Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

15.04.2020

Kadry

Odsłon: 752

Olga Gocek

Nasi zawodnicy w Kadrze U14

Wśród powołanych do szerokiej Kadry Polski Mężczyzn U14 znależli się reprezentanci naszego województwa. Powołanie otrzymali: Kacper Ambroziak, Szymon Borowski i Maciek Kenig z ŁKS Szkoła Gortata oraz Dorian El-Ward z MKS Ósemka Skierniewice.

Lista wszystkich powołanych zawodników:

1. Ambroziak Kacper - ŁKS Szkoła Gortata Łódź
2. Baganc Iwo - Biofarm Basket Junior Poznań
3. Bartkowiak Kryspin - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
4. Bauer Maksymilian - MKS MOS Katowice
5. Baziak Mateusz - MUKS 1811 Unia Tarnów
6. Borowski Szymon - ŁKS Szkoła Gortata Łódź
7. Cessa Alan - UKS MIKST Międzychód
8. Chojniak Kacper - Polonia Warszawa
9. Chojniak Maksymilian - Polonia Warszawa
10. Cichoń Maciej - TS Wisła Kraków
11. Ciesielski Dawid - Młode Lwy Maximus Gdańsk
12. Cisowski Jakub - UKS MOSM Bytom
13. Czarnojan Mateusz - Stela Cieszyn
14. Czyżewski Jan - Młode Lwy Maximus Gdańsk
15. Dłużyński Jakub - ECACT Systems Śląsk Wrocław
16. Domagalski Maksymilian - MKS Novum Bydgoszcz
17. El-Ward Dorian - MKS Ósemka Skierniewice
18. Franczuk Leon - UKS Akademia Koszykówki Komorów
19. Gaik Hubert - MKS Grójec
20. Galewski Jakub - WKK Wrocław
21. Gomółka Jakub - MKS Grójec
22. Jagiełło Wojciech - MKS MOS Katowice
23. Juraszewski Antoni - MKS Grójec
24. Kenig Maciej - ŁKS Szkoła Gortata Łódź
25. Kępinski Szymon - BC Swiss Krono Żary
26. Kiejzik Szymon - UKS 7 Trefl Sopot
27. Kołodziejski Michał - PGE Spójnia Stargard
28. Kołodziński Jakub - Basket Team Suchy Las
29. Kowalczyk Filip - UKS Akademia Koszykówki Komorów
30. Krzysiek Igor - TS Wisła Kraków
31. Kuczera Samuel - Stela Cieszyn
32. Leśniak Bartosz - KS Oknoplast Korona Kraków
33. Łazarski Bartosz - TKM Włocławek
34. Łuczak Piotr - WKK Wrocław
35. Matla Krzysztof - UKS 7 Trefl Sopot
36. Marucha Mateusz - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
37. Milicic Zoran - Ratiopharm Ulm/Niemcy
38. Miotła Rafał - TS Wisła Kraków
39. Mońko Bartosz - Gdyńska Akademia Koszykówki
40. Musiał Jędrzej - ECACT Systems Śląsk Wrocław
41. Nowak Mikołaj - UKS Regis Wieliczka
42. Ochociński Karol - Młode Lwy Maximus Gdańsk
43. Orłowski Mateusz - MKS Dąbrowa Górnicza
44. Październy Konrad - Biofarm Basket Junior Poznań
45. Polachowski Michał - PGE Turów Zgorzelec
46. Ponitka Kacper - UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
47. Poradzki Filip - MKS Grójec
48. Ptak Bartosz - UKS MOSM Bytom
49. Rak Paweł - MKKS Rybnik
50. Rarowski-Geckler Olaf - UKS 7 Trefl Sopot
51. Ratajczak Piotr - BC Obra Kościan
52. Ratkowski Nikodem - PGE Spójnia Stargard
53. Smagur Karol - UKS Regis Wieliczka
54. Soiński Franciszek - UKS MOSM Bytom
55. Stelmach Michał - UKS Akademia Koszykówki Komorów
56. Sternicki Tymoteusz - Gdyńska Akademia Koszykówki
57. Szarbatke Michał - MKS MOS Katowice
58. Wcisło Mateusz - TS Wisła Kraków
59. Zabrocki Cezary - UKS Basket Ósemka Wejherowo
60. Zagórski Mikołaj - Gdyńska Akademia Koszykówki
61. Zarach Paweł - Bryza SP Kowale
62. Ziółkowski Kacper - UKS 7 Trefl Sopot
63. Żukowski Kacper - Energa Markos Słupsk
64. Żylicz Max - UKS 7 Trefl Sopot


Planowane akcje:
1. Zgrupowanie Szkoleniowe - COS Władysławowo - 30.07-07.08.2020r
2. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 24-25.08.2020r
3. Turniej Międzynarodowy - Slovenji Gradec (Słowenia) - 25-31.08.2020r
4. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 10-11.11.2020r.
5. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 01-05.12.2020r

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz