Kolejka I

Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 28.09.2013 17:00
28.09.2013 17:00
53:68
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 28.09.2013 17:30
28.09.2013 17:30
75:68
Twarde Pierniki Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 28.09.2013 18:00
28.09.2013 18:00
84:66
WKK ProBiotics Wrocław - Znicz Basket Pruszków 28.09.2013 18:00
28.09.2013 18:00
79:68
King Wilki Morskie Szczecin - PTG Sokół Łańcut 28.09.2013 20:00
28.09.2013 20:00
84:77
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - AZS Politechnika Poznań 28.09.2013 20:00
28.09.2013 20:00
74:60
MKS Dąbrowa Górnicza II - BM Slam Stal Ostrów 29.09.2013 18:00
29.09.2013 18:00
92:86

Kolejka II

Enea Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 05.10.2013 17:00
05.10.2013 17:00
80:68
PTG Sokół Łańcut - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 05.10.2013 17:30
05.10.2013 17:30
90:67
Polfarmex Kutno - Twarde Pierniki Toruń 05.10.2013 17:30
05.10.2013 17:30
58:64
Znicz Basket Pruszków - MKS Dąbrowa Górnicza II 05.10.2013 18:00
05.10.2013 18:00
78:68
AZS Politechnika Poznań - WKK ProBiotics Wrocław 05.10.2013 18:00
05.10.2013 18:00
74:72
Miasto Szkła Krosno - King Wilki Morskie Szczecin 05.10.2013 18:00
05.10.2013 18:00
89:81
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów 06.10.2013 17:30
06.10.2013 17:30
79:78

Kolejka III

Spójnia Stargard - Polfarmex Kutno 12.10.2013 17:00
12.10.2013 17:00
57:78
WKK ProBiotics Wrocław - PTG Sokół Łańcut 12.10.2013 17:00
12.10.2013 17:00
71:64
Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 12.10.2013 18:00
12.10.2013 18:00
57:51
MKS Dąbrowa Górnicza II - AZS Politechnika Poznań 12.10.2013 18:00
12.10.2013 18:00
86:69
BM Slam Stal Ostrów - Znicz Basket Pruszków 12.10.2013 18:30
12.10.2013 18:30
78:64
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - Miasto Szkła Krosno 12.10.2013 20:00
12.10.2013 20:00
61:86
King Wilki Morskie Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 13.10.2013 16:00
13.10.2013 16:00
93:63

Kolejka IV

PTG Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza II 19.10.2013 17:30
19.10.2013 17:30
72:73
Polfarmex Kutno - King Wilki Morskie Szczecin 19.10.2013 17:30
19.10.2013 17:30
90:60
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Znicz Basket Pruszków 19.10.2013 18:00
19.10.2013 18:00
76:55
Twarde Pierniki Toruń - Spójnia Stargard 19.10.2013 19:00
19.10.2013 19:00
79:62
AZS Politechnika Poznań - BM Slam Stal Ostrów 19.10.2013 19:30
19.10.2013 19:30
60:64
Miasto Szkła Krosno - WKK ProBiotics Wrocław 20.10.2013 18:00
20.10.2013 18:00
72:59
Enea Astoria Bydgoszcz - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 20.10.2013 18:00
20.10.2013 18:00
79:74

Kolejka V

Spójnia Stargard - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 26.10.2013 17:00
26.10.2013 17:00
52:55
WKK ProBiotics Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 26.10.2013 17:00
26.10.2013 17:00
91:79
MKS Dąbrowa Górnicza II - Miasto Szkła Krosno 26.10.2013 18:00
26.10.2013 18:00
80:93
Znicz Basket Pruszków - AZS Politechnika Poznań 26.10.2013 18:00
26.10.2013 18:00
76:64
BM Slam Stal Ostrów - PTG Sokół Łańcut 26.10.2013 18:30
26.10.2013 18:30
86:71
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - Polfarmex Kutno 27.10.2013 20:00
27.10.2013 20:00
65:70
King Wilki Morskie Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 28.10.2013 20:00
28.10.2013 20:00
76:79

Kolejka VI

PTG Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 02.11.2013 17:30
02.11.2013 17:30
76:72
Polfarmex Kutno - WKK ProBiotics Wrocław 02.11.2013 17:30
02.11.2013 17:30
75:61
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - AZS Politechnika Poznań 02.11.2013 18:00
02.11.2013 18:00
72:64
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów 02.11.2013 18:00
02.11.2013 18:00
73:64
Twarde Pierniki Toruń - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 02.11.2013 18:00
02.11.2013 18:00
99:54
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza II 02.11.2013 19:00
02.11.2013 19:00
79:89
Spójnia Stargard - King Wilki Morskie Szczecin 03.11.2013 17:00
03.11.2013 17:00
53:67

Kolejka VII

WKK ProBiotics Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 09.11.2013 17:00
09.11.2013 17:00
82:63
PTG Sokół Łańcut - AZS Politechnika Poznań 09.11.2013 17:30
09.11.2013 17:30
77:54
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 09.11.2013 18:00
09.11.2013 18:00
86:78
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polfarmex Kutno 09.11.2013 18:00
09.11.2013 18:00
90:83
BM Slam Stal Ostrów - Enea Astoria Bydgoszcz 09.11.2013 18:30
09.11.2013 18:30
93:89
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - Spójnia Stargard 09.11.2013 20:00
09.11.2013 20:00
62:53
Znicz Basket Pruszków - Miasto Szkła Krosno 10.11.2013 17:00
10.11.2013 17:00
60:74

Kolejka VIII

AZS Politechnika Poznań - Miasto Szkła Krosno 16.11.2013 16:00
16.11.2013 16:00
49:66
Polfarmex Kutno - BM Slam Stal Ostrów 16.11.2013 17:30
16.11.2013 17:30
69:42
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PTG Sokół Łańcut 16.11.2013 18:00
16.11.2013 18:00
52:69
Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza II 16.11.2013 18:00
16.11.2013 18:00
70:66
King Wilki Morskie Szczecin - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 16.11.2013 18:00
16.11.2013 18:00
75:52
Znicz Basket Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 17.11.2013 17:00
17.11.2013 17:00
59:85
Spójnia Stargard - WKK ProBiotics Wrocław 17.11.2013 17:00
17.11.2013 17:00
53:83

Kolejka IX

WKK ProBiotics Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin 23.11.2013 17:00
23.11.2013 17:00
75:83
PTG Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 23.11.2013 17:30
23.11.2013 17:30
49:54
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 23.11.2013 18:00
23.11.2013 18:00
76:55
AZS Politechnika Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 23.11.2013 18:00
23.11.2013 18:00
76:67
BM Slam Stal Ostrów - Twarde Pierniki Toruń 23.11.2013 18:30
23.11.2013 18:30
68:74
Znicz Basket Pruszków - Polfarmex Kutno 24.11.2013 17:00
24.11.2013 17:00
88:80
MKS Dąbrowa Górnicza II - Spójnia Stargard 24.11.2013 18:00
24.11.2013 18:00
72:65

Kolejka X

Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów 30.11.2013 17:00
30.11.2013 17:00
72:59
Polfarmex Kutno - AZS Politechnika Poznań 30.11.2013 17:30
30.11.2013 17:30
86:56
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 30.11.2013 18:00
30.11.2013 18:00
62:65
Enea Astoria Bydgoszcz - PTG Sokół Łańcut 01.12.2013 17:00
01.12.2013 17:00
84:90
Twarde Pierniki Toruń - Znicz Basket Pruszków 01.12.2013 17:00
01.12.2013 17:00
90:51
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza II 01.12.2013 19:00
01.12.2013 19:00
66:68
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - WKK ProBiotics Wrocław 01.12.2013 20:00
01.12.2013 20:00
64:84

Kolejka XI

WKK ProBiotics Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 07.12.2013 17:00
07.12.2013 17:00
69:70
PTG Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno 07.12.2013 17:30
07.12.2013 17:30
73:77
MKS Dąbrowa Górnicza II - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 07.12.2013 18:00
07.12.2013 18:00
76:55
Miasto Szkła Krosno - Enea Astoria Bydgoszcz 07.12.2013 18:00
07.12.2013 18:00
96:72
BM Slam Stal Ostrów - King Wilki Morskie Szczecin 07.12.2013 18:30
07.12.2013 18:30
94:75
AZS Politechnika Poznań - Twarde Pierniki Toruń 07.12.2013 19:00
07.12.2013 19:00
65:102
Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard 08.12.2013 17:00
08.12.2013 17:00
80:42

