Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

08.04.2020

Kadry

Odsłon: 394

Olga Gocek

Bartek Dróżdż w Kadrze U18

 Zawodnik ŁKS Koszykówka Męska, Bartek Dróżdż, znalazł się w szerokim składzie Młodzieżowej Reprezentacji Polski Juniorów.

Lista wszystkich powołanych:


1. Adamczak Mikołaj - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
2. Azimka Anton - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
3. Białachowski Kamil - SMS PZKosz Władysławowo
4. Chodukiewicz Bartosz - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
5. Coulibaly Jakub - Unicaja-Andalucia Malaga (Hiszpania)
6. Czoska Nikodem - Stellazzurra Basketball Academy (Włochy)
7. Dróżdż Bartłomiej - ŁKS Koszykówka Męska
8. Estkowski Maksymilian - Klub Koszykarski Astoria
9. Frąckiewicz Adam - Klub Koszykarski Astoria
10. Grodon Kacper - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
11. Janiec Aleksy - Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
12. Kapustka Bartosz - SMS PZKosz Władysławowo
13. Kłaczek Kacper - Long Island Lutheran School (USA)
14. Kolasiński Nataniel - SMS PZKosz Władysławowo
15. Kołodziej Maksym - Ogniwo Szczecin
16. Kowalczyk Marcin - Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
17. Lewandowski Igor - Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik
18. Lis Michał - Trefl Sopot SA
19. Lis Piotr - Trefl Sopot SA
20. Łałak Hubert - Trefl Sopot SA
21. Marchewka Kacper - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
22. Michalski Antoni - Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
23. Milicić Igor - Orange Academy Ulm (Niemcy)
24. Paduch Przemysław - Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza SA
25. Perzanowski Olaf - Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
26. Pluta Michał - ZBK Madrid (Hiszpania)
27. Pszczoła Tymoteusz - Miejski Klub Sportowy Start SA
28. Rosiński Konrad - ZBK Madrid (Hiszpania)
29. Siembiga Konard - Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
30. Siewruk Filip - Grupo Eleyco Baskonia (Hiszpania)
31. Sobiech Szymon - Fundacja PBG Basket Junior
32. Sochan Jeremy - La Lumiere School (USA)
33. Szymański Konrad - SMS PZKosz Władysławowo
34. Tomaszewski Wojciech - Fundacja PBG Basket Junior
35. Walkowiak Łukasz - Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna
36. Wasilewski Jakub - Fundacja Akademia Koszykówki Legii Warszawa
37. Wińkowski Piotr - SMS PZKosz Władysławowo
38. Wiśniewski Aleksander - Fundacja PBG Basket Junior
39. Wiśniewski Aleksander - Ogniwo Szczecin
40. Wojciechowski Jakub - Międzyszkolny Klub Sportowy Ochota
41. Woźniakiewicz Łukasz - Wrocławski Klub Koszykówki
42. Zając Miłosz - SMS PZKosz Władysławowo
43. Ziółkowski Daniel - Trefl Sopot SA

Planowane akcje szkoleniowe:
1. Badania Lekarskie - Warszawa - 26-28.05.2020r
2. Zgrupowanie Szkoleniowe - COS Zakopane - 13-22.06.2020r
3. Gry Kontrolne - COS Zakopane - 23-25.06.2020r
4. Zgrupowanie Szkoleniowe - Cos Zakopane - 29.06-04.07.2020r
5. Gry Kontrolne - COS Zakopane - 04-07.07.2020r
6. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 10-12.07.2020r
7. Turniej Międzynarodowy - Miejsce do ustalenia - 13-16.07.2020r
8. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa -19-22.07.2020r
9. Finał Młodzieżowych Mistrzostw Europy Dyw. A - Konya (Turcja) - 23.07-03.08.2020r

 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz