Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

06.11.2019

Rozgrywki

Odsłon: 484

Piotr Ciesielski

Terminarze rozgrywek dziecięcych

 Wydział Rozgrywek ŁZKosz informuje, że opublikowane zostały już terminarze rozgrywek w cyklach dziecięcych (U11 i U12).

Wydział Rozgrywek ŁZKosz informuje, że w systemie ESOR oraz na stronie internetowej ŁZKosz, dostępne są już terminarze rozgrywek fazy zasadniczej w kategoriach dziecięcych (U11 i U12). Rozgrywki w kategoriach U11 i U12 toczyć się będą metodą turniejową. Szczegółowe przepisy tych kategorii znajdą Państwo w Regulaminie Zawodów ŁZKosz oraz Załączniku nr 1 do Regulaminu Zawodów.

Poniżej systemy rozgrywek:

U12M - 8 drużyn

Faza zasadnicza

"każdy z każdym" mecz i rewanż - każdy zespół rozegra 14 meczów (7 dni rozgrywkowych)
Terminarz fazy zasadniczej
 

Turnieje finałowe - 30 maja

FINAŁ A - miejsca 1-4 (półfinały 1-4, 2-3; mecz o 3. miejsce, FINAŁ)
FINAŁ B - miejsca 5-8 (5-8, 6-7; o 7. miejsce, o 5. miejsce)

 

U12K - 12 drużyn

Etap 1

3 grupy po 4 drużyny
"każdy z każdym" mecz i rewanż - każdy zespół rozegra 6 meczów (3 dni rozgrywkowe)
Drużyny z miejsc 1-2 w każdej grupie awansują do "Grupy finałowej", drużyny z miejsc 3-4 - do "Grupy o miejsca 7-12"

Terminarz etapu 1

Etap 2

Grupa finałowa - o miejsca 1-6
Grupa o miejsca 7-12

W każdej z grup system "każdy z każdym" mecz i rewanż, z zaliczeniem wyników meczów między zainteresowanymi drużynami z etapu 1 - każdy zespół rozegra 8 meczów (4 dni rozgrywkowe)

Terminy meczów etapu 2: 23 II, 8 III, 5 IV, 26 IV

Turnieje finałowe - 23 maja

FINAŁ A - o miejsca 1-4 (1. miejsce grupy finałowej - 4. miejsce grupy finałowej; 2. miejsce grupy finałowej - 3. miejsce grupy finałowej; pokonani - mecz o 3. miejsce; zwycięzcy - FINAŁ)
FINAŁ B - o miejsca 5-8 (5. miejsce grupy finałowej - 2. miejsce grupy o miejsca 7-12; 6. miejsce grupy finałowej - 1. miejsce grupy o miejsca 7-12; pokonani - mecz o 7. miejsce; zwycięzcy - mecz o 5. miejsce)
FINAŁ C - o miejsca 9-12 (3. miejsce grupy o miejsca 7-12 - 6 miejsce grupy o miejsca 7-12; 4. miejsce grupy o miejsca 7-12 - 5. miejsce grupy o miejsca 7-12; pokonani - mecz o 11. miejsce; zwycięzcy - mecz o 9. miejsce)

 

U11M - 5 drużyn

Faza zasadnicza

"każdy z każdym" mecz i rewanż - każdy zespół rozegra 8 meczów (4 dni rozgrywkowe)

Terminarz fazy zasadniczej

Turniej finałowy - 16 maja

FINAŁ A - miejsca 1-4 (półfinały 1-4, 2-3; mecz o 3. miejsce, FINAŁ)

 

U11K - 10 drużyn

Faza zasadnicza

"każdy z każdym" mecz i rewanż - każdy zespół rozegra 18 meczów (9 dni rozgrywkowych)

Terminarz fazy zasadniczej

Turnieje finałowe - 9 maja

FINAŁ A - miejsca 1-4 (półfinały 1-4, 2-3; mecz o 3. miejsce, FINAŁ)
FINAŁ B - miejsca 5-8 (5-8, 6-7; o 7. miejsce, o 5. miejsce)

 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz