Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Łukasz Bodych Znicz Basket Pruszków 1 38:2938:29
2. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 1 37:1937:19
3. Jakub Stanios KS Księżak Łowicz 1 36:2636:26
4. Maksymilian Motel KS Księżak Łowicz 1 34:4934:49
5. Wiktor Sewioł MKKS Żak Koszalin 1 34:1834:18
6. Mikołaj Smarzy AZS AGH Kraków 1 34:0634:06
7. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 1 33:2133:21
8. Jakub Patoka WKK Wrocław 1 33:1533:15
9. Nick Madray WKK Wrocław 1 32:4532:45
10. Michał Chrabota WKK Wrocław 1 32:3632:36
11. Marcin Nowakowski Rawlplug Sokół Łańcut 1 32:2332:23
12. Darrell Harris MKKS Żak Koszalin 1 32:1532:15
13. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 1 32:1432:14
14. Szymon Ryżek SKS Starogard Gdański 1 32:0532:05
15. Filip Stryjewski SKS Starogard Gdański 1 32:0432:04
16. Wojciech Fraś AZS AGH Kraków 1 31:5931:59
17. Mateusz Szczypiński Rawlplug Sokół Łańcut 1 31:1931:19
18. Bartłomiej Karolak SKS Starogard Gdański 1 31:1631:16
19. Damian Szczepanik Decka Pelplin 1 31:0931:09
20. Bartosz Ciechociński AZS UMCS Start II Lublin 1 31:0931:09
21. Damian Janiak Decka Pelplin 1 31:0931:09
22. Tomasz Prostak WKK Wrocław 1 31:0331:03
23. Hubert Pabian Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 30:2830:28
24. Wojciech Leszczyński AZS AGH Kraków 1 30:0830:08
25. Radosław Trubacz GKS Tychy 1 29:5729:57
26. Roman Janik Miasto Szkła Krosno 1 29:5629:56
27. Kacper Mąkowski GKS Tychy 1 29:5029:50
28. Santiago Vaulet Miasto Szkła Krosno 1 29:2929:29
29. Marcin Dymała Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 29:2829:28
30. Błażej Sowa Znicz Basket Pruszków 1 29:2429:24
31. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 1 29:2329:23
32. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 29:1529:15
33. Adam Myśliwiec AZS UMCS Start II Lublin 1 29:1429:14
34. Szymon Walczak Znicz Basket Pruszków 1 29:0329:03
35. Piotr Wieloch GKS Tychy 1 28:3928:39
36. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 1 28:3628:36
37. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 1 28:1328:13
38. Witalij Kowalenko SKS Starogard Gdański 1 28:0928:09
39. Dominik Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 28:0228:02
40. Julian Jasiński Miasto Szkła Krosno 1 27:5427:54
41. Szymon Kiwilsza Weegree AZS Politechnika Opolska 1 27:5127:51
42. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 1 27:4427:44
43. Marcin Tomaszewski MKKS Żak Koszalin 1 27:2127:21
44. Bartosz Majewski Dziki Warszawa 1 27:0827:08
45. Łukasz Uberna Znicz Basket Pruszków 1 26:5526:55
46. Karol Nowakowski Dziki Warszawa 1 26:4526:45
47. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 1 26:3626:36
48. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 26:3126:31
49. Kamil Czosnowski Znicz Basket Pruszków 1 26:3126:31
50. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 26:1626:16
51. Bartłomiej Pelczar AZS UMCS Start II Lublin 1 25:3125:31
52. Karol Michałek Decka Pelplin 1 25:2225:22
53. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 1 25:2225:22
54. Konrad Koziorowicz MKKS Żak Koszalin 1 24:5324:53
55. Patryk Stankowski GKS Tychy 1 24:4624:46
56. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 24:4424:44
57. Filip Struski Rawlplug Sokół Łańcut 1 24:0524:05
58. Marcin Zarzeczny MKKS Żak Koszalin 1 24:0424:04
59. Marcin Wieluński Dziki Warszawa 1 23:3023:30
60. Mateusz Bręk Rawlplug Sokół Łańcut 1 23:2423:24
61. Damian Tokarski Znicz Basket Pruszków 1 22:5922:59
62. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 1 22:5022:50
63. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 1 22:4722:47
64. Daniel Dawdo KS Księżak Łowicz 1 22:3922:39
65. Michał Sadło SKS Starogard Gdański 1 22:3322:33
66. Przemysław Wrona Rawlplug Sokół Łańcut 1 22:3022:30
67. Mateusz Szwed Dziki Warszawa 1 22:2622:26
68. Sebastian Walda AZS UMCS Start II Lublin 1 22:1522:15
69. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 1 22:1322:13
70. Tymon Szymański SKS Starogard Gdański 1 21:1521:15
71. Oleksandr Shcherbatiuk Decka Pelplin 1 20:5620:56
72. Karol Obarek AZS UMCS Start II Lublin 1 20:4420:44
73. Arkadiusz Adamczyk Znicz Basket Pruszków 1 20:4320:43
74. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 1 20:0720:07
75. Maciej Koperski GKS Tychy 1 19:5719:57
76. Tomasz Krzywdziński Miasto Szkła Krosno 1 19:4419:44
77. Rafał Zgłobicki AZS AGH Kraków 1 19:4419:44
78. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 1 19:2519:25
79. Andrzej Krajewski GKS Tychy 1 19:1319:13
80. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 1 19:0519:05
81. Krzysztof Wąsowicz AZS UMCS Start II Lublin 1 19:0219:02
82. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 1 18:3918:39
83. Wojciech Pisarczyk Rawlplug Sokół Łańcut 1 17:3817:38
84. Bartłomiej Pietras SKS Starogard Gdański 1 17:2717:27
85. Mikołaj Stopierzyński AZS UMCS Start II Lublin 1 17:2517:25
86. Paweł Krefft Weegree AZS Politechnika Opolska 1 17:0817:08
87. Krystian Tyszka GKS Tychy 1 17:0817:08
88. Dawid Sączewski Decka Pelplin 1 17:0317:03
89. Tomasz Żeleźniak Dziki Warszawa 1 17:0117:01
90. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 16:2216:22
91. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 1 15:4715:47
92. Dawid Zaguła Miasto Szkła Krosno 1 15:4615:46
93. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 1 15:1115:11
94. Bartosz Muda AZS UMCS Start II Lublin 1 14:4114:41
95. Mateusz Kulis Decka Pelplin 1 14:3814:38
96. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 1 14:3814:38
97. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 1 14:2514:25
98. Łukasz Diduszko GKS Tychy 1 13:4113:41
99. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 1 13:2413:24
100. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 13:2213:22
101. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 1 13:1713:17
102. Sebastian Rompa Miasto Szkła Krosno 1 13:1713:17
103. Norbert Ziółko AZS UMCS Start II Lublin 1 13:1013:10
104. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 1 12:3412:34
105. Szymon Sobiech Miasto Szkła Krosno 1 11:4511:45
106. Szymon Pawlak Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 11:2611:26
107. Patryk Pułkotycki Decka Pelplin 1 11:0811:08
108. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 10:5810:58
109. Paweł Kopycki Dziki Warszawa 1 10:2410:24
110. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 10:2310:23
111. Michał Pieniążek AZS AGH Kraków 1 10:1810:18
112. Michał Lis Rawlplug Sokół Łańcut 1 10:0410:04
113. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 1 10:0310:03
114. Dominik Groth Dziki Warszawa 1 09:3609:36
115. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 1 09:2109:21
116. Jakub Nowak GKS Tychy 1 09:1109:11
117. Piotr Leśniczak Decka Pelplin 1 08:5108:51
118. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 1 08:4308:43
119. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 1 08:0608:06
120. Mikołaj Czyż MKKS Żak Koszalin 1 07:4507:45
121. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 1 07:2607:26
122. Bartosz Dylik KS Księżak Łowicz 1 07:1207:12
123. Jakub Koelner WKK Wrocław 1 06:3406:34
124. Filip Pruefer AZS AGH Kraków 1 06:1506:15
125. Jakub Janik Dziki Warszawa 1 06:0306:03
126. Patryk Jasiński Znicz Basket Pruszków 1 05:5705:57
127. Adrian Pajkert Decka Pelplin 1 05:5505:55
128. Adam Wąsowicz Decka Pelplin 1 05:1305:13
129. Tymoteusz Pszczoła AZS UMCS Start II Lublin 1 04:2804:28
130. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 1 03:5303:53
131. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 1 03:3903:39
132. Wojciech Wątroba WKK Wrocław 1 03:2303:23
133. Dawid Biegoń AZS AGH Kraków 1 02:5602:56
134. Ignacy Jakacki GKS Tychy 1 02:2802:28
135. Bartłomiej Nycz AZS UMCS Start II Lublin 1 02:2002:20
136. Sebastian Kamiński SKS Starogard Gdański 1 01:4701:47
137. Filip Wspaniały GKS Tychy 1 01:3101:31
138. Łukasz Lewiński Weegree AZS Politechnika Opolska 1 00:1300:13