Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

30.04.2022

Rozgrywki

Odsłon: 923

Piotr Ciesielski

MWŁ 3x3 w dniach 14-15 maja

 Wydział Rozgrywek ŁZKosz zakończył przyjmowanie zgłoszeń do Mistrzostw Województwa Łódzkiego w koszykówce 3x3.

 Z uwagi na mniejszą liczbę zgłoszonych zespołów niż przed rokiem, zawody we wszystkich kategoriach przeprowadzone zostaną w jeden weekend: 14-15 maja w hali Vera Sport w Łodzi przy ul. Siewnej.

Zawody odbędą się w kategoriach: U23, U17 i U15, zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców (sobota 14 maja: U23K, U15M, U15K; niedziela 15 maja: U23M, U17M, U17K). Z uwagi na niewielką liczbę zgłoszonych drużyn, nie będzie rozgrywana kategoria U13.

Przypominamy, że Mistrzostwa Województwa Łódzkiego są zarazem pierwszym etapem Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3. Awans do turnieju strefowego uzyska po 6 najlepszych zespołów w każdej kategorii (turnieje strefowe odbędą się w dniach 21-22 maja - cykle U15M, U17M i U23K zagrają w Łodzi, zaś U15K, U17K i U23M na terenie KPZKosz). W przypadku cykli, gdzie zgłoszona jest mniejsza (lub równa) liczba drużyn niż 6, do turnieju strefowego awansują wszystkie zespoły, biorące udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego.

Kluby prosimy o przesłanie na adres rozgrywki@lzkosz.pl do dnia 11 maja (środa) 4-osobowych składów, które wezmą udział w turnieju. Na tej podstawie, drużyny zostaną rozstawione przez system FIBA 3x3 i w czwartek 12 maja opublikowany zostanie godzinowy harmonogram gier. Po tym terminie możliwa będzie zmiana jednego zawodnika w składzie, jednak nie będzie ona już wpływała na rozstawienie drużyn.

Wraz ze składem imiennym, proszę o przesłanie odpowiedniego załącznika w przypadku zawodników, którzy posiadają licencję okresową na sezon 2021/2022 w innym klubie 5x5 lub w przypadku, gdy dany gracz w bieżącym sezonie nie występował w rozgrywkach 5x5.

Lista zgłoszonych drużyn:

U23K (5)

Basket 4EVER Ksawerów (3x3 4Ever Academy)
MKS Ósemka Skierniewice
MUKS Widzew Łódź (Widzew Łódź)
MUKS Widzew Łódź (Widzew II Łódź)
PTK Pabianice

U23M (4)

ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS Coolpack)
ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS KM 3x3)
ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS Kocury)
PKK 99 Pabianice (PKK)

U17K (6)

Basket 4EVER Ksawerów (3x3 4Ever Academy)
Basket 4EVER Ksawerów (3x3 4Ever Academy II)
MUKS Widzew Łódź (Widzew Łódź)
MUKS Widzew Łódź (Widzew II Łódź)
PTK Pabianice
UKS Akademia Gortata (Gortatki)

U17M (13)

AZS PWSZ Skierniewice
ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS Hakuna Matata)
ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS Sieki)
ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS Życie to są chwile)
ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS Szefy)
ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS Papi Boys)
MKS Ósemka Skierniewice
PKK 99 Pabianice (PKK I)
PKK 99 Pabianice (PKK II)
SKS Start Łódź (Start I)
SKS Start Łódź (Start II)
SKS Start Łódź (Start III)
UKS Siódemka Kutno

U15K (8)

Basket 4EVER Ksawerów (3x3 4Ever Academy)
KS Kutno (KS Sirmax Kutno)
KS Kutno (KS Sirmax II Kutno)
MUKS Widzew Łódź
PTK Pabianice (PTK Pabianice)
PTK Pabianice (PTK II Pabianice)
UKS Akademia Gortata (Gortatki MG)
UKS Akademia Gortata (Gortatki 13)

U15M (11)

ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS Basketball)
ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS piłaaa)
ŁKS Koszykówka Męska (ŁKS Rozpędzone Trójeczki)
MKS Ósemka Skierniewice
PKK 99 Pabianice (Kuzyn)
PKK 99 Pabianice (Team Coach)
TK Basket Stryków (GAMA BASKET)
TK Basket Stryków (Team Stryków)
UKS Siódemka Kutno
UMKS Piotrcovia (Piotrkowskie Orły 07)
UMKS Piotrcovia (Piotrkowskie Orły 08)

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport Gremium

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz