Starogard Gdański 10.02.2024
10.02.2024
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - WKS Śląsk II Wrocław 10.02.2024
10.02.2024
--:--
Enea Basket Poznań - AZS AGH Kraków 10.02.2024
10.02.2024
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - MKKS Żak Koszalin 10.02.2024
10.02.2024
--:--
KKS Polonia Warszawa - HydroTruck Radom 10.02.2024
10.02.2024
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 10.02.2024
10.02.2024
--:--

27 kolejka

Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 17.02.2024
17.02.2024
--:--
Miasto Szkła Krosno - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 17.02.2024
17.02.2024
--:--
GKS Tychy - SKS Fulimpex Starogard Gdański 17.02.2024
17.02.2024
--:--
Decka Pelplin - WKS Śląsk II Wrocław 17.02.2024
17.02.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - AZS AGH Kraków 17.02.2024
17.02.2024
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - MKKS Żak Koszalin 17.02.2024
17.02.2024
--:--
Enea Basket Poznań - HydroTruck Radom 17.02.2024
17.02.2024
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Weegree AZS Politechnika Opolska 17.02.2024
17.02.2024
--:--
KKS Polonia Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 17.02.2024
17.02.2024
--:--

26 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - KKS Polonia Warszawa 14.02.2024
14.02.2024
--:--
HydroTruck Radom - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 14.02.2024
14.02.2024
--:--
MKKS Żak Koszalin - Enea Basket Poznań 14.02.2024
14.02.2024
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - AZS AGH Kraków 14.02.2024
14.02.2024
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 14.02.2024
14.02.2024
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - Decka Pelplin 14.02.2024
14.02.2024
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - GKS Tychy 14.02.2024
14.02.2024
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 14.02.2024
14.02.2024
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Sensation Kotwica Kołobrzeg 21.02.2024
21.02.2024
--:--

28 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - KKS Polonia Warszawa 24.02.2024
24.02.2024
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 24.02.2024
24.02.2024
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Basket Poznań 24.02.2024
24.02.2024
--:--
HydroTruck Radom - WKK Active Hotel Wrocław 24.02.2024
24.02.2024
--:--
MKKS Żak Koszalin - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 24.02.2024
24.02.2024
--:--
AZS AGH Kraków - Decka Pelplin 24.02.2024
24.02.2024
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - GKS Tychy 24.02.2024
24.02.2024
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - Miasto Szkła Krosno 24.02.2024
24.02.2024
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 24.02.2024
24.02.2024
--:--

29 kolejka

AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 02.03.2024
02.03.2024
--:--
Miasto Szkła Krosno - WKS Śląsk II Wrocław 02.03.2024
02.03.2024
--:--
GKS Tychy - AZS AGH Kraków 02.03.2024
02.03.2024
--:--
Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 02.03.2024
02.03.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - HydroTruck Radom 02.03.2024
02.03.2024
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 02.03.2024
02.03.2024
--:--
Enea Basket Poznań - Sensation Kotwica Kołobrzeg 02.03.2024
02.03.2024
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - KKS Polonia Warszawa 02.03.2024
02.03.2024
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - SKS Fulimpex Starogard Gdański 06.03.2024
06.03.2024
--:--

30 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 09.03.2024
09.03.2024
--:--
KKS Polonia Warszawa - Enea Basket Poznań 09.03.2024
09.03.2024
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKK Active Hotel Wrocław 09.03.2024
09.03.2024
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 09.03.2024
09.03.2024
--:--
HydroTruck Radom - Decka Pelplin 09.03.2024
09.03.2024
--:--
MKKS Żak Koszalin - GKS Tychy 09.03.2024
09.03.2024
--:--
AZS AGH Kraków - Miasto Szkła Krosno 09.03.2024
09.03.2024
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 09.03.2024
09.03.2024
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 09.03.2024
09.03.2024
--:--

31 kolejka

SKS Fulimpex Starogard Gdański - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 16.03.2024
16.03.2024
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - WKS Śląsk II Wrocław 16.03.2024
16.03.2024
--:--
Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin 16.03.2024
16.03.2024
--:--
GKS Tychy - HydroTruck Radom 16.03.2024
16.03.2024
--:--
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska 16.03.2024
16.03.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Sensation Kotwica Kołobrzeg 16.03.2024
16.03.2024
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - KKS Polonia Warszawa 16.03.2024
16.03.2024
--:--
Enea Basket Poznań - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 16.03.2024
16.03.2024
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - AZS AGH Kraków 20.03.2024
20.03.2024
--:--

32 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Basket Poznań 23.03.2024
23.03.2024
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - WKK Active Hotel Wrocław 23.03.2024
23.03.2024
--:--
KKS Polonia Warszawa - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 23.03.2024
23.03.2024
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 23.03.2024
23.03.2024
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 23.03.2024
23.03.2024
--:--
HydroTruck Radom - Miasto Szkła Krosno 23.03.2024
23.03.2024
--:--
AZS AGH Kraków - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 23.03.2024
23.03.2024
--:--
SKS Fulimpex Starogard Gdański - WKS Śląsk II Wrocław 23.03.2024
23.03.2024
--:--
MKKS Żak Koszalin - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 27.03.2024
27.03.2024
--:--

33 kolejka

WKS Śląsk II Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 06.04.2024
06.04.2024
--:--
AZS AGH Kraków - SKS Fulimpex Starogard Gdański 06.04.2024
06.04.2024
--:--
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - MKKS Żak Koszalin 06.04.2024
06.04.2024
--:--
Górnik Zamek Książ Wałbrzych - HydroTruck Radom 06.04.2024
06.04.2024
--:--
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 06.04.2024
06.04.2024
--:--
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg 06.04.2024
06.04.2024
--:--
Decka Pelplin - KKS Polonia Warszawa 06.04.2024
06.04.2024
--:--
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 06.04.2024
06.04.2024
--:--
WKK Active Hotel Wrocław - Enea Basket Poznań 06.04.2024
06.04.2024
--:--

34 kolejka

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKK Active Hotel Wrocław 13.04.2024
13.04.2024
--:--
Enea Basket Poznań - MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 13.04.2024
13.04.2024
--:--
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Decka Pelplin 13.04.2024
13.04.2024
--:--
KKS Polonia Warszawa - GKS Tychy 13.04.2024
13.04.2024
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 13.04.2024
13.04.2024
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 13.04.2024
13.04.2024
--:--
HydroTruck Radom - AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 13.04.2024
13.04.2024
--:--
MKKS Żak Koszalin - SKS Fulimpex Starogard Gdański 13.04.2024
13.04.2024
--:--
AZS AGH Kraków - WKS Śląsk II Wrocław 13.04.2024
13.04.2024
--:--