26.02.2014 | Strefa U18K: Widzew wygrał z MKS KutnoRozgrywki
Tym razem gospodarze bez szans

26.02.2014 | Strefa U18K: turniej rozpoczętyRozgrywki
Mecz pełen emocji!

23.02.2014 | Koszykarze ŁKS SMS MG13 w Finałach Mistrzostw Polski U20!Rozgrywki
W rozegranym w miniony weekend w Krakowie Półfinale Mistrzostw Polski juniorów starszych (U20) koszykarze ŁKS SMS MG13 wygrali dwa z trzech meczów i zapewnili sobie awans do czołowej 8 drużyn w Polsce w tej kategorii wiekowej.

17.02.2014 | U20K: Basket czwarty, Widzew ósmyRozgrywki
W Gdyni zakończyły się finały mistrzostw Polski U20 kobiet. Koszykarki Basketu Aleksandrów awansowały do półfinału, ale nie wywalczyły medalu. Widzew zajął ósme miejsce.

14.02.2014 | Basket Aleksandrów w czołowej czwórce U20!Rozgrywki
W Gdyni od 3 dni trwa finałowy turniej mistrzostw Polski juniorek starszych (U20). Awans do czołowej czwórki wywalczyły koszykarki Basketu Aleksandrów. Widzew w sobotę zagra o miejsce siódme.

13.02.2014 | Turniej strefowy juniorek w KutnieRozgrywki
MKS Kutno będzie gospodarzem finału strefowego juniorek. Do rywalizacji i walki o 3 miejsca premiowane awansem, przystąpi aż 5 klubów.

07.02.2014 | Do trzech razy sztuka?Rozgrywki
Przed nami kolejny ligowy weekend z udziałem zespołów z naszego okręgu.

04.02.2014 | Finał strefowy juniorów starszych za namiRozgrywki
Koszykarze ŁKS SMS MG13 Łódź awansowali do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski juniorów starszych (U20). Sztuka ta nie udała się graczom AZS-u PWSZ Skierniewice.

03.02.2014 | Dobry weekend łódzkiego basketuRozgrywki
To był dobry weekend dla drużyn seniorskich z naszego regionu. Na wyższych szczeblach wygrali niemal wszyscy. Wyjątkiem były koszykarki Widzewa, ale te za to utrzymały ekstraklasę!

27.01.2014 | Znamy skład finałów U20KRozgrywki
Obaj przedstawiciele naszego okręgu - Widzew Łódź i Basket Aleksandrów - awansowali do finałów Mistrzostw Polski U20 kobiet.

27.01.2014 | Piotr Łucka w kadrze Polski U18Rozgrywki
Z przyjemnością informujemy, że zawodnik ŁKS Koszykówka Męska Piotr Łucka został powołany na konsultację kadry Polski U18. Gratulujemy!

25.01.2014 | Widzew i Basket w finałach U20 kobiet!Rozgrywki
Dwie drużyny z województwa łódzkiego wywalczyły w sobotę awans do grona ośmiu najlepszych zespołów w kategorii juniorek starszych.

24.01.2014 | Ruszyły półfinały MP U20 kobietRozgrywki
Rozpoczęty właśnie weekend upłynie pod hasłem rozgrywek półfinałowych w rywalizacji o mistrzostwo Polski juniorek starszych. Województwo łódzkie reprezentują Widzew i Basket Aleksandrów.

24.01.2014 | Derby województwa w II lidze mężczyznRozgrywki
Już w najbliższą niedzielę w Łowiczu odbędą się II-ligowe derby województwa łódzkiego. Księżak Łowicz podejmie we własnej hali MKS Skierniewice.

20.01.2014 | I liga kobiet po pierwszym etapieRozgrywki
Zakończyła się rywalizacja w pierwszej fazie rozgrywek I ligi kobiet w sezonie 2013/2014. Z trójki reprezentantów województwa łódzkiego na tym szczeblu rozgrywek, o awans do Basket Ligi Kobiet walczyć będzie Dekorex Pabianice.

20.01.2014 | Niezbyt udany weekendRozgrywki
To nie był udany weekend dla drużyn z naszego regionu. Wygrały jedynie koszykarki Dekorexu i koszykarze Polfarmexu.

20.01.2014 | Komunikat WR: weryfikacja U20MRozgrywki
Wydział Rozgrywek Łódzkiego Związku Koszykówki zweryfikował rozgrywki U20M.

18.01.2014 | Ligowy weekend: koniec i początekRozgrywki
Dla jednych drużyn naszego okręgu w ten weekend zaczyna się pewien etap, dla innych kończy. Liczymy, że swoje mecze wygra jak największa liczba zespołów.

16.01.2014 | Widzew zagra w Rybniku w PucharzeRozgrywki
Basket ROW Rybnik będzie rywalem koszykarek Widzewa w VI rundzie Pucharu Polski Kobiet.

13.01.2014 | U20K: Widzew i Basket poznali półfinałowych rywaliRozgrywki
W siedzibie Polskiego Związku Koszykówki rozlosowano grupy półfinałowe Mistrzostw Polski U20K.

09.01.2014 | Koszykarki lubią środy!Rozgrywki
Szkoda, że środa wypada tylko raz w tygodniu. Okazała się bowiem szczęśliwa dla większości naszych seniorskich żeńskich zespołów.

06.01.2014 | W nowy rok ze zmiennym szczęściemRozgrywki
Ze zmiennym szczęściem w nowy rok weszły drużyny z naszego okręgu.

04.01.2014 | Nowe terminy turniejów centralnychRozgrywki
Wydział Rozgrywek Departamentu Sportu PZKosz podjął decyzję o zmianie terminów turniejów centralnych w rozgrywkach młodzieżowych.

30.12.2013 | Polfarmex zdobył Intermarche Basket Cup!Rozgrywki
Kibiców koszykówki z naszego okręgu bardzo ucieszyli na koniec roku koszykarze z Kutna. Polfarmex wywalczył Intermarche Basket Cup na poziomie PZKosz!

30.12.2013 | Widzew wygrał Memoriał GliszczyńskiejRozgrywki
Rokrocznie w Pabianicach odbywa się turniej ku pamięci tragicznie zmarłej wybitnej koszykarki Włókniarza Pabianice Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej. W tym roku najlepsze okazały się koszykarki Widzewa.

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [ 29 ] 30