U11K: Skrzatki z Aleksandrowa najlepsze w województwie

28.05.2017 10:26:00 | Dariusz Kiedrzyński

Młode zawodniczki z UKS Basket Aleksandrów Łódzki okazały się bezkonkurencyjne w turnieju finałowym zdobywając tytuł mistrzowski województwa łódzkiego!

Turniej finałowy odbył się w dniu 27 maja 2017 r. w Aleksandrowie Łódzkim. Wzięły w nim udział drużyny: gospodarzy - UKS Basket Aleksandrów Łódzki, PTK CIS Multis Multum Pabianice, PTK Suwary Pabianice i TK Alles Basket Głowno.

W pierwszym półfinale młode Basketki wygrały zaledwie jednym punktem 36:35 z TK Alles Głowno, zaś w drugim w pojedynku dwóch drużyn z Pabianic to CIS Multis Multum ograł Suwary 30:23.

W Wielkim Finale UKS Basket ograł łatwo 62:38 CIS Multis Multum Pabianice i zdobył tytuł mistrzowski województwa łódzkiego.

W walce o trzecie miejsce TK Alles Basket Głowno wygrał z Suwarami Pabianice 39:36.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom oraz trenerom, a także dziękujemy zgromadzonym fanom w hali w Aleksandrowie Łódzkim za głośny doping.