Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartosz Dylik UMKS Księżak Łowicz 3 103 34.33
2. Maciej Pluta KS Kutno 4 81 20.25
3. Szymon Pajor KS Kutno 4 64 16.00
4. Maksymilian Gajek ŁKS III Szkoła Gortata 4 58 14.50
5. Łukasz Stachowski ŁKS II Szkoła Gortata 4 55 13.75
6. Bartosz Keller ŁKS III Szkoła Gortata 5 55 11.00
7. Cyprian Karecki ŁKS II Szkoła Gortata 4 54 13.50
8. Krystian Kosim ŁKS III Szkoła Gortata 4 53 13.25
9. Kacper Kramarz UMKS Księżak Łowicz 3 52 17.33
10. Dominik Bartoniewicz AZS PWSZ Skierniewice 3 45 15.00
11. Damian Kuźniar ŁKS I Szkoła Gortata 3 42 14.00
12. Wiktor Szewczyk ŁKS III Szkoła Gortata 5 42 8.40
13. Bartosz Stępień ŁKS I Szkoła Gortata 3 39 13.00
14. Dawid Przyżycki AZS PWSZ Skierniewice 3 39 13.00
15. Wiktor Górzyński ŁKS II Szkoła Gortata 4 38 9.50
16. Michał Gędek AZS PWSZ Skierniewice 3 36 12.00
17. Paweł Bieliński ŁKS II Szkoła Gortata 3 36 12.00
18. Dawid Bykowski ŁKS I Szkoła Gortata 2 34 17.00
19. Łukasz Gregorczuk ŁKS I Szkoła Gortata 3 33 11.00
20. Oskar Orlicki AZS PWSZ Skierniewice 3 30 10.00
21. Karol Kołodziejczyk ŁKS I Szkoła Gortata 2 27 13.50
22. Jakub Kowalewski KS Kutno 2 25 12.50
23. Maksymilian Majda KS Kutno 3 25 8.33
24. Jakub Wojtczak KS Kutno 4 25 6.25
25. Jakub Owczarek AZS PWSZ Skierniewice 3 24 8.00
26. Tomasz Kwieciński ŁKS I Szkoła Gortata 2 24 12.00
27. Sebastian Łazęcki AZS PWSZ Skierniewice 3 22 7.33
28. Marek Kozyra ŁKS I Szkoła Gortata 2 20 10.00
29. Bartłomiej Pająk ŁKS II Szkoła Gortata 4 20 5.00
30. Szymon Rękoś ŁKS III Szkoła Gortata 5 20 4.00
31. Łukasz Kaszuba ŁKS II Szkoła Gortata 3 18 6.00
32. Aleksander Pawłowski ŁKS I Szkoła Gortata 3 18 6.00
33. Wojciech Żurawski ŁKS III Szkoła Gortata 5 17 3.40
34. Filip Karczemny ŁKS I Szkoła Gortata 3 17 5.67
35. Kacper Maćkowiak ŁKS II Szkoła Gortata 4 16 4.00
36. Bartosz Górnicki ŁKS III Szkoła Gortata 4 14 3.50
37. Michał Boguszewski ŁKS II Szkoła Gortata 4 13 3.25
38. Kacper Liwiński KS Kutno 4 13 3.25
39. Piotr Wojciechowski ŁKS II Szkoła Gortata 4 13 3.25
40. Mikołaj Majer ŁKS III Szkoła Gortata 4 13 3.25
41. Filip Śnieżyński ŁKS III Szkoła Gortata 3 12 4.00
42. Mikołaj Osiecki KS Kutno 2 12 6.00
43. Szymon Gładki UMKS Księżak Łowicz 3 11 3.67
44. Adrian Kotlarski UMKS Księżak Łowicz 3 10 3.33
45. Maksym Branicki UMKS Księżak Łowicz 2 7 3.50
46. Bartosz Jończyk ŁKS I Szkoła Gortata 3 6 2.00
47. Wojciech Stańczyk ŁKS III Szkoła Gortata 4 6 1.50
48. Marcel Badek AZS PWSZ Skierniewice 3 5 1.67
49. Patryk Wojtczak KS Kutno 4 4 1.00
50. Jakub Zieliński KS Kutno 3 4 1.33
51. Bartosz Sobczyk KS Kutno 4 4 1.00
52. Michał Kuliński UMKS Księżak Łowicz 3 4 1.33
53. Jakub Bogus UMKS Księżak Łowicz 2 3 1.50
54. Łukasz Lipiński ŁKS I Szkoła Gortata 2 3 1.50
55. Kacper Dudek UMKS Księżak Łowicz 2 3 1.50
56. Szymon Borowski ŁKS III Szkoła Gortata 3 2 0.67
57. Mikołaj Leszczyk ŁKS II Szkoła Gortata 4 2 0.50
58. Mateusz Kowalewski KS Kutno 4 2 0.50
59. Mikołaj Miśkiewicz AZS PWSZ Skierniewice 2 0 0.00
60. Maciej Maciesiak AZS PWSZ Skierniewice 3 0 0.00
61. Kajetan Kowalski UMKS Księżak Łowicz 3 0 0.00
62. Zbigniew Krauze ŁKS II Szkoła Gortata 2 0 0.00
63. Bartosz Białczak UMKS Księżak Łowicz 2 0 0.00
64. Kamil Dogadalski KS Kutno 2 0 0.00
65. Szymon Durmaj UMKS Księżak Łowicz 2 0 0.00
66. Mikołaj Maciesiak AZS PWSZ Skierniewice 2 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz