Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

07.06.2022

Odsłon: 2189

Bartłomiej Wojdak

Oficjalne zakończenia sezonu 2021/22 od godz. 10

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem oficjalnego zakończenia sezonu koszykarskiego w Województwie Łódzkim, jakie odbędzie się w Zgierzu (ul. Wschodnia 2), w sobotę 11 czerwca br. w godz. 10-13

Powitanie Prezesa Bartłomieja Wojdaka

Prezentacja drużyn juniorskiego Meczu Gwiazd

I kwarta juniorskiego Meczu Gwiazd (6 min. czas ciągły)

Rozdanie nagród dla najlepszych juniorek starszych (U19K) i juniorów starszych (U19M) - otrzymują puchary, medale, proporzec
- 1 miejsce U19K - drużyna: UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
- 1 miejsce U19M - drużyna: ŁKS KM SG I Łódź

II kwarta juniorskiego Meczu Gwiazd (6 min. czas ciągły)

Rozdanie nagród dla najlepszych zespołów juniorek (U17K) - otrzymują puchary, medale, proporzec
- 1 miejsce U17K - drużyna: UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
- 2 miejsce U17K - drużyna: Widzew Łódź
- 3 miejsce U17K - drużyna: Basket 4EVER Geocover Ksawerów

Rozdanie nagród dla najlepszych zespołów juniorów (U17M) - otrzymują puchary, medale, proporzec
- 1 miejsce U17M - drużyna: ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź
- 2 miejsce U17M - drużyna: MKS Ósemka Skierniewice
- 3 miejsce U17M - drużyna: ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź

III kwarta juniorskiego Meczu Gwiazd (6 min. czas ciągły)

Rozdanie nagród dla najlepszych zespołów kadetek (U15K) - otrzymują puchary, medale, proporzec
- 1 miejsce U15K - drużyna: PTK IDM Flower Group Pabianice
- 2 miejsce U15K - drużyna: Basket 4Ever Krawgors Ksawerów
- 3 miejsce U15K - drużyna: UKS Basket SMS

Rozdanie nagród dla najlepszych zespołów kadetów (U15M) - otrzymują puchary, medale, proporzec
- 1 miejsce U15M - drużyna: ŁKS KM SG I Łódź
- 2 miejsce U15M - drużyna: MKS Ósemka Skierniewice
- 3 miejsce U15M - drużyna: PKK 99 Pabianice

IV kwarta juniorskiego Meczu Gwiazd (5 min. czas ciągły i ostatnia 1 min. czas zatrzymywany)

Wręczenie pucharu ufundowanego przez KEEZA dla zwycięzców Meczu Gwiazd
i wspólne zdjęcie

Wręczenie nagród dla najskuteczniejszych zawodniczek i zawodników
- najlepiej punktująca juniorka starsza (U19K): Weronika Plewa (ŁKS KK II Łódź) - 14,3 pkt/mecz
- najlepiej punktujący junior starszy (U19M): Mateusz Lisewski (ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź) - 22,8 pkt/mecz
- najlepiej punktująca juniorka (U17K): Nikola Tomasik (MUKS Widzew Łódź) - 22 pkt/mecz
- najlepiej punktujący junior (U17M): Nikodem Tartanus (MKS Ósemka Skierniewice) - 30,9 pkt/mecz
- najlepiej punktująca kadetka (U15K): Wiktoria Wacławek (MKS Ósemka Skierniewice) - 31,5 pkt/mecz
- najlepiej punktujący kadet (U15M): Patryk Hurynowicz (MKS Ósemka Skierniewice) - 34,5 pkt/mecz
- najlepiej punktująca młodziczka (U14K): Zuzanna Majchrzak (PTK ABM Jędraszek) - 25 pkt/mecz
- najlepiej punktujący młodzik (U14M): Patryk Hurynowicz (MKS Ósemka Skierniewice) - 44,2 pkt/mecz
- najlepiej punktująca młodziczka (U13K): Wiktoria Danych (ŁKS KK Łódź) - 32,2 pkt/mecz
- najlepiej punktujący młodzik (U13M): Piotr Mąkolski (MKS Ósemka Skierniewice) - 28,3 pkt/mecz

Wręczenie wyróżnień dla zawodników z "pierwszych piątek" sezonu w rozgrywach dziecięcych (U11 i U12)
- U11K
  Wiktoria Danych - ŁKS KK Łódź
  Klaudia Kocięba - UKS Basket Aleksandrów Łódzki
  Lena Kubiak - MUKS Bełchatów
  Kinga Sarnowiak - Basket 4EVER Ksawerów
  Lena Wesołowska - Basket 4EVER Ksawerów
- U11M
  Szymon Gajda - UMKS Księżak Łowicz
  Oskar Kowalczyk - AZS PWSZ Skierniewice
  Piotr Mąkolski - MKS Ósemka Skierniewice
  Kacper Pacześ - PKK 99 Pabianice
  Lucas Witaszczyk - ŁKS KM SG Łódź
- U12K
  Wiktoria Danych - ŁKS KK Łódź
  Aleksandra Podsędek - UMKS Księżak Łowicz
  Klara Rakowska - Basket 4EVER Ksawerów
  Maria Sicińska - Basket Stryków
  Hannah Szymańska - UMKS Księżak Łowicz
- U12M
  Bartosz Ambroziak - ŁKS KM Łódź
  Erwin Guminiak - PKK 99 Pabianice
  Filip Korycki - AZS PWSZ Skierniewice
  Bartosz Kret - PKK 99 Pabianice
  Piotr Mąkolski - MKS Ósemka Skierniewice

Prezentacja Mistrzów w kategoriach dziecięcych (U11 i U12) i wręczenie proporców
- U11K - drużyna: Basket 4Ever Ksawerów
- U11M - drużyna: MKS ÓSEMKA Skierniewice
- U12K - drużyna: Basket 4EVER Ksawerów
- U12M - drużyna: ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź

Prezentacja drużyn Sędziów i Trenerów

I kwarta meczu Sędziowie vs. Trenerzy (6 min. czas ciągły)

Rozdanie nagród dla najlepszych zespołów młodziczek (U14K) - otrzymują puchary, medale, proporzec
- 1 miejsce U14K - drużyna: PTK ABM Jędraszek
- 2 miejsce U14K - drużyna: Basket 4Ever Ksawerów
- 3 miejsce U14K - drużyna: Widzew Łódź

II kwarta meczu Sędziowie vs. Trenerzy (6 min. czas ciągły)

Rozdanie nagród dla najlepszych zespołów młodzików (U14M) - otrzymują puchary, medale, proporzec
- 1 miejsce U14M - drużyna: MKS ÓSEMKA Skierniewice
- 2 miejsce U14M - drużyna: ŁKS Szkoła Gortata Łódź
- 3 miejsce U14M - drużyna: Basket Stryków

Rozdanie nagród dla najlepszych zespołów młodziczek (U13K) - otrzymują puchary, medale, proporzec
- 1 miejsce U13K - drużyna: PTK A&D Pabianice
- 2 miejsce U13K - drużyna: Basket 4Ever Ksawerów
- 3 miejsce U13K - drużyna: ŁKS KK Łódź

III kwarta meczu Sędziowie vs. Trenerzy (6 min. czas ciągły)

Rozdanie nagród dla najlepszych zespołów młodzików (U13M) - otrzymują puchary, medale, proporzec
- 1 miejsce U13M - drużyna: ŁKS KM SG I Łódź
- 2 miejsce U13M - drużyna: MUKS King Tomaszów Mazowiecki
- 3 miejsce U13M - drużyna: MKS ÓSEMKA Skierniewice

IV kwarta meczu Sędziowie vs. Trenerzy (5 min. czas ciągły i 1 minuta zatrzymywany)

Wspólne zdjęcie

 

Wszystkie mecze prowadzić będzie ojciec z synem tj. Mariusz i Igor Krzewiński.

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport Gremium

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz