Wybierz sezon

Aktualności

21.12.2014 | 2LK: TK Alles Głowno w finale strefyRozgrywki
TK Alles Głowno wygrał ostatni mecz rundy zasadniczej 2 Ligi Koszykówki Kobiet przed własną publicznością z Katarzynkami Toruń.

19.12.2014 | Piotrowska jedzie na TNO!Rozgrywki
Okręg łódzki będzie miał swoją przedstawicielkę na Turnieju Nadziei Olimpijskich!

19.12.2014 | Wielki Finał Akademii Koszykówki Marcina GortataRozgrywki
W sobotę 20 grudnia, w godz. 9–14 w hali przy ulicy Styrskiej (osiedle Lumumbowo) odbędzie się Wielki Finał Akademii Koszykówki Marcina Gortata.

07.12.2014 | Sensacyjne zwycięstwo Widzewa w TBLK!Rozgrywki
Do sensacji doszło w Łodzi. Po dwóch dogrywkach koszykarki Widzewa pokonały wicemistrza Polski CCC Polkowice!

02.12.2014 | U12K: Kolejna zmiana terminarza!Rozgrywki
Dwa turnieje w niedziele

30.11.2014 | Kutnowskie Lwy lepsze od szczecińskich WilkówRozgrywki
Po 30 minutach spotkania, nikt nie mógł przypuszczać, że dojdzie do tak nerwowej końcówki. A jednak! Ekipa Krzysztofa Koziorowicza pokazała charakter i w ostatniej kwarcie była blisko wyrównania stanu pojedynku. Ostatecznie to kutnowski Polfarmex zasłużenie pokonał King Wilki Morskie Szczecin 70:65.

17.11.2014 | Niezły weekend łódzkich ligowcówRozgrywki
Ten weekend trzeba zapisać raczej na plus, choć nie wszystkie nasze drużyny seniorskie wygrały swoje spotkania.

11.11.2014 | Ciekawie w ligach młodzieżowychRozgrywki
Kolejny weekend przyniósł ciekawe rozstrzygnięcia w ligach młodzieżowych w naszym okręgu.

03.11.2014 | Polfarmex na tropie zwycięstw!Rozgrywki
Wciąż zaskakuje dobrą grą w Tauron Basket Lidze Polfarmex Kutno! Żeńskie zespoły z naszego okręgu zagrały w ten weekend ze zmiennym szczęściem.

28.10.2014 | Mikołajkowy turniej w SosnowcuRozgrywki
JAS-FBG Sosnowiec zaprasza na mikołajkowy turniej dziewcząt z roczników 2003-2004.

21.10.2014 | Seniorskie drużyny na plusRozgrywki
To był dobry weekend dla naszych seniorskich drużyn z okręgu łódzkiego.

14.10.2014 | Drugi tydzień zmagań młodzieżowcówRozgrywki
W ostatnich dniach rozpoczęły się rozgrywki U22K i U16M.

13.10.2014 | Historyczny triumf Polfarmeksu w TBL!Rozgrywki
Polfarmex Kutno rozegrał pierwszy mecz w Tauron Basket Lidze przed własną publicznością i wygrał historyczne spotkanie z Polpharmą Starogard Gdański 80:62!

06.10.2014 | Pivot Cup w SochaczewieRozgrywki
Międzynarodowy Festiwal Koszykówki PIVOT CUP po raz pierwszy zawita do Sochaczewa. Impreza odbędzie się w dniach 7-10 listopada.

06.10.2014 | Ruszyły rozgrywki młodzieżowe!Rozgrywki
Kilka lig młodzieżowych już rozpoczęło rozgrywki. Grały zarówno dziewczęta, jak i chłopcy.

06.10.2014 | Polfarmex przegrywa w debiucie w TBLRozgrywki
W pierwszym historycznym dla klubu i miasta meczu na parkietach Tauron Basket Ligi, drużyna Polfarmexu Kutno przegrała z czwartą siłą poprzedniego sezonu Rosą Radom 86:59 (18:15, 25:10,21:18,22:16).

06.10.2014 | Terminarz i systemy rozgrywekRozgrywki
Komunikat Wydziału Rozgrywek

06.10.2014 | 2 Liga męska: ŁKS SMS MG13 - Sokół Ostrów Maz. 74:84Rozgrywki
Od porażki rozpoczęli sezon w II Lidze koszykarze ŁKS SMS MG13. W rozegranym w Hali Sportowej meczu młodzi Łodzianie ulegli doświadczonej drużynie Sokoła Ostrów Mazowiecka 74:84.