Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I

11.10.2020 11:00 UKS Szkoła Gortata - Basket 4EVER Ksawerów 43:56
11.10.2020 11:00 LUKS TRÓJKA SIERADZ - MUKS Bełchatów 25:95
23.10.2020 18:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Ksawerów II 56:62

Kolejka I

11.10.2020 12:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - PTK Pabianice 32:56
11.10.2020 18:00 Widzew Łódź - AKS SMS SP 29 Łódź 93:30

Kolejka II

14.10.2020 18:15 PTK Pabianice - Widzew Łódź 97:28
10.12.2020 17:30 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - MKS ÓSEMKA Skierniewice 44:64

Kolejka II

17.10.2020 11:45 Basket 4EVER Ksawerów - Basket 4EVER Ksawerów II 87:28
18.10.2020 11:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - LUKS TRÓJKA SIERADZ 116:28
25.11.2020 17:30 UKS Szkoła Gortata - MUKS Bełchatów 78:22

Kolejka III

25.10.2020 11:00 MUKS Bełchatów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 58:64
25.10.2020 14:00 Basket 4EVER Ksawerów - LUKS TRÓJKA SIERADZ 81:47
20.11.2020 17:00 Basket 4EVER Ksawerów II - UKS Szkoła Gortata 32:76

Kolejka III

25.10.2020 16:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - PTK Pabianice 43:93
26.11.2020 19:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - AKS SMS SP 29 Łódź 93:33

Kolejka IV

08.11.2020 10:00 AKS SMS SP 29 Łódź - PTK Pabianice 12:184
08.11.2020 15:30 Widzew Łódź - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 42:52

Kolejka IV

08.11.2020 11:00 UKS Szkoła Gortata - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 84:41
08.11.2020 12:00 Basket 4EVER Ksawerów - MUKS Bełchatów 88:31
08.11.2020 14:00 Basket 4EVER Ksawerów II - LUKS TRÓJKA SIERADZ 20:0

Kolejka V

15.11.2020 11:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Ksawerów 51:116
15.11.2020 9:00 LUKS TRÓJKA SIERADZ - UKS Szkoła Gortata 24:106
11.12.2020 17:00 MUKS Bełchatów - Basket 4EVER Ksawerów II 56:46

Kolejka V

15.11.2020 12:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Widzew Łódź 66:67
15.11.2020 16:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - AKS SMS SP 29 Łódź 124:15

Kolejka VI

22.11.2020 10:00 AKS SMS SP 29 Łódź - Widzew Łódź 9:93
02.12.2020 18:15 PTK Pabianice - MKS ÓSEMKA Skierniewice 89:49

Kolejka VI

22.11.2020 11:00 MUKS Bełchatów - LUKS TRÓJKA SIERADZ 60:29
22.11.2020 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 67:60
16.12.2020 17:00 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Szkoła Gortata 56:46

Kolejka VII

14.11.2020 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - Basket 4EVER Ksawerów 33:107
29.11.2020 11:00 MUKS Bełchatów - UKS Szkoła Gortata 45:85
29.11.2020 9:00 LUKS TRÓJKA SIERADZ - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 43:80

Kolejka VII

29.11.2020 10:00 Widzew Łódź - PTK Pabianice 38:58
29.11.2020 14:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 77:60

Kolejka VIII

06.12.2020 10:00 UKS Szkoła Gortata - Basket 4EVER Ksawerów II 45:38
06.12.2020 11:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów 55:50
07.12.2020 16:00 LUKS TRÓJKA SIERADZ - Basket 4EVER Ksawerów 23:91

Kolejka VIII

06.12.2020 10:30 PTK Pabianice - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 116:41
06.12.2020 15:30 AKS SMS SP 29 Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice 26:93

Kolejka IX

13.12.2020 11:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Szkoła Gortata 34:76
13.12.2020 11:00 MUKS Bełchatów - Basket 4EVER Ksawerów 31:103
13.12.2020 9:00 LUKS TRÓJKA SIERADZ - Basket 4EVER Ksawerów II 13:128

Kolejka IX

13.12.2020 16:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - Widzew Łódź 62:49
22.12.2020 16:30 PTK Pabianice - AKS SMS SP 29 Łódź 111:25

Kolejka X

19.12.2020 10:00 AKS SMS SP 29 Łódź - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 26:76
20.12.2020 10:00 Widzew Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice 45:47

Kolejka X

20.12.2020 10:00 UKS Szkoła Gortata - LUKS TRÓJKA SIERADZ 96:17
20.12.2020 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - MUKS Bełchatów 56:39
20.12.2020 14:00 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 119:23

Kolejka I

24.01.2021 10:00 UKS Szkoła Gortata - PTK Pabianice 36:46
24.01.2021 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - MKS ÓSEMKA Skierniewice 54:60
24.01.2021 14:00 Basket 4EVER Ksawerów - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 98:37

Kolejka I

24.01.2021 10:00 Widzew Łódź - LUKS TRÓJKA SIERADZ 106:36
24.01.2021 10:00 AKS SMS SP 29 Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 29:115

Kolejka II

31.01.2021 11:00 MUKS Bełchatów - Widzew Łódź 54:59
31.01.2021 9:00 LUKS TRÓJKA SIERADZ - AKS SMS SP 29 Łódź 55:41

Kolejka II

31.01.2021 12:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Basket 4EVER Ksawerów 34:93
31.01.2021 12:45 PTK Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów II 79:27
31.01.2021 16:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - UKS Szkoła Gortata 55:86

Kolejka III

30.12.2020 10:00 Basket 4EVER Ksawerów II - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 77:43
07.02.2021 10:00 UKS Szkoła Gortata - MKS ÓSEMKA Skierniewice 87:54
17.02.2021 17:00 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Pabianice 58:44

Kolejka III

07.02.2021 10:00 Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 57:61
07.02.2021 16:00 AKS SMS SP 29 Łódź - MUKS Bełchatów 41:63

Kolejka IV

14.02.2021 11:00 PTK Pabianice - UKS Szkoła Gortata 85:59
15.02.2021 17:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Basket 4EVER Ksawerów II 67:44
21.02.2021 16:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - Basket 4EVER Ksawerów 0:20

Kolejka IV

14.02.2021 9:00 LUKS TRÓJKA SIERADZ - Widzew Łódź 31:99
22.02.2021 18:30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AKS SMS SP 29 Łódź 81:27

Kolejka V

07.02.2021 14:00 Basket 4EVER Ksawerów II - PTK Pabianice 37:68
20.02.2021 13:00 UKS Szkoła Gortata - Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd 107:30
27.02.2021 11:45 Basket 4EVER Ksawerów - MKS ÓSEMKA Skierniewice 76:38

Kolejka V

21.02.2021 10:00 Widzew Łódź - MUKS Bełchatów 61:29
21.02.2021 12:00 AKS SMS SP 29 Łódź - LUKS TRÓJKA SIERADZ 44:40

Kolejka VI

29.12.2020 16:00 Uczniowski Klub Sportowy Orlik Ujazd - Basket 4EVER Ksawerów II 67:60
07.03.2021 10:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UKS Szkoła Gortata --:--
07.03.2021 11:00 PTK Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Kolejka VI

03.03.2021 17:30 MUKS Bełchatów - AKS SMS SP 29 Łódź 103:42
07.03.2021 11:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz