Rozgrywki

Odsłon: 1474

Adriana Kopciuch

Aleksandrów Łódzki na finałach U22K

Województwo Łódzkie, reprezentować będą zawodniczki z UKS Basket Aleksandrów Łódzki. Turniej finałowy U22K, odbędzie się w dniach 13-17 lutego br w Gdańsku.

UKS Basket znalazł się w grupie A. Poniżej przedstawiamy pełny terminarz turnieju:

Grupa B:
13.02.2019 16:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
13.02.2019 18:30 Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14.02.2019 16:00 Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
14.02.2019 18:15 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
15.02.2019 16:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
15.02.2019 18:15 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków

16.02.2019 11:30 o 7. miejsce A4 - B4
16.02.2019 13:45 o 5. miejsce B3 - A3
16.02.2019 16:00 oraz 18:15 półfinały A2 - B1 oraz B2 - A1
17.02.2019 11:30 o 3. miejsce
17.02.2019 13:45 finał

Mecze rozgrywane będą w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, al. Zwycięstwa 12 w Gdańsku.

Mecze będzie można oglądać  TUTAJ tl. za pośrednictwem kanału YOUTUBE Polskiego Związku Koszykówki lub bezpośrednio za pomocą linków:

Początek relacji codziennie 30 minut przed "pierwszym" gwizdkiem pierwszego meczu. Bezpośrednio po każdym spotkaniu zapraszamy do oglądania wywiadów z uczestnikami. Trenerzy obydwu zespołów razem i wytypowane przez nich (po jednej) osobno zawodniczki.
Na koniec turnieju, zespoły opuszczające parkiet w Gdańsku, po swoim ostatnim meczu, pożegnają się przed obiektywem całym zespołem. W sobotę od godz. 10.30 pilotażowo wyemitujemy na żywo z hali studio (30 - 40 minut) poświęcone omówieniu wyników pierwszych trzech dni zmagań w mistrzostwach. Do udziału w nim zaprosimy fachowców: trenerów kadry, trenerów, przedstawicieli organizatora i innych oficieli.

Transmisja będzie w jakości HD 720p 1280 x 720 px z dźwiękiem odsłuchem z hali i komentarzem na żywo. W oknie transmisji wyświetlany będzie zegar z danymi bezpośrednio z zegara boiskowego: skróty nazw zespołów, wynik meczu, nr kwarty, ilość przewinień zespołowych, czas 24 sekund i czas meczowy. W trakcie przerw wyświetlać będziemy reklamy sponsorów, a pozostałe chwile przerwy wypełnimy grafikami statystyk z komentarzem.