Kolejka XII

Twarde Pierniki Toruń - PTG Sokół Łańcut 14.12.2013 17:00
14.12.2013 17:00
71:68
Spójnia Stargard - AZS Politechnika Poznań 14.12.2013 17:00
14.12.2013 17:00
79:66
WKK ProBiotics Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza II 14.12.2013 17:00
14.12.2013 17:00
79:78
Polfarmex Kutno - Miasto Szkła Krosno 14.12.2013 17:30
14.12.2013 17:30
75:66
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz 14.12.2013 18:00
14.12.2013 18:00
70:54
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - BM Slam Stal Ostrów 14.12.2013 20:00
14.12.2013 20:00
72:82
King Wilki Morskie Szczecin - Znicz Basket Pruszków 15.12.2013 19:00
15.12.2013 19:00
82:62

Kolejka XIII

Enea Astoria Bydgoszcz - Polfarmex Kutno 21.12.2013 17:00
21.12.2013 17:00
63:93
PTG Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 21.12.2013 17:30
21.12.2013 17:30
80:58
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 21.12.2013 18:00
21.12.2013 18:00
82:75
Znicz Basket Pruszków - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 21.12.2013 18:00
21.12.2013 18:00
66:76
AZS Politechnika Poznań - King Wilki Morskie Szczecin 21.12.2013 18:00
21.12.2013 18:00
74:84
Miasto Szkła Krosno - Twarde Pierniki Toruń 21.12.2013 18:00
21.12.2013 18:00
61:65
BM Slam Stal Ostrów - WKK ProBiotics Wrocław 21.12.2013 18:30
21.12.2013 18:30
66:68

Kolejka XIV

Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 23.12.2013 18:00
23.12.2013 18:00
67:52
PTG Sokół Łańcut - King Wilki Morskie Szczecin 04.01.2014 17:30
04.01.2014 17:30
100:72
Enea Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 04.01.2014 18:00
04.01.2014 18:00
65:71
AZS Politechnika Poznań - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 04.01.2014 18:00
04.01.2014 18:00
73:60
BM Slam Stal Ostrów - MKS Dąbrowa Górnicza II 04.01.2014 18:30
04.01.2014 18:30
74:78
Znicz Basket Pruszków - WKK ProBiotics Wrocław 05.01.2014 17:00
05.01.2014 17:00
52:65
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Polfarmex Kutno 05.01.2014 18:00
05.01.2014 18:00
79:56

Kolejka XV

MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - PTG Sokół Łańcut 10.01.2014 20:00
10.01.2014 20:00
66:67
WKK ProBiotics Wrocław - AZS Politechnika Poznań 11.01.2014 17:00
11.01.2014 17:00
86:76
Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 11.01.2014 17:00
11.01.2014 17:00
78:68
Twarde Pierniki Toruń - Polfarmex Kutno 11.01.2014 17:00
11.01.2014 17:00
70:59
BM Slam Stal Ostrów - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 11.01.2014 18:30
11.01.2014 18:30
92:97
King Wilki Morskie Szczecin - Miasto Szkła Krosno 12.01.2014 17:30
12.01.2014 17:30
75:69
MKS Dąbrowa Górnicza II - Znicz Basket Pruszków 12.01.2014 18:00
12.01.2014 18:00
90:75

Kolejka XVI

Polfarmex Kutno - Spójnia Stargard 18.01.2014 17:30
18.01.2014 17:30
90:60
PTG Sokół Łańcut - WKK ProBiotics Wrocław 18.01.2014 17:30
18.01.2014 17:30
82:74
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 18.01.2014 18:00
18.01.2014 18:00
87:94
Enea Astoria Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin 18.01.2014 18:00
18.01.2014 18:00
78:85
AZS Politechnika Poznań - MKS Dąbrowa Górnicza II 18.01.2014 18:00
18.01.2014 18:00
74:88
Miasto Szkła Krosno - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 19.01.2014 17:00
19.01.2014 17:00
77:58
Znicz Basket Pruszków - BM Slam Stal Ostrów 19.01.2014 17:00
19.01.2014 17:00
46:68

Kolejka XVII

WKK ProBiotics Wrocław - Miasto Szkła Krosno 25.01.2014 17:00
25.01.2014 17:00
71:61
Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 25.01.2014 17:00
25.01.2014 17:00
44:64
BM Slam Stal Ostrów - AZS Politechnika Poznań 25.01.2014 18:30
25.01.2014 18:30
82:65
Znicz Basket Pruszków - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 26.01.2014 17:00
26.01.2014 17:00
51:58
King Wilki Morskie Szczecin - Polfarmex Kutno 26.01.2014 17:00
26.01.2014 17:00
93:95
MKS Dąbrowa Górnicza II - PTG Sokół Łańcut 26.01.2014 18:00
26.01.2014 18:00
81:86
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - Enea Astoria Bydgoszcz 26.01.2014 18:00
26.01.2014 18:00
73:71

Kolejka XVIII

Twarde Pierniki Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 01.02.2014 17:00
01.02.2014 17:00
83:72
Polfarmex Kutno - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 01.02.2014 17:30
01.02.2014 17:30
113:79
PTG Sokół Łańcut - BM Slam Stal Ostrów 01.02.2014 17:30
01.02.2014 17:30
79:63
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza II 01.02.2014 18:00
01.02.2014 18:00
95:52
AZS Politechnika Poznań - Znicz Basket Pruszków 01.02.2014 18:00
01.02.2014 18:00
64:61
Enea Astoria Bydgoszcz - WKK ProBiotics Wrocław 01.02.2014 19:00
01.02.2014 19:00
76:70
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Spójnia Stargard 02.02.2014 18:00
02.02.2014 18:00
64:53

Kolejka XIX

WKK ProBiotics Wrocław - Polfarmex Kutno 08.02.2014 17:00
08.02.2014 17:00
71:86
King Wilki Morskie Szczecin - Spójnia Stargard 08.02.2014 17:00
08.02.2014 17:00
68:54
BM Slam Stal Ostrów - Miasto Szkła Krosno 08.02.2014 18:30
08.02.2014 18:30
86:74
AZS Politechnika Poznań - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 08.02.2014 20:00
08.02.2014 20:00
75:87
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - Twarde Pierniki Toruń 08.02.2014 20:00
08.02.2014 20:00
68:77
Znicz Basket Pruszków - PTG Sokół Łańcut 09.02.2014 17:00
09.02.2014 17:00
64:89
MKS Dąbrowa Górnicza II - Enea Astoria Bydgoszcz 09.02.2014 18:00
09.02.2014 18:00
70:72

Kolejka XX

Spójnia Stargard - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 15.02.2014 17:00
15.02.2014 17:00
74:61
Twarde Pierniki Toruń - WKK ProBiotics Wrocław 15.02.2014 17:00
15.02.2014 17:00
62:65
Enea Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów 15.02.2014 17:00
15.02.2014 17:00
64:61
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza II 15.02.2014 17:30
15.02.2014 17:30
84:74
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 16.02.2014 18:00
16.02.2014 18:00
64:65
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków 16.02.2014 18:00
16.02.2014 18:00
77:47
AZS Politechnika Poznań - PTG Sokół Łańcut 16.02.2014 18:00
16.02.2014 18:00
43:86

Kolejka XXI

Enea Astoria Bydgoszcz - Znicz Basket Pruszków 22.02.2014 17:00
22.02.2014 17:00
62:70
WKK ProBiotics Wrocław - Spójnia Stargard 22.02.2014 17:00
22.02.2014 17:00
105:61
Miasto Szkła Krosno - AZS Politechnika Poznań 22.02.2014 18:00
22.02.2014 18:00
90:70
MKS Dąbrowa Górnicza II - Twarde Pierniki Toruń 22.02.2014 18:00
22.02.2014 18:00
84:69
BM Slam Stal Ostrów - Polfarmex Kutno 23.02.2014 18:30
23.02.2014 18:30
86:79
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - King Wilki Morskie Szczecin 23.02.2014 20:00
23.02.2014 20:00
84:93
PTG Sokół Łańcut - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 24.02.2014 18:00
24.02.2014 18:00
71:77

Kolejka XXII

Polfarmex Kutno - Znicz Basket Pruszków 28.02.2014 18:30
28.02.2014 18:30
76:70
Twarde Pierniki Toruń - BM Slam Stal Ostrów 01.03.2014 17:00
01.03.2014 17:00
69:68
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 01.03.2014 20:00
01.03.2014 20:00
78:92
King Wilki Morskie Szczecin - WKK ProBiotics Wrocław 02.03.2014 17:00
02.03.2014 17:00
101:88
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza II 02.03.2014 17:00
02.03.2014 17:00
63:91
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS Politechnika Poznań 02.03.2014 18:00
02.03.2014 18:00
69:67
Miasto Szkła Krosno - PTG Sokół Łańcut 02.03.2014 18:00
02.03.2014 18:00
67:56

Kolejka XXIII

WKK ProBiotics Wrocław - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 08.03.2014 16:00
08.03.2014 16:00
92:60
PTG Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 08.03.2014 17:30
08.03.2014 17:30
78:63
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 08.03.2014 18:00
08.03.2014 18:00
101:85
AZS Politechnika Poznań - Polfarmex Kutno 08.03.2014 18:00
08.03.2014 18:00
67:90
Znicz Basket Pruszków - Twarde Pierniki Toruń 08.03.2014 18:00
08.03.2014 18:00
63:72
MKS Dąbrowa Górnicza II - King Wilki Morskie Szczecin 08.03.2014 18:00
08.03.2014 18:00
74:60
BM Slam Stal Ostrów - Spójnia Stargard 08.03.2014 18:30
08.03.2014 18:30
68:53

Kolejka XXIV

King Wilki Morskie Szczecin - BM Slam Stal Ostrów 15.03.2014 16:00
15.03.2014 16:00
72:76
Polfarmex Kutno - PTG Sokół Łańcut 15.03.2014 17:30
15.03.2014 17:30
78:50
Twarde Pierniki Toruń - AZS Politechnika Poznań 15.03.2014 18:00
15.03.2014 18:00
78:57
Enea Astoria Bydgoszcz - Miasto Szkła Krosno 15.03.2014 18:00
15.03.2014 18:00
63:82
Spójnia Stargard - Znicz Basket Pruszków 15.03.2014 18:30
15.03.2014 18:30
57:54
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - MKS Dąbrowa Górnicza II 15.03.2014 20:00
15.03.2014 20:00
72:88
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - WKK ProBiotics Wrocław 16.03.2014 18:00
16.03.2014 18:00
72:73

Kolejka XXV

AZS Politechnika Poznań - Spójnia Stargard 22.03.2014 16:00
22.03.2014 16:00
69:77
PTG Sokół Łańcut - Twarde Pierniki Toruń 22.03.2014 17:30
22.03.2014 17:30
73:69
Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 22.03.2014 18:00
22.03.2014 18:00
61:65
Znicz Basket Pruszków - King Wilki Morskie Szczecin 22.03.2014 18:00
22.03.2014 18:00
77:68
MKS Dąbrowa Górnicza II - WKK ProBiotics Wrocław 22.03.2014 18:00
22.03.2014 18:00
81:85
BM Slam Stal Ostrów - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 22.03.2014 18:30
22.03.2014 18:30
71:68
Miasto Szkła Krosno - Polfarmex Kutno 23.03.2014 18:00
23.03.2014 18:00
74:60

Kolejka XXVI

Spójnia Stargard - PTG Sokół Łańcut 29.03.2014 16:30
29.03.2014 16:30
59:63
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza II 30.03.2014 18:00
30.03.2014 18:00
86:89
WKK ProBiotics Wrocław - BM Slam Stal Ostrów 30.03.2014 18:00
30.03.2014 18:00
77:60
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - Znicz Basket Pruszków 30.03.2014 18:00
30.03.2014 18:00
70:72
King Wilki Morskie Szczecin - AZS Politechnika Poznań 30.03.2014 18:00
30.03.2014 18:00
87:50
Twarde Pierniki Toruń - Miasto Szkła Krosno 30.03.2014 18:00
30.03.2014 18:00
70:58
Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 30.03.2014 18:00
30.03.2014 18:00
76:62