PLK: Porażka Polfarmexu z Polpharmą

13.04.2017 13:26:00 | Dariusz Kiedrzyński

Koszykarze z Kutna nie byli w stanie obronić swojego własnego parkietu i ulegli farmaceutom że Starogardu Gdańskiego 72:86.

Polfarmex nie może zaliczyć tego sezonu do udanych. 24 porażki przy zaledwie pięciu wygranych plasują kutnian na przedostatnim miejscu w tabeli Polskiej Ligi Koszykówki tuż przed Siarką Tarnobrzeg.

Niemniej jednak, koszykarze z Kutna nie ustają w walce o przetrwanie w najwyższej lidze rozgrywkowej czego dowodem jest właśnie mecz z Polpharmą - choć przegrany, to po ambitnej walce - statystyki TUTAJ

Sebastian Kowalczyk z Kutna zaliczył kapitalny mecz - rzucił 23 punkty w 32 minuty gry, zaś Michael Fraser dodał double-double tj. 10 punktów i 10 zbiórek.

O porażce zadecydowała słaba skuteczność rzutów za trzy - 6/20, przegrane tablice 25:33 oraz słaba druga kwarta meczu.

Liczymy, że naszym farmaceutom uda się jeszcze coś wygrać w tym sezonie!