Aktualności

Wybierz kategorię informacji

22.05.2014 | Jeszcze trzy nasze w kadrze U14K!Rozgrywki
Trenerzy Maciej Gordon i Krzysztof Szwej powołali sześć kolejnych zawodniczek na zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski U14K.

20.05.2014 | W piątek 23 maja zmiana godzin pracy biuraRozgrywki
Informujemy, że w najbliższy piątek (23 maja) biuro Łódzkiego Związku Koszykówki będzie czynne od godziny 11:30. Za utrudnienia przepraszamy.

19.05.2014 | Polfarmex Kutno w ekstraklasie, ŁKS SMS MG w 2 lidze!Rozgrywki
Polfarmex Kutno w sezonie 2014/15 grać będzie w ekstraklasie, a ŁKS SMS MG 13 w 2 lidze!

18.05.2014 | U14K: Orlik i Widzew w finałach!Rozgrywki
Trwa doskonała passa żeńskich zespołów z naszego regionu - do finałów Mistrzostw Polski U14K awansowało dwóch naszych reprezentantów: Orlik Ujazd i Widzew Łódź!

18.05.2014 | Polfarmex awansował do TBL!Rozgrywki
Polfarmex Kutno awansował do koszykarskiej ekstraklasy po zwycięstwie nad WKK Wrocław 70:69!

16.05.2014 | Polfarmex u bram Tauron Basket Ligi!Rozgrywki
Koszykarze Polfarmeksu Kutno już od soboty mogą być w Tauron Basket Lidze!

16.05.2014 | Dzień dziecka z ŁKS Koszykówka KobietRozgrywki
ŁKS Koszykówka Kobiet organizuje turniej z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbędą się w sobotę 7 czerwca i mogą w nich wziąć udział zawodniczki z rocznika 2003.

16.05.2014 | U14K: Rozpoczynają się półfinały Mistrzostw PolskiRozgrywki
Z udziałem aż trzech zespołów z naszego okręgu rozpoczną się w piątek półfinały Mistrzostw Polski U14 kobiet.

16.05.2014 | Terminy Orlik Basketmanii w woj. łódzkimRozgrywki
Znany już terminy i dokładne lokalizacje, w których odbędzie się pierwszy etap rywalizacji.

15.05.2014 | Cztery łodzianki powołane do kadry U14K!Rozgrywki
Cztery zawodniczki z naszego okręgu dostały powołania do nowotworzonej reprezentacji Polski U14!

14.05.2014 | Hawajskie Koszule lepsze od ŁKS i AZSRozgrywki
Koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego i AZS Skierniewice brali udział w turnieju o Puchar Solny w Wieliczce. Turniej wygrały Hawajskie Koszule Żory.

14.05.2014 | Piotrowska powołana do kadry U15K!Rozgrywki
Marlena Piotrowska z Basketu Aleksandrów została powołana do nowotworzonej reprezentacji Polski U15!

13.05.2014 | Lubię Sport dla najmłodszych koszykarzyRozgrywki
Dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Lubię Sport, uruchomiona została najmłodsza w Łodzi koszykarska grupa naborowa chłopców.

12.05.2014 | Polfarmex krok od Tauron Basket Ligi!Rozgrywki
Jeden krok dzieli od Tauron Basket Ligi koszykarzy Polfarmeksu Kutno. W drugim meczu finału zespół Jarosława Krysiewicza po wyrównanej końcówce pokonał WKK ProBiotics Wrocław 81:79. Przyjezdnym do wygranej nie wystarczyło 27 punktów Rafała Niesobskiego.

11.05.2014 | U16K: Widzew w finałach Mistrzoostw Polski!Rozgrywki
Koszykarki Widzewa wywalczyły kolejne finały! Po juniorkach starszych i juniorkach w gronie najlepszych zespołów w Polsce zaprezentują się też kadetki.

09.05.2014 | Polfarmex Kutno walczy o ekstraklasę!Rozgrywki

09.05.2014 | Akademia Koszykówki Marcina GortataRozgrywki
Pierwszy turniej w sobotę 10 maja.

08.05.2014 | U16M: PKK99 skończył sezonRozgrywki
Na półfinałach koszykarze PKK99 Pabianice zakończyli udział w rozgrywkach Mistrzostw Polski U16. Pokonali jednak Asseco Gdynia 107:92.

07.05.2014 | Zawodnicy ŁKS KM w kadrze U20Rozgrywki
Trzech zawodników ŁKS Koszykówka Męska zostało powołanych do szerokiego składu kadry Polski U20.

06.05.2014 | Budkiewicz, Gwarda i Zapart w ścisłej kadrze U18!Rozgrywki
Dobra postawa w finałach Mistrzostw Polski U18 zaowocowała powołaniami do reprezentacji zawodniczek z naszego okręgu.

06.05.2014 | U18K: Basket i Widzew po finałachRozgrywki
Basket Aleksandrów zajął piąte miejsce, a Widzew siódme w finałach Mistrzostw Polski U18K.

05.05.2014 | Polfarmex powalczy o ekstraklasę!Rozgrywki
Koszykarze z Kutna po raz pierwszy zagrają w finale play-off pierwszej ligi!

04.05.2014 | ŁKS SMS MG13 awansował do II ligiRozgrywki
Koszykarze ŁKS wracają do rozgrywek centralnych organizowanych prze PZKosz. Zwyciężyli bowiem w ostatnim meczu turnieju kwalifikacyjnego, rozgrywanego w Kościanie.

28.04.2014 | U14M: Trójka i Junak odpadłyRozgrywki
Na ćwierćfinale zakończyły swój udział w Mistrzostwach Polski Trójka Sieradz i Junak Radomsko.