Basketmania już za tydzień w Łodzi

25.05.2017 08:19:00 | Stowarzyszenie Streetball Polska

Prestiżowy, jedyny w swoim rodzaju i o niepowtarzalnym klimacie turniej koszykówki ulicznej będzie rozegrany w Łodzi na rynku Manufaktury w dniach 3-4 czerwca 2017 r.


fot. POS

Łódzkim turniejem w Manufakturze zostanie zainaugurowana V edycja BOSCH GRAND PRIX POLSKI. W sobotę 3 czerwca do rywalizacji przystąpią singliści /1X1/, deble /2X2/ w układzie mieszanym oraz zespoły rodzinne /FAMILY/. W tej ostatniej podstawowym kryterium jest udział przynajmniej dwóch członków drużyny będących spokrewnionymi w pierwszej linii. Ponadto w sobotę prowadzone będą kategorie szkolne /gimnazja i licea/. W niedzielę 4 czerwca rozgrywki kategorii zasadniczej OPEN MĘŻCZYZN i towarzyszącej OPEN KOBIET. W kategoriach zasadniczych walka toczy się o awans do turnieju finałowego, który tym razem zostanie rozegrany w Zamościu 13-14 sierpnia.


Zgłoszenia przyjmowane są do środy 31 maja 2017 r. do godziny 21 drogą elektroniczną ze strony www.streetballpolska.pl - szczegółowe informacje w Komunikacie Organizacyjnym w dziale KOMUNIKATY.

Basktemania jest rozgrywana w Łodzi od przeszło 20 lat. Turniej ten cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem oraz prestiżem wśród uczestników.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!

in4matica.pl