Aż 105 drużyn zgłosiło się do rozgrywek organizowanych przez Polski Związek Koszykówki.

20.07.2016 | Turnieje w Olsztynie!Rozgrywki
Uczniowski Klub Sportowy "Trójeczka" Olsztyn zaprasza na dwa ciekawe turnieje.

14.07.2016 | Zgłoś drużynę do sezonu 2016/17Rozgrywki
W systemie ISOR uruchomiony został dla klubów panel do zgłaszenia drużyn we wszystkich kategoriach rozgrywkowych. Termin zgłoszeń mija niedługo!

14.07.2016 | Turnieje w Żyrardowie!Rozgrywki
Uczniowski Klub Sportowy "Trójka" Żyrardów zaprasza na trzy turnieje, które odbędą się po okresie wakacyjnym.

11.07.2016 | Klasy sportowe PZKosz dla naszych! - cz. 2Rozgrywki
W dniu wczorajszym przedstawiliśmy listę zawodników i zawodniczek najwyższych szczebli rozgrywkowych z nadaną klasą sportową. Dziś przyszedł czas na kategorie młodzieżowe.

11.07.2016 | Klasy sportowe PZKosz dla naszych - cz. 1Rozgrywki
Wydział Rozgrywek Departamentu Sportu PZKosz poinformował o nadaniu klas sportowych zawodnikom za udział w rozgrywkach krajowych w ubiegłym sezonie.

09.07.2016 | Regulaminy ŁZKosz na 2016/17Rozgrywki
Na posiedzieniu nowego Zarządu ŁZKosz, jaki odbył się 7 lipca br. zatwierdzono nowe regulaminy na nadchodzący sezon.

06.07.2016 | TBL: Nowa zawodniczka Widzewa ŁódźRozgrywki
Klaudia Gertchen, 20-letnia skrzydłowa, od nowego sezonu będzie reprezentować łódzki klub.

04.07.2016 | Regulaminy PZKosz na sezon 2016/17Rozgrywki
Dostępne są już nowe Regulaminy Współzawodnictwa Sportowego, Dyscypliny i Rozgrywek we wszystkich kategoriach wiekowych. Obowiązują one od 1 lipca br.

02.07.2016 | Nasz sędzia poprowadzi finał Mistrzostw Europy!Rozgrywki
Wielki sukces Pawła Wardziaka na Mistrzostwach Europy Głuchych w Salonikach.

27.06.2016 | PZKosz: Ważne dokumenty na sezon 2016/2017Rozgrywki
Zarząd PZKosz przyjął komplet regulaminów i załączników, które będą obowiązywać na szczeblu centralnym od 1 lipca 2016 r.

22.06.2016 | Zaproszenie na turniej w CzechachRozgrywki
Czeski klub Zębate Żaby Bruntal zaprasza na wrześniowy turnieje dziewcząt.

22.06.2016 | Nasi na Mistrzostwach Europy Głuchych!Rozgrywki
Mistrzostwa Europy Głuchych w koszykówce mężczyzn i kobiet odbędą się w dniach 24 czerwca - 2 lipca 2016 r. w Salonikach. Wezmą w nich udział m. in. zawodnicy oraz sędzia z naszego województwa!

16.06.2016 | Gim. Nr 34 z Łodzi rozpoczyna finał Gimnazjady!Rozgrywki
W dniach 17-19 czerwca 2016 r. w Kołobrzegu odbędzie się finał Gimnazjady dziewcząt.

16.06.2016 | Finał Licealiady w Łodzi!Rozgrywki
Dzięki wygranej nad zespołem z Sokołowa Podlaskiego 47:29, zawodniczki ze Szkoły Gortata zajęły piąte miejsce w Licealiadzie. Wygrała drużyna z Polkowic!

15.06.2016 | Nowy rozgrywający Polfarmexu Kutno!Rozgrywki
Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym dwuletni kontrakt z naszym klubem podpisał były rozgrywający drużyny Asseco Gdynia, Sebastian Kowalczyk.

15.06.2016 | Dobra i zła wieść z Energa Basket CupRozgrywki
Dobra wieść jest taka, że zawodniczki z SP Nr 2 Głowno znalazły się w najlepszej ósemce turnieju, zła zaś, że koszykarze z SP Nr 4 Skierniewice stracili szansę na Wielki Finał....

14.06.2016 | Ósemka Skierniewice rządzi w streetballu!Rozgrywki
Zawodniczki Ósemki Skierniewice wygrały Grand Prix Warszawy i awansowały do finału Mistrzostw Polski w koszykówce ulicznej dziewcząt U18!

14.06.2016 | Marcin Gortat poprowadzi Camp w Łodzi!Rozgrywki
W poniedziałek 20 czerwca br. w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 5/7, Marcin Gortat poprowadzi CAMP w Łodzi! Rozpocznie się on godz. 12.

13.06.2016 | AZS Skierniewice na podium w Bydgoszczy!Rozgrywki
Młodzi zawodnicy AZS PWSZ Skierniewice zajęli bardzo wysokie trzecie miejsce na IV Turnieju Bydgoszcz Cup.

13.06.2016 | Głowno i Sk-ce w finale Energa Basket CupRozgrywki
W dniach 14 - 17 czerwca 2016 r. na parkiecie Ergo Areny w Gdańsku - jednej z najbardziej nowoczesnych hal sportowych w kraju - spotkają się najlepsze drużyny tegorocznej edycji Energa Basket Cup.

11.06.2016 | Kadra Polski II z Pucharem Szkoły Gortata 3x3!Rozgrywki
W nagrodę młodzi adepci koszykówki ulicznej wylecą za Ocean na mecz Marcina Gortata!

10.06.2016 | TBL: Grochowski zostaje w Kutnie!Rozgrywki
W dniu dzisiejszym nowy, dwuletni kontrakt podpisał dobrze wszystkim znany z gry w zespole Polfarmexu Grzegorz Grochowski.

05.06.2016 | U11M: KKS Pro-Basket Kutno Mistrzem Woj. ŁódzkiegoRozgrywki
Skrzaci z Kutna okazali się bezkonkurencyjni i zdecydowanie wygrali w meczu finałowym z gospodarzami AZS-em Skierniewice 61:17.

05.06.2016 | U11K: Suwary Pabianice Mistrzem WojewództwaRozgrywki
W bardzo emocjonującym meczu finałowym z KKS Pro-Basket Kutno, młode koszykarki z Pabianic wygrały trzema punktami 40:37